Jak połączyć kilka rachunków MT4?

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Jak połączyć kilka rachunków MT4?

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Cześć, czy ktoś z was zna skuteczny sposób na połączenie kilku (3-4 rachunków) MT4. Chciałbym żeby zlecenia z jednego rachunku "głównego" były dokładnie kopiowane (otwarcie, zamknięcie, przestawianie SL-a itd. itd.) na pozostałe rachunki "poboczne".

Ponadto chciałbym żeby zaproponowany przez was sposób / program
1) był darmowy,
2) nie wymagał działania rachunków pobocznych, tzn. chciałbym żeby zlecenia kopiowały się niezależnie od tego czy przykładowo jestem zalogowany na rachunek poboczny czy nie
3) posiadał możliwość zmiany wolumenu na rachunkach pobocznych, tzn. żeby ta sama pozycja która jest otwierana na rachunku głównym po 0,1 lota mogła być otwarta na rachunku pobocznym po przykładowo 10 lotów.

Od razu dodam, że podpięcie Zulutrade nie wchodzi w grę.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Awatar użytkownika
bbq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 604
Rejestracja: 10 maja 2011, 17:12

Nieprzeczytany post autor: bbq »

Spróbuj mt4i, jeśli wszystkie platformy będą u Ciebie, nie powinno być problemu, ja nie zauważyłem. (max 2 loty bez problemów, więcej testuj sam). Potrzebujesz profesjonalnego softu zwróć się do luktoma :!:

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Ja od siebie dla wszystkich zainteresowanych tematem mogę podrzucić najciekawszy z programów znalezionych przeze mnie na forex factory. Niestety nie spełnia on moich wymagań, bo kopiuje zlecenia tylko z dwóch rachunków otwartych na jednym komputerze :cry:

Dodano po 1 minutach:
bakubaq pisze:Spróbuj mt4i, jeśli wszystkie platformy będą u Ciebie, nie powinno być problemu, ja nie zauważyłem. (max 2 loty bez problemów, więcej testuj sam). Potrzebujesz profesjonalnego softu zwróć się do luktoma :!:
Problem w tym że platformy są z różnych IP z uwagi na dwa różne "internety". Jedna platforma będzie mieć IP z Netii, druga z TPSA.

Btw. wrzuciłem to co mi zasugerowałeś :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Awatar użytkownika
bbq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 604
Rejestracja: 10 maja 2011, 17:12

Nieprzeczytany post autor: bbq »

Przez siec nie próbowałem, były 3 platformy na moim kompie i śmigało dobrze

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

W sumie jest to jakieś rozwiązanie. Potrafisz to skonfigurować? Szczerze mówiąc potrzebuję takiego programu tylko do testów, bo wiem że prędzej czy później zdecyduje się na narzędzie wspomnianego luktoma więc trochę nie chce mi się czytać tej całej instrukcji. Odezwałbym się np. jutro na skypie czy gdzieś to pomógłbyś mi to ustawić?
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Awatar użytkownika
bbq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 604
Rejestracja: 10 maja 2011, 17:12

Nieprzeczytany post autor: bbq »

Jak coś to pw, zresztą całość jest intuicyjna. :wink:
“Look deep into nature, and then you will understand everything better.” A. Einstein

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Okej, jutro się tym zajmę. Serdeczne dzięki. Wstawiam plusa "na zaś".

Dodano po 21 sekundach:

A, nie mogę wstawić plusa. To raportuje.
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

Awatar użytkownika
bbq
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 604
Rejestracja: 10 maja 2011, 17:12

Nieprzeczytany post autor: bbq »

To są czasówki :wink:
Zgłoś się do supportu luktoma, powinieneś dostać trial copiera, nie mowie ze mt4i (free) jest kiepskie bo w realu dobrze sobie radziło, ale warto zadbać o bezpieczeństwo.

Dodano po 8 minutach:
Good Will Hunting pisze:Ja od siebie dla wszystkich zainteresowanych tematem mogę podrzucić najciekawszy z programów znalezionych przeze mnie na forex factory. Niestety nie spełnia on moich wymagań, bo kopiuje zlecenia tylko z dwóch rachunków otwartych na jednym komputerze Crying or Very sad
No z tym się nie zgodzę :!:

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Good Will Hunting pisze:Ale ze mnie frajer Laughing Laughing Laughing .

Jak się pewnie większość domyśla nie porzuciłem gry większym lotem na większym koncie na rzecz gry za 0,1 lota przy 1000 zł i po prostu znalazłem w sieci chłam łączący mi konta, tzn. kopiujący moje ruchy na obu rachunkach. No i jako że na drugim koncie 10 pipsów w momencie kiedy się zatrzymaliśmy na oporze wydawało mi się zadowalające (znacznie większy lot) to pomyślałem sobie że zamknę pozycję Laughing . No i "sru", zamknęło mi na obu kontach Laughing Laughing Laughing
Pytasz o coś co już masz na kompie?

Awatar użytkownika
Good Will Hunting
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 24 sty 2011, 13:49

Nieprzeczytany post autor: Good Will Hunting »

Pytam o coś do połączenia kont z różnych IP. Przeczytaj uważnie temat, a potem dopiero węsz spisek. Nie proszę tu o narzędzie do połączenia dwóch rachunków które mogę mieć jednocześnie otwarte na swoim komputerze tylko o narzędzie do połączenia dwóch rachunków z różnych komputerów, z różnymi IP, oddalonych od siebie o jakieś 200 km, z których tylko jednego właścicielem jestem ja.

Skryptów, które kopiują zlecenia między dwoma rachunkami MT4 otwartymi na jednym komputerze jest masa i problem znalezienia takiego programu sprowadza się do wpisania w google frazy "trade copier mt4". Nieważne, próbuj dalej łapać mnie na kłamstwie, na razie jest 3:0 :lol:
Wolałbym umrzeć niż przegrać.

Nie pisz do mnie PW ponieważ mam bana. Pisz na skypie.

ODPOWIEDZ