AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

Wklejam wyzwanie z Grupy TJS .. kieruje również je do WAS :) smieszki z nawi..


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Zgodnie z zapowiedzią chciałbym ruszyć z nowym cyklem na TJS. Wielkl eksperyment . rzut kostką vs najlepsi spece od AT.

Teza która postawiłem i zakład jest taki ze AT i jej najlepsi eksperci nie pokonają w wynikach w długim terminie rzutu kostką a conajmniej wyniki będą zbliżone.
Przekaże 10 000 zł na wskazany cel charytyatywny jeśli ktoś wykaże mi w tym eksperymencie że się mylę i analiza techniczna jest zajebista.
Proponuje 10 eksperymentów. Może być z tą samą techniką lub z tym samym specem od AT... który będzie miał na tyle "jajec" żeby udownić, ze się mylę. PAmiętajcie to nie eksperyment przeciwko mnie :) ale przeciwko mojej kostce do gry .. czyli przeciw prawdopodobieństwu.

Po dwóch stronach sekundanci. Bo będzie to jednak pojedynek.
Spec od AT wybiera technike czyli z jakich technik AT będzie korzystał. Musi zapowiedzieć wcześniej na podstawie jakiej formacji będzie wchodzic i musi to zrobić zgodnie z prawidłami swojej AT.. uznaniowość nie będzie wskazana bo zaburzy to eksperyment .. jeśli spec powie ze wchodzi to ma wejsc w pozycje bo wystapil sygnal kupna .. musi okreslic tez kiedy będzie wychodzic i jaki TP RR i inne bajki którymi karmi sie leszczy od AT . .czyli musi to zrobic zgodnie z prawidłami AT zeby wyelminować czynnik uznaniowości o który tak sie plują spece od AT.

Kosta .. jak to kostka :) będzie wchodzić na podstawie rzutu kostką. Bez emocji .. Bez powodu .. wychodzic również ..

Mowie wprost przekazuje na wybrany cel charytatywny 10 000 zl .. a nawet jak sie zglosi spec co bedzie chciał wziąć tez 10k :) to mu dam .. jak wygra

Do wszystkich ekspertów od AT. Moja nie żyjąca babcia przedwojenna kobieta .. Mawiała ,że jeśli facet ma jakieś zdanie to jeśli jest facetem ma również odwage bronić tego zdania i udowodnić że jest prawdziwe .. inaczej nie jest facetem :) ... no to do dzieła .. rzucam Wam wyzwanie . moja kostka kontra AT

PS. Jesli speców od AT nie stac na hotel w Warszawie .. to ufunduje :P przez czas trwania eksperymentu

Od 1 Maja mamy nowe biuro na ul. Stawki 2. Eskeprymenty mozemy przeprowadzzac codzienie lub 1 raz w tygodniu np w piatek ... albo ciagnac go przez 2 tyg dzien w dzien ..

#zaklad #atniedziala #rywalizacja


Rafał Zaorski
Trading Jam Session

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

10 transakcji to zdecydowanie za malo - czysty hazard zabroniony ustawa :wink: :d

rzut kostka bedzie generowany przez jakis program do kodowania alarmow w lexusach ? :D

to ja proponuje zgodnie z natura - wziac dowolna grupe much zwyklych , kamere ,jakis programik z nakladka
wektorowa i analogicznie do ich ruchu w trakcie lotu podejmowac decyzje / np gora prawa put - dolna lewa call/ :d
vs :
wyeliminowac czynnik uznaniowosci wlasnej AT czyli za 10 kilosow sprzedac / rozpiske do / skutecznego robota
malutko :(
ja bym sugerowal jedna konkretna opcje binarna .wsparcia - opory plus pierwsze pullbacki po przebiciu -odbiciu
procent inwestycji zalezny od trendu

a jak rzut kostka bedzie zarzadzal portfelem ? :lol:

czas 2 tyg brzmi rozsadnie . robot /rozpiska/ vs tyle samo rzutow losowych powiedzmy zeby nie przesadzac 500

https://yarfedec.wixsite.com/inzynieria-finansowa /strona w budowie/
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2018, 10:16 przez STUDENT, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jasonbournes1
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 02 sie 2017, 13:07

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: jasonbournes1 »

Bardzo podoba mi się ten eksperyment, tym bardziej że jestem pewien że 99% ludzi z tego forum nie będzie w stanie pokonać kostki swoją magiczną analizą techniczną, która w rzeczywistości po prostu nie jest lepsza od rzutu kostką w większości przypadków, a zwłaszcza w rękach amatorów, którzy nie mają pojęcia jak ją wykorzystać.

Jednak też mi się wydaje, że 10 sytuacji to trochę za mało. Moim zdaniem powinno się zrobić co najmniej 20-30 trajdów.

Czekam na wyniki, i odważnych mistrzów którzy nie boją się przegrać z kostką publicznie.:)

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

ja bym sie pisal ale bez definiowania sposobu

moj system /oparty na obserwacji zachowan gwiazd typu Doda :wink: / vs rzut losowy generowany przez cos oczywiscie losowego / 500 prob /

/ dycha to troche za malo - pierwszy robot to minimum trzy lata pracy. /

https://yarfedec.wixsite.com/inzynieria-finansowa /strona w budowie/
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2018, 10:25 przez STUDENT, łącznie zmieniany 1 raz.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

jasonbournes1 pisze:Bardzo podoba mi się ten eksperyment, tym bardziej że jestem pewien że 99% ludzi z tego forum nie będzie w stanie pokonać kostki swoją magiczną analizą techniczną, która w rzeczywistości po prostu nie jest lepsza od rzutu kostką w większości przypadków, a zwłaszcza w rękach amatorów, którzy nie mają pojęcia jak ją wykorzystać.

Jednak też mi się wydaje, że 10 sytuacji to trochę za mało. Moim zdaniem powinno się zrobić co najmniej 20-30 trajdów.

Czekam na wyniki, i odważnych mistrzów którzy nie boją się przegrać z kostką publicznie.:)
To może na początek opisz strategie opartą o rzut kostką. I sposób zarabiania. Bo nie bardzo wiem na czym to polega. Inni pewnie tez chętnie sie dowiedzą. Bo jak wygląda strategia oparta o AT to pewnie większość wie

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

STUDENT pisze:10 transakcji to zdecydowanie za malo
Nie 10 transakcji . 10 fightow calodziennych pojedynkow od 8 do 22:00 :)
jak kogos ze specow od AT nie stac na hotel w Wawie . stawiam

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

gratuluje odwagi - tu uprzejmie informujacych jest sporo :D
/raz w dwie godziny po wrzuceniu przeze mnie linka video do wskaznika , video zostalo usuniete /
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2018, 10:41 przez STUDENT, łącznie zmieniany 1 raz.

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

STUDENT pisze: To może na początek opisz strategie opartą o rzut kostką. I sposób zarabiania. Bo nie bardzo wiem na czym to polega. Inni pewnie tez chętnie sie dowiedzą. Bo jak wygląda strategia oparta o AT to pewnie większość wie

Rzucam kostka.. buy albo sell parzyste nieparzyste .. drugi raz rzucam kostka ile czasu ma trwac pozycja i kolejne losowanie .. kolejne losowanie z pozycja czy zamykam czy nie .. tylko tyle :) zero uznaniowosci i tak w kolko macieju

JA nie mowie ze rzut kostka to strategia do grania :) mowie tylko tyle ze AT jest tak kijowa i dla oszołomów ze pokona ja kostka do gry ..
a rasowy spekulant bez kostki pokona kazda AT :P tylko w oparciu o uznaniowosc

Rafał Zaorski
TJS

STUDENT
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 522
Rejestracja: 19 kwie 2017, 13:43

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: STUDENT »

cromwell78 pisze:
STUDENT pisze: To może na początek opisz strategie opartą o rzut kostką. I sposób zarabiania. Bo nie bardzo wiem na czym to polega. Inni pewnie tez chętnie sie dowiedzą. Bo jak wygląda strategia oparta o AT to pewnie większość wie

Rzucam kostka.. buy albo sell parzyste nieparzyste .. drugi raz rzucam kostka ile czasu ma trwac pozycja i kolejne losowanie .. kolejne losowanie z pozycja czy zamykam czy nie .. tylko tyle :) zero uznaniowosci i tak w kolko macieju

JA nie mowie ze rzut kostka to strategia do grania :) mowie tylko tyle ze AT jest tak kijowa i dla oszołomów ze pokona ja kostka do gry ..
a rasowy spekulant bez kostki pokona kazda AT :P tylko w oparciu o uznaniowosc

Rafał Zaorski
TJS
zaczyna sie manipulacja informacja :d
kostka musi byc niezalezna - zatem musi to byc jakis rzetelny ,obiektywny , powszechnie znany i dostepny program do generowania rzutow losowych oparty na lczbach pierwszych
albo cos opartego o absolutnie losowe , niezalezne obserwacje w przyrodzie / np pulsowanie kwazara albo np cos gdzies przez jakas kamere internetowa na zadupiu w ameryce poludniowej gdzie za dyche sie nie oplaca manipulowac /
doprecyzujmy : 10 transakcji intraday maximum ?

https://yarfedec.wixsite.com/inzynieria-finansowa / strona w budowie /
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2018, 11:07 przez STUDENT, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: AT kontra rzut kostką Wyzwam Forum Nawigatora 10000PLN

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

cromwell78 pisze:
STUDENT pisze:10 transakcji to zdecydowanie za malo
Nie 10 transakcji . 10 fightow calodziennych pojedynkow od 8 do 22:00 :)
jak kogos ze specow od AT nie stac na hotel w Wawie . stawiam
To co proponujesz to hardocorowy DT. Wiem z doświadczenia, że niewielu DT (niezależnie od stosowanej strategii - czy AT czy wróżenie z fusów), w ogóle jest w stanie wyjść na zero, a co dopiero mówić o zyskach.
Poza tym, siedzenie w Wawie przez 2 tygodnie i nieustanne gapienie się na monitor przez 14 godzin również odpada i podejrzewam, że tylko początkujące leszcze chciałyby uczestniczyć w takiej medialnej szopce. No bo komu oprócz Ciebie zależy na popularności ? Traderzy to raczej ludzie skryci w zaciszach domowych, którzy unikają jak ognia trafienia na usta wszystkich.

Skoro chcesz udowodnić, że jesteś mistrzem to, zrób to na forum w dziale "Forex Journal"
forex-journal.html

Otwórz konto demo na 10 000 zł (żaden real - nie wymagam cudów) i tak pokaż przez 2 tygodnie, że osiągasz zyski.
Mniejsza z tym, jaką metodą. Jak dla mnie nie musisz udowadniać, że kostka do gry wygra z AT. Pokaż, że Ty sam potrafisz zarabiać on-line.
Oczywiście chciałbym zobaczyć screeny. Screen początkowy z saldem 10 000 zł(demo u dowolnego brokera), a następnie screen z każdą transakcją. Możesz wklejać screeny z opóźnieniem nawet całego dnia, byleby na koniec dnia zamieścić screena z historią transakcji z danego dnia. Na każdym screenie postaraj się o to aby widoczny był numer konta demo.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

ODPOWIEDZ