Zamknięcie wszystkich pozycji (MT4)

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Baton
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 432
Rejestracja: 13 lis 2006, 21:21

Zamknięcie wszystkich pozycji (MT4)

Nieprzeczytany post autor: Baton »

Potrzebny jest do tego specjalny skrypt czy można to jakoś bezpośrednio zrobić?

Nemsik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 24 lip 2013, 01:41

Re: Zamknięcie wszystkich pozycji (MT4)

Nieprzeczytany post autor: Nemsik »

Potrzebny skrypt. Dołączam w załączniku. Można ustawić do niego skrót klawiszowy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Zamknięcie wszystkich pozycji (MT4)

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Nemsik pisze:Potrzebny skrypt. Dołączam w załączniku. Można ustawić do niego skrót klawiszowy.


Nemsik pytanie laika informatycznego. Jak to mam wrzucić do mt4 i potem uruchomić.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Zamknięcie wszystkich pozycji (MT4)

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Adrianoforex pisze:
Nemsik pisze:Potrzebny skrypt. Dołączam w załączniku. Można ustawić do niego skrót klawiszowy.


Nemsik pytanie laika informatycznego. Jak to mam wrzucić do mt4 i potem uruchomić.
Kopiujesz do folderu experts/scripts.
Potem możesz utworzyć skrót klawiszowy, którym będziesz odpalał ten skrypt.
Obrazek
куда залить картинку
Ewentualnie bez skrótu przeciągasz go po prosyu na wykres.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Zamknięcie wszystkich pozycji (MT4)

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Dzięki ludziska za pomoc. Przetestuję już na początku przyszłego tygodnia. I pomyśleć, że na forum można znaleźć dzięki wam tyle rzeczy, które ułatwiają trading takim dziadkom jak ja.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

JAREK67
Maniak
Maniak
Posty: 2143
Rejestracja: 13 lip 2006, 11:21

Re: Zamknięcie wszystkich pozycji (MT4)

Nieprzeczytany post autor: JAREK67 »

Adrianoforex pisze:Dzięki ludziska za pomoc. Przetestuję już na początku przyszłego tygodnia. I pomyśleć, że na forum można znaleźć dzięki wam tyle rzeczy, które ułatwiają trading takim dziadkom jak ja.
Żebyś tyle nie gadał (pisał) tylko czytał to dużo więcej ciekawych rzeczy byś znalazł. :D

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Zamknięcie wszystkich pozycji (MT4)

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

JAREK67 pisze:
Adrianoforex pisze:Dzięki ludziska za pomoc. Przetestuję już na początku przyszłego tygodnia. I pomyśleć, że na forum można znaleźć dzięki wam tyle rzeczy, które ułatwiają trading takim dziadkom jak ja.
Żebyś tyle nie gadał (pisał) tylko czytał to dużo więcej ciekawych rzeczy byś znalazł. :D

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tak, pisz to gościowi ze zdiagnozowanym ADHD :lol: . Jak to mój Pan doktor napisał w diagnozie mam bardzo duży deficyt uwagi. Dlatego czytanie przeze mnie umów, regulaminów etc jest istnym koszmarem. Ale ten kto nie ma ADHD nie jest w stanie tego zrozumieć. :564:


Dlatego też w moim przypadku odpada trejdowanie od m15 wzwyż. Całe szczęście, że mam M5 bo M1 to jak dla mnie kamikadze.
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Nemsik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 24 lip 2013, 01:41

Re: Zamknięcie wszystkich pozycji (MT4)

Nieprzeczytany post autor: Nemsik »

Dopiero teraz znów tu zajrzałem, lecz widzę, że już Jarek pomógł w uruchomieniu skryptu :)

Narzędzie jest niezwykle przydatne, osobiście używam go nawet częściej niż krzyżyka. Podczas prowadzenia pozycji trzymam rękę na klawiaturze i klikam ALT + Q. Użycie akurat takiego skrótu nie jest przypadkowe - Q kojarzy mi się z angielskim słowem "quit" (specjalnie dla Adriano - "to quit" = zakończyć, przestać coś robić :wink:) a ponadto układ tych dwóch przycisków na klawiaturze pozwala swobodnie trzymać na nich rękę, bez wykrzywiania palców. Jest więc to zarówno wygodne jak i znacznie szybsze niż złapanie myszki i znalezienie X w MT4. A co jeśli w tym momencie myszka się rozładuje? :wink: (to już totalna abstrakcja, choć zdarzyła mi się raz taka sytuacja :p )

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: Zamknięcie wszystkich pozycji (MT4)

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

Próbowałem to zastosować w praktyce a tu kuku:

Obrazek


i co teraz teoretyk ma z tym zrobić?
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.


ODPOWIEDZ