Market programistów?

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
NowySwiat
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 26 gru 2016, 14:02

Market programistów?

Nieprzeczytany post autor: NowySwiat »

Jak nazywał się market w którym opisywało się ea lub wskaźnik po angielsku a potem ludzie z całego świata dawali czas realizacji i wycenę projektu ? Pamietam, że było coś takiego ale wyleciało mi z głowy jak to się nazywało :/ ...

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Market programistów?

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nie wiem czy o to chodzi ale tutaj masz taką możliwość ;)
https://www.mql5.com/en/job
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

NowySwiat
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 26 gru 2016, 14:02

Re: Market programistów?

Nieprzeczytany post autor: NowySwiat »

dokladnie o to :) Polecam przeczytać to:
https://www.mql5.com/en/job/rules

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Market programistów?

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Fajne tylko kasa średnia większość zleceń to 20$ dla ludzi z biednych krajów świetna opcja.

Top developers Oleksandr Pupkov
Finished jobs: 1294
Average price, USD: 56.84
1294* średnio 56,84$ = 73550,96$
działa od 2014-10-29 czyli 28 miesięcy
73550,96 / 28 = 2626,82$ m-c

// realnie sporo więcej, bo teraz bierze lepsze zlecenia ale nie chce mi se tego liczyć
// no i są niezłe rodzynki np. 150.00 USD 41 seconds ...?
Ostatnio zmieniony 06 mar 2017, 11:54 przez Mustafa, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

NowySwiat
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 26 gru 2016, 14:02

Re: Market programistów?

Nieprzeczytany post autor: NowySwiat »

Jeśli napisze Twoje Ea w 41 sekund i działa to w czym problem ;) ? Pozatym to programiści zgłaszający się tam dają swoje propozycje cenowe :) Potem trzepiesz ich profile jakie były relacje z klientami i tyle... Mi się udało złapać kumatego greka za 20 $ :)

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Market programistów?

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

41 sekund może trwać czytanie wymagań :)
a gdzie plan i kodowanie?
41 sekund to najwyżej poprawki kosmetyczne
Ostatnio zmieniony 06 mar 2017, 11:56 przez Mustafa, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

NowySwiat
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 26 gru 2016, 14:02

Re: Market programistów?

Nieprzeczytany post autor: NowySwiat »

Możesz odrazu podać wymagania czego oczekujesz :) Teoretycznie jest to realne napisanie robota w tyle sekund ;)

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Market programistów?

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Teoretycznie wiele EA jest napisanych. Kiedy ja potrzebowałem robota na przecięcia średnich, nie szukałem w na różnych stronach tylko zgłosiłem się do fachowca. Jestem zielony w tym temacie, więc poszukiwania i sprawdzanie byłyby dla mnie stratą czasu. Choć z pewnością znalazłbym coś takiego za darmo. Może nawet na Nawigatorze.
Reasumując, zlecenia pewnie się powtarzają, może z małymi modyfikacjami. Jeśli ktoś potrzebuje coś bardziej skomplikowanego, to pewnie więcej za to zapłaci niż za standard.
:)
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Market programistów?

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

meylo pisze:Teoretycznie wiele EA jest napisanych. Kiedy ja potrzebowałem robota na przecięcia średnich, nie szukałem w na różnych stronach tylko zgłosiłem się do fachowca. Jestem zielony w tym temacie, więc poszukiwania i sprawdzanie byłyby dla mnie stratą czasu. Choć z pewnością znalazłbym coś takiego za darmo. Może nawet na Nawigatorze.
Reasumując, zlecenia pewnie się powtarzają, może z małymi modyfikacjami. Jeśli ktoś potrzebuje coś bardziej skomplikowanego, to pewnie więcej za to zapłaci niż za standard.
:)

robot na przecięcie średnich to był mój pierwszy robot napisany w oparciu o przykład znaleziony na pewnej polskiej stronie, litera w literę przepisany ale skumałem co gdzie i jak :)

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Market programistów?

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

NowySwiat pisze:Możesz odrazu podać wymagania czego oczekujesz :) Teoretycznie jest to realne napisanie robota w tyle sekund ;)
Mylisz pojęcia napisać z wysłać gotowca. A gdzie budowa modelu, implementacja, sprawdzenie? W takim czasie możesz napisać EA pokroju "Hello World!"
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

ODPOWIEDZ