Kopiowanie transkacji

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
kullboys
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2018, 08:16

Kopiowanie transkacji

Nieprzeczytany post autor: kullboys »

Czy istnieje możliwość kopiowania sygnałów z konta demo na prawdziwe na platformie MT4? Nie chodzi mi o bezpośrednią drogę, tego już zdążyłem się dowiedzieć. Próbowałem zarejestrować konto demo jako dostawcę sygnału i jednocześnie subskrybować sygnał, ale to nie jest możliwe. Jest jakaś narzędzie do kopiowania transakcji?
Dziękuję.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Kopiowanie transkacji

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Cześć,

Sposoby na kopiowanie transakcji są dwa. Tzn. może jest jeszcze jakiś, ale te są najbardziej znane:

1) użycie tzw. kopiarki, czyli automatu, który uruchamiasz na dwóch platformach - jedna działa jako dostawca, druga odbiorca. Nie ma tu znaczenia czy korzystasz z konta demo czy live.
Wpisz sobie "copy tool forex" - jest tego trochę.

2) skorzystanie z usług serwisu umożliwiającego copy trading/social trading. Do wyboru masz np. ZuluTrade, MQL Signals, eToro itd.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Kopiowanie transkacji

Nieprzeczytany post autor: meylo »

@raposo
Jakie są jeszcze opcje na copy trading dziś. Pytam od strony udostępniającego. Może to być opłacalne? Dzięki :)
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Kopiowanie transkacji

Nieprzeczytany post autor: raposo »

meylo pisze:
27 wrz 2022, 13:40
@raposo
Jakie są jeszcze opcje na copy trading dziś. Pytam od strony udostępniającego. Może to być opłacalne? Dzięki :)
Cześć,

eToro, Zulu, MQL Signals, Darwinex... Chyba tyle. Osobiście skłaniałbym się ku temu pierwszemu:
https://forexclub.pl/etoro/

Można nie lubić ich platformy, marketingu czy Lechii Gdańsk, którą sponsorują :D Ale jednak sama platforma ma miliony klientów na całym świecie - to potężna baza potencjalnych inwestorów.

Ale odezwij się do mnie jeszcze w przyszłym miesiącu - tworzy się właśnie świetny, innowacyjny projekt, który będzie skierowany właśnie dla traderów z potencjałem.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

FreeWay

Re: Kopiowanie transkacji

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Jeśli mogę spytać, to jak definiujecie "traderów z potencjałem." ?

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Kopiowanie transkacji

Nieprzeczytany post autor: raposo »

W tym przypadku każdy definiuje to sobie sam. Są pewne warunki ale i odpowiednia nagroda. Szczegóły wkrótce.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Magnolia18
Gaduła
Gaduła
Posty: 367
Rejestracja: 03 wrz 2022, 18:34

Re: Kopiowanie transkacji

Nieprzeczytany post autor: Magnolia18 »

:) brzmi intrygująco
Wyrażam jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

FreeWay

Re: Kopiowanie transkacji

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Daleki jestem od dobrego wróża , :D ale moja szklana kula mówi mi że będzie warunek że trzeba założyć konto u jakiegoś brokera ?

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Kopiowanie transkacji

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Kopiowanie transkacji

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Oczywiście nie zapomniałem o Was. Dajcie mi jeszcze trochę czasu - projekt jest nowy i wiele rzeczy jest na etapie dopinania. Dam znać niebawem 8)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ