Srednie a zachowanie Modow, vel MAX

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
nemezzis
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 12 lip 2010, 01:39

Srednie a zachowanie Modow, vel MAX

Nieprzeczytany post autor: nemezzis »

[b]zicmar [/b]napisał:
Witam,
jest na tym Forum bardzo duża grupa osób, dla których skuteczne inwestowanie za pomocą samych średnich jest czystą herezją i zajadle od początku atakują ten wątek. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek screeny, natychmiast atak, żądanie pokazania statmentów, podpięcia sie pod myfx, wszystko po to aby jątrzyć, podważać i znięchęcać tych, którzy decydują sie w tym wątku pokazywać swoje zagrania.

Tig3r odpowiedzial:
LOL
Po pierwsze: nie atakują średnich tylko to szkolenie które ma g.. marketing, i wątek w którym jest ponad 20 stron niczego. Mówi to sam za siebie.
Po drugie nic nie zostało pokazane i większość chciałaby zobaczyć coś co zaprezentuje wyniki (statmenty etc nie są do jątrzenia tylko dla potwierdzania ale jak widać bronisz się tu nogami i rękami aby nic nie pokazać - bo nie ma co i to jest oczywiste). Wystarczyłoby małe konto i zaprezentowanie - ale nie ma co zaprezentować i ten wątek jest tego dowodem. Sprawa jest prosta jak drut - brak statmentu brak wiarygodności.
Pokazanie swoich zagrań powinno się odbywać w osobnym wątku (to nie jurnal), a wyrywkowe trady są tak samo istotne jak temperatura w mojej lodówce.

Ciekawy napisal: zicmar nie wiem czy kiedykolwiek zrozumiesz o czym piszemy więc pozwolę sobie pokazać - założyłem nawet demo w tym celu...
i tak właśnie to robicie....
a tutaj cała prawda...

Oczywiście w pierwszym screenie wyniki pipsowe się zgadzają - a jakże robione na 3 lotach
rozumiesz już dlaczego to co Ty prezentujesz to shit? nie można z tego statystyki jakiejkolwiek zrobić....

Good Will Hunting - zglosil post Ciekawego motywujac:
Pozwoliłem sobie zaraportować powyższy post użytkownika Ciekawy ponieważ pomawia on o oszustwo innych użytkowników tego forum bez jakichkolwiek wyraźnych dowodów. Jako że gmod bierze udział w dyskusji w temacie to mam nadzieję na szybkie rozwiązanie tej sprawy ponieważ powyższe oskarżenia naruszają obowiązujący w Polsce kk. i mogą być podstawą do wszczęcia postępowania sądowego. Nie widzę jakichkolwiek podstaw aby regulamin niniejszego forum nie uwzględniał zasad zawartych w kodeksie karnym.

Tig3r:
Użytkownik nikogo nie pomawia, nikogo nie wskazuje a jedynie pokazuje że takie statystyki nic nie dają bo można je łatwo zmanipulować.

Czy nie pomawia: Ciekawy uzyl sformulowania:


[color=blue] I TAK WLASNIE TO ROBICIE.... [/color]

Czy to ma ton przypuszczajacy lub watpiacy, ja uwazam ze to stwierdzenie.

Good Will Hunting prosil jeszcze raz interwencje w tej sprawie:
Drogi Tig3rze, zaraportowałem post kolegi Ciekawego ponieważ tym razem nazywa naciągaczem innego użytkownika bez jakichkolwiek dowodów. Czy to już wystarczające pomówienie żebyś zareagował?

Odpowiedz: Cyb zamknal watek.

Tak strescilem ostatnie zmiany w watku, uwazam ze neutralnie, pominalem zolc i watrabowke - bo to mnie nie interesuje.

Dlaczego zalozylem watek?
1. Otoz to zdanie Ciekawego i zachowanie Glownego Moderatora sklonily mnie do poznania zdania wiekszosci uzytkownikow forum co do zaistnialej sytuacji.

Chcialbym sie byscie sie wypowiedzeli co sadzcie o takich zachowaniu G.Moda.

Ciekawy moglbys poprzec dowodami to swoje stwierdzenie ? Skoro mowisz ze tak robia, nalezalo by to udowodnic jakims Statementem...


2. W watku jest burzliwie, prawda, ale co ciekawe burza przychodzi z zewnatrz i nawiewa duzo niepotrzebnych emocji co prowadzi do szybkiego zamykania watku. Co ciekawe jest kilka osob ktore bardzo nielubia tego watku.
Prosze o Ich rzeczowe opinie co zlego im zrobily srednie ?


3. Statementy.
Skoro tak. Prosze tu wszystkich szkolacych o wrzucenie swoich statementow, zobaczymy ilu i jakie wrzuci. Narazie mamy Zicmara ktory nie chce wrzucic, innych przykladow na razie nie podam, poczekam.

4. Prosze sie wyrazac bez interpunkcji, zaczepek osobistych, nie chce tu kolejnego tajfunu, uwazam ze ludzie obracajacy pieniedzmi powinni posiadac odrobine godnosci, umiec sie wyrazic bez rzucania miesem.

5. Zakladam temat tu a nie w czasowkach, chce by nieco pozyl, zobaczymy co ludzie napisza. Jesli uda sie to rozwiazac ladnie to sie go pozbedziemy bo juz nie bedzie potrzebny.

6. Statementy - w jaki sposob sprawdzicie ich wiarygodnosc ?
Uwazam ze haslo inwestora do konta moze cos dac.
Wszystkie PrnScr i raporty zawsze mozna przepuscic przez Photoshopa i wynik bedzie tym oczekiwanym. Fxbook - juz byly o tym watki ze tez da sie zrobic w bambuko.

7. Szkolenia. Drogie sa ? Sa osoby na tym forum co szkola za naprawde rozsadne pieniadze, nie wiem ile Zicmar bierze teraz za szkolenie, kiedys z nim rozmawialem to byly stawki rzedu 500-1000zl.
Macie cos swojego? Szkolcie a nie plujecie komus.
Kazdy moze szkolic.

8. Osobiscie nie znam systemu, rozmawialem neutralnie z Zicmarem o systemie kiedys, uslyszalem jego glos, wiem jak mowi. I bardzo mi sie podoba.
Nie jestesm niczyim poplecznikiem, bylem na innym szkoleniu, bardzo mi sie spodobalo, za rozsadne bardzo pieniadze. Nie wiem co takiego widzicie zlego w tym ze gosc chce cos pokazac.
Zdziera kase ?, klamie ???
Wszyscy po szkoleniu jakos nie narzekaja ze zabral kase, nic nie pokazal, wykorzystal, oszukal. Wiekszosc jest w stanie wrzucic zyskowne pozycje.

9. A moze BOLI ze szkoli z czegos tak prostego jak MA, kreska ktora kazdy samodzielnie umie wrzucic na wykres, istnieje do tego mnostwo EA, za free w sieci. Tylko sciagnac, ustawic i kosic kase..... Co, kazdy prubuje ale stwierdza ze to nie takie proste.

10. Tak pojednawczo i prozgodowo ;)
W tandemie System i Trader , system dostaje jedynie 20% udzialow. Takie jest moje zdanie, bede sie upieral ze Sys na pewno ma nie wiecej niz 50%, a kto co sobie dobierze to juz wolnosc tu jest.
Wiec jaki z tego wniosek ?

Znowu Polska Narodowa Zdolnosc. Bicie piany w wiadrze z zimna woda.
Zeby chociaz cos w tym wiadrze bylo to by sie kogel-mogel ukrecil a tak, lipa.
Klocimy sie o drobiazgi zamiast sie skupiac na sednie......


hough
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2011, 15:48 przez nemezzis, łącznie zmieniany 1 raz.
Demo obrazuje mozliwosci Twego Umyslu.
Real - poziom zakucia.

Awatar użytkownika
sgorn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1208
Rejestracja: 25 paź 2008, 17:29

Nieprzeczytany post autor: sgorn »

nemezzis pisze:Chcialbym sie byscie sie wypowiedzeli co sadzcie o takich zachowaniu G.Moda.
Hej, jesli o mnie chodzi to podzielam decyzje i to co pisal G. Mod - Tig3r. Nie mam nic do Zicmara ani innych co zachwalaja ten jego sys. Chodzi tylko o o podstawowe kwesti, ktore zostaly poruszone; kwestia myfxbooka, statementu, badz poprowadzenia journala. Mnie osobiscie oferta Zicmara powiewa ale gdybym mial sie szkolic to wymagalbym konkretnych danych na temat systemu. Nie mam na mysli danych z 15 tradów, tylko z konkretnej puli wejsc. wtedy mozna policzyc odpowiednie parametry systemu i podjadz decyzje czy placic za szkolenie czy nie.. To tak jak z EA, jak podczas testowania wyniki sa obiecujace to warto nad tym posiedziec tak? to jest wolny rynek, jak cos chceie sprzedac to tyrzeba byc WIARYGODNYM.
nemezzis pisze:Prosze o Ich rzeczowe opinie co zlego im zrobily srednie ?
srednie nic nikomu nie zrobily, bylo juz o tym. kazdy doskonale wie ze srednimi idzie zarobic jak sie wie jak.

mnie osobiscie wystarczyla informaja z myfxbooka, nawet bez nanoszenia na wykres tradów bo po co. tylko suche liczby i to wszystko.
Wicks reject areas and bodies explore them-MightyOne
Nie ważne czy miałeś rację czy nie,ważne jak dużo zarobiłeś posiadając rację i jak mało straciłeś, myląc się.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Ja już pisałem wcześniej na ten temat i za dużo nie mam do dodania.
Są dwie metody:
Albo system jest znany i szkolenie nam pomaga ogarnąć w skrócie temat.
Nie wyważamy po raz drugi drzwi w systemie w którym widzimy potencjał.
Może to być na przykład szkolenie z samej AT - możemy kupić książkę żeby skrócić sobie naukę albo pójść na szkolenie.
Druga metoda - system jest autorski i jest tajemnicą.
I tutaj systemu nie znamy - więc potrzebne są wyniki.
Nie jesteśmy w stanie sami określić czy system nam "spasuje", czy ma potencjał czy nawet potrafi zarabiać.
Jedynie mamy obietnicę prowadzącego że jest rewelacyjny, z czego skromnie sam prowadzący szkolenie pisze że sam nie potrafi nim zarabiać bo ma problemy natury psychologicznej.
Więc jak ma być spokojnie w tym wątku????
Do tego raporty nawzajem o najmniejsze uszczypliwości, normalnie - Sandpit. :)
Więc nie dziwcie się modom że im tam nerwy puszczają - robimy to co robimy za darmo dla Was i jeszcze jesteśmy za to wiecznie objeżdżani.

Pozdrawiam
Darek
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Nieprzeczytany post autor: matka »

Nemezzis sory ale nic nie rozumiesz. Tig3rowi i kilku innym kolegom w tym mi, chodzi o to że chętnie byśmy skorzystali z oferty szkolenia, tylko dla nas jedyną możliwością sprawdzenia czy szkolący w ogóle wie o czym mówi jest spojrzenie na historie transakcji. Nie jest to jakaś ekstrawagancja tylko żelazny standard. To że szkolący wymyślają abstrakcyjne wymówki, żeby uniknąć pokazania czy dana metoda faktycznie się sprawdza, rodzi podejrzenia że coś jest niehalo.

Nie rozumiem takiego podejścia "pokaż co ty potrafisz". Po co klient miałby się interesować jakimś produktem mając już coś lepszego? Po szkoleniu to wiadomo, każdy już wie na co poszła kasa i tak samo jak kupisz sobie fiata to będziesz później na forach pisał że to najlepszy samochód jest.

Zadowoleni są wszyscy? Spoko, ja ma inne kryteria oceny. Nie otwierasz przecież lokaty, bo na forum gdzie każdy może założyć X anonimowych kont, nikt nie napisał że jest niezadowolony. Sprawdzasz oprocentowanie i inne warunki. Co robisz jak bank Ci powie, że pies zjadł wszystkie ulotki i nikt nic nie pamięta?
Obrazek
Unfortunately, more to come

Awatar użytkownika
nemezzis
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 12 lip 2010, 01:39

Nieprzeczytany post autor: nemezzis »

dobra to prosto:
Ilu szkolacych pokazalo swoje statementy ?
prosze

Dodano po 4 minutach:

Tig3r:
Użytkownik nikogo nie pomawia, nikogo nie wskazuje a jedynie pokazuje że takie statystyki nic nie dają bo można je łatwo zmanipulować.
Czy nie pomawia: Ciekawy uzyl sformulowania:
I TAK WLASNIE TO ROBICIE....

Czy to ma ton przypuszczajacy lub watpiacy, ja uwazam ze to stwierdzenie.
o to mi chodzi glownie.
Demo obrazuje mozliwosci Twego Umyslu.
Real - poziom zakucia.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

nemezzis pisze:Ilu szkolacych pokazalo swoje statementy ?
Żaden, chyba :)
Jeśli to dla kogoś jest istotnym kryterium, to proponuje zapytać sprzedawce w księgarni przy zakupie książki np. "Analiza Techniczna" o statmenty autora :lol:
Systemy jak PA, S/D i tym podobne można znaleźć wszędzie i samemu poczytać i się nauczyć.
Nikt nie zmusza do kupowania książek, eboków, szkoleń. To indywidualny wybór każdego i wczasie gdy jedni się miesiącami zastanawiają czy kupić książkę lub iść na szkolenie to inni już są po i może zarabiają a może nie.

Co do Zicmara to posłużę się przykładem:
Wchodzisz do księgarni i widzisz książkę - "Super system do FX - zacznij zarabiać" cena 200 zł - autor nie znany nie podaje nazwiska nawet a na FX tylko stracił.
Z tym że książka zafoliowana i nie jesteś w stanie jej przejrzeć czy ma coś wartościowego.
Kupisz??? :)

Stąd ta masa pytań bo jest mało przejrzyście.

nemezzis pisze:I TAK WLASNIE TO ROBICIE....
Każdy wątek ma swoje kryteria oceniania, w tym stanowczo pozwoliliśmy na za dużo i tak się to ciągnie.
To nie jest sala sądowa tylko prywatne forum.
Gdybyśmy trzymali sie naszych forumowych standardów to Zicmar już by był przynajmniej 5 razy zbanowany.
Za notoryczne obrażanie userów. A i reszta nie jest bez winny.
Ale co, usuniemy wątek jak poprzedni i znowu będzie że "ukrywamy prawdę o średnich" :)
Po prostu dyskusja zeszła na bardzo niski poziom i takiego się trzyma.
Mogę dać mu warna i co potem? Dostanę z 10 raportów że teraz należy tego czy tamtego ukarać.
Jakbym przejrzał wątek wstecz to z 10 banów by się wtedy należało.
I nie wiem czemu pretensje do Modów. Przecież to nie my piszemy te bzdury tylko Wy sami.

Pozdrawiam
Darek
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
Ciekawy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 384
Rejestracja: 20 lis 2009, 23:07

Nieprzeczytany post autor: Ciekawy »

Ponieważ zostałem wezwany do tablicy ;) pozwolę sobie odpowiedzieć bo pewnie już nie pamiętasz różnych postów z wątku który był czyszczony 2 razy ;)
"Czepiam" się bo:
1. Zicmar i kolesie prowadzą kłamliwy marketing na który nowi użytkownicy nie mający doświadczenia będą się nabierali. Kasy za szkolenie Zicmarowi nie żałuję - bardziej żal mi depo nowych.
2. Wielokrotnie słyszałem, że takich parametrów jak skuteczność, RR itp nie mogą określić - i wogóle jestem głupi bo je chcę. No i jeszcze sztandarowe - mam coś do średnich, nie znam systemu. A przecież KAŻDY system można opisać różnymi parametrami. O ile nie oczekuję, że po szkoleniu u KOGOKOLWIEK uczeń będzie już zawsze zarabiał to od szkolącego oczekuję, że PRZYNAJMNIEJ on sam zarabia bądź przynajmniej ma strategię na tyle przetestowaną, że wiem jaki potencjalnie mogę mieć zwrot z każdego zainwestowanego $, jakie ryzyko ponoszę(jaki był max ciąg strat) i WIELE WIELE innych rzeczy. Bez tego to tak jakby ślepiec chciał prowadzić ślepca.
nemezzis pisze:W tandemie System i Trader , system dostaje jedynie 20% udzialow. Takie jest moje zdanie, bede sie upieral ze Sys na pewno ma nie wiecej niz 50%
Hmm widzisz tylko zagadnienie jest o wiele bardziej złożone. Jedno jest PEWNE - obojętnie czy 20%,70%, 2% jeśli nie zarabia to leżymy. Statystyka to potężne narzędzie. Tutaj dochodzimy do stwierdzeń zicmara, że 17 wejść to wystarczająca statystyka. Nie wiem czy czytałeś - kiedyś dużo eksperymentowałem i miałem chyba 12 TP pod rząd - podchodząc jak Zicmar to grall. Ja uważam, że statystykę z 17 wejść zwłaszcza przy SKALPIE można sobie w buty schować - nie jest wiarygodna. Zresztą nie tylko ja tak twierdzę. No ale wiem - żaden ze mnie trader, nic nie wiem, nic nie rozumiem.
matka pisze:Po co klient miałby się interesować jakimś produktem mając już coś lepszego?
Ja tam lubię chodzić na szkolenia - jeśli coś ma "ręce i nogi" zawsze można wprowadzić różne elementy do swojego tradingu. Każdy z nas ma inny tok myślenia i to jest właśnie piękne i daje ogromny potencjał.

ps. nemezzis mógłbyś poprawić 1 post bo strasznie się czyta

EDIT:
nemezzis pisze:Czy nie pomawia: Ciekawy uzyl sformulowania:
I TAK WLASNIE TO ROBICIE....
używając tego sformułowania miałem TYLKO I WYŁĄCZNIE takiego a nie innego opisywania - chodziło o sposób opisywania który jest NIERZETELNY. Zwłaszcza, że jeśli już coś ktoś pokazuje zachwalając pod niebiosa mógłby pokazać coś rzetelnie.

nemezzis poza tym co chcesz osiągnąć? chcesz żebym dostał warna? bardzo proszę - mogą dac mi nawet bana - zwisa mi to i powiewa - na forum być nie muszę a dzieckiem nie jestem aby się przejmować.

Aha i na koniec jeszcze jedno - NIE MAM NIC DO ŚREDNICH.

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Nieprzeczytany post autor: matka »

nemezzis pisze:W tandemie System i Trader , system dostaje jedynie 20% udzialow. Takie jest moje zdanie, bede sie upieral ze Sys na pewno ma nie wiecej niz 50%, a kto co sobie dobierze to juz wolnosc tu jest.
W końcu jakieś cyfry, to lubię. Przybliżysz jak to policzyłeś? I jeszcze jedno sprostowanie: nazywaj rzeczy po imieniu, nie pisz Trader tylko Przypadek.
Ciekawy pisze:Ja tam lubię chodzić na szkolenia - jeśli coś ma "ręce i nogi" zawsze można wprowadzić różne elementy do swojego tradingu. Każdy z nas ma inny tok myślenia i to jest właśnie piękne i daje ogromny potencjał.
Ja nie lubię szkoleń bo momentalnie zasypiam ;) Ale jeśli faktycznie było by coś o skutecznej metodzie zarabiania to może bym się przemógł. Natomiast jak ktoś chce mi poopowiadać, że patrzył w wykres i zobaczył tam Matkę Boską, więc gramy szorta... to jest trochę tak, że wolę temat podrążyć na forum żeby potem nie doszło do rękoczynów ;)

Dodano po 3 minutach:
nemezzis pisze:Ilu szkolacych pokazalo swoje statementy ?
Sprowokowałeś mnie, powiem to :D To jest wystarczający dowód, że żaden ze szkolących nic nigdy nie zarobił. Może ty byś się czuł dobrze jak by Cię sztangista uczył fizyki kwantowej, ja nie.
Obrazek
Unfortunately, more to come

Awatar użytkownika
nemezzis
Gaduła
Gaduła
Posty: 152
Rejestracja: 12 lip 2010, 01:39

Nieprzeczytany post autor: nemezzis »

Wlasnie szkopol ze zmiany nic nie daja, probowalem w Operze i FF :(
Tez mnie to zlosci, sorki.

a. Co do statementow. Wlasnie i ja to zauwazylem. Szkolacy nie pokazuja. Why ? Wiec skoro jeszcze nikt nie pokazal a szkoli, wiec nie robmy z tego argumenty ze ktos nie pokazal, bo jeszcze prawie nikt nie pokazal. Moze ktos cos znajdzie. Nie chce uzywac sformulowania - nikt.

b. Ciekawy. Chce, skoro wiadomo ze ktos jest porywczy w miare delikatnie pisac a nie prowojennie bo to do niczego nie prowadzi. A zauwazylem ze Ty masz dosc ostre podejscie do tego sys. Mozesz uzasadnic swoje zdanie.
A Ty dosc mocno napisales ze ktos tak robi. Ja nie jestem prawnikiem ale lubie jednoznacznosc, a jesli ktos tak mowi, no to w takim przypadku - nalezy zadac dowodow. Przypuszczenie lub sugerowanie - byloby wskazane, nie stwierdzenie.
Nie chce zebys dostal warna czy bana, bo to do niczego nie prowadzi.

Ja uzasadnie dlaczego mam takie stanowisko. Otoz tak: Napisalem cos, On odebral to jako zaczepke, a nie oto mi chodzilo, "sczepilismy" sie na skype, gadka szmatka, rozmawialismy tez o sys, podeslal mi pare zdjec, zadalem mu pare pytan, na kilka odpowiedzial, 1-2 przemilczal i to milczenie bylo bardzo wymowne. Milczenie tez jest odpowiedzia......
Dzieki temu wnioslem cos nowego do swego sysa.
Bardzo to mi sie podoba.

Tak czytalem ten watek caly, pamietam co bylo przed ;).
Mam wrazenie ze tu jest duzo wiecej piany niz gdzies indziej. Zastanawia mnie dlaczego.

c.daromanchester - heh, robota Moda jest ciezka, przerabana i niewdzieczna, jak Policjanta, zero wdziecznosci i uznania. Sam czytajac wielokrotnie mam ochote nacisnac guzik zglos i wywalic co mnie jatrzy, ale to bezsens.... Masz racje, Zicmarowi tez naleza sie baty.
Moze za przeklenstwa i wulgaryzny zrobmy obowiazkowe dobne wplaty na korzysc forum albo modow ? hehehe, utopia, wiem....

d. matka I tu jest sliski temat, statementow brak, ZZ dobrze pisze, zadaj udokumentowanych wynikow. Wszystkie .jpg i .html - raporty mozna o kant pupy rozbic bo photoshopa kazdy zna i rzeczywistosc nagnie. Dostep do konta(haslo inwestora) pewnie by pomoglo mi uwierzyc w zdolnosci szkolacego.

Tez lubie cyfry, ciezej tam klamac, fizycy sa tu mistrzami ;),co do moich % - to sa zalozenia wstepne. Jakies musza byc, a ze zazwyczaj je sie bierze z kosmosu to takie strzelilem ;). Smialo podaj swoje, zobaczymy jaka srednia wyjdzie. (bez skojarzen)

Ale tak naprawde ja rozgraniczam umiejetnosc trejdowania od szkolenia. To sa 2 rozne rzeczy, nie koniecznie musza byc razem. By szkolic z super systemu wcale nie nalezy go uzywac. Jak Profesorownie na studiach, ucza teorii, praktyki nic nie maja.
np.:Polibuda. Na warsztacie kazdy Janek ich zagnie z najprostszych rzeczy, i co szkola zawodowa lepsza od profesury ?
Otoz na szkolacych powinno sie wybierac dobrych nauczycieli a nie dobrych traderow. Trader zarabia grajac, pokazuje sys nauczycielowi a nauczyciel jest w stanie zaszczepic ten sys w uczciach. Zainteresowac ich, przkonac, umotywowac, pokazac pelnie mozliwosci, drogi rozwoju.
Zicmar napisal jaki z niego trader, a ze ludzie sie za niego kloca, to tu mam dowod na to ze cos im wpoil.

e. To teraz z innej beczki. Skoro statementow niewidzielismy jeszcze zadnych, a te co sie pojawia to pewnie zostana oskarzone o manipulacje...

Kto byl na tym szkoleniu i uwaza je za stracone ?
Wplacil kase, ladna gatke uslyszal, wrocil do domu i podrapal sie po pustej glowie ?
Zobaczmy ilu jest niezadowolonych.
Minus taki ze nikt nie chce przyznac sie do bledu, moze jednak ktos cos skrobnie.

f. 1000zl - czy to duzo, komus kto nie zarabia na FX to moze byc duzo, ale regularnie zarabiajac na FX to raczej smieszne. To przemawia na plus.
Niestety nie kazdy jest dobrym marketingowcem, a mi nos podpowiada ze tu bardziej marketing lezy niz sys.

ps. kolejnosc dowolna, prosze nie brac do serca w jakiej kolejnosci odpisywalem.
Dzis juz pewnie mnie nie bedzie, i jutro, wiec do niedzieli.
Pozdrowka.
Milego weekenda. :D:D
Demo obrazuje mozliwosci Twego Umyslu.
Real - poziom zakucia.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Jakby mi sie to szkolenie tak podobalo.. nawet nie wiem ile bym sie tam dowiedzial.. nie walczyl bym tak o ta dobra opinie.. nawet jesli szkolacym byl the best friend, brat.. co kolwiek tam.. mysle ze moje zachowanie byloby zrozumiale.. chyba ze szkolenie - produkt byłby znaczacym % dzilalnosci co podkopywaloby sytuacje. Dlatego trzeba dac juz spokoj.. niech kazdy bierze ryzyko stat lub zyskow na siebie.. ale ile tez mamy czytac o tym ?

Do kosza.. bo zly dzial.. bo to juz nudne, bo nie spelnia oczekiwan.. ble ble

Jesli ktos chce wydac 1k na nauke o srednich.. to po co chodzi do darmowych szkol gdzie byla matematyka ? Jakie kowliek srednie by nie byly i tak rynek moze cie zaskoczyc..
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Zablokowany