Układ wykresów w profilu

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Baton
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 432
Rejestracja: 13 lis 2006, 21:21

Układ wykresów w profilu

Nieprzeczytany post autor: Baton »

Taki głupi problem: po restarcie platformy mt4 układ wykresów ulega zmianie z niewiadomych przyczyn. Chodzi mi o to żeby kolejność była zachowana jak jest. Zapisanie profilu nic nie daje...

ObrazekClick for large view - Uploaded with Skitch

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Układ wykresów w profilu

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Uruchamiasz MT4 z uprawnieniami administratora? Znikanie profili, przestawianie ustawień itd. itp. ... Takie rzeczy dzieją się najczęściej kiedy logujemy się jako user, a nie admin.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Baton
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 432
Rejestracja: 13 lis 2006, 21:21

Re: Układ wykresów w profilu

Nieprzeczytany post autor: Baton »

raposo pisze:Uruchamiasz MT4 z uprawnieniami administratora? Znikanie profili, przestawianie ustawień itd. itp. ... Takie rzeczy dzieją się najczęściej kiedy logujemy się jako user, a nie admin.
Do tej pory tak nie robiłem, ale teraz spróbowałem i nie pomaga. Zapisuję profil, zamykam platformę, otwieram jako administrator i ustawia swoją kolejność... Stawiam browca jak ktoś pomoże :)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Układ wykresów w profilu

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Dobra, za browca mam kolejny zestaw porad :D
  • Reinstalacja platformy
    Update systemu
    Update platformy
    Format C - tak w akcie desperacji :)
A tak poważniej. Przede wszystkim zacząłbym od zainstalowania MT4 innego brokera i sprawdzenia czy to dzieje się tylko na jednej platformie, czy na każdej. Jeśli na każdej to winny jest OS. Jeśli na jednej... To wywal ją i korzystaj z tej 'nowej' ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Baton
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 432
Rejestracja: 13 lis 2006, 21:21

Re: Układ wykresów w profilu

Nieprzeczytany post autor: Baton »

Eeee, to stawiam 2 browce :-)

System mam MacOS + Parallels Desktop z Win 10 ... tylko nie piszcie że to wina maca ;-)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Układ wykresów w profilu

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Też korzystam z Mac-a i Parallels, chociaż wygodniej obsługiwać MT4 na samym MacOS. Tak czy inaczej, tu i tu wszystko działa jak trzeba... ;)

Ale skoro ostatecznie i tak korzystasz z Windowsa to tam mogą się dziać różne cuda.

Zainstalowałeś inne MT4? Jest to samo? ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ