Czy wie ktoś jak zdobyć licencję w UK.......

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 281
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Czy wie ktoś jak zdobyć licencję w UK.......

Nieprzeczytany post autor: tantric »

Witam.Wie ktoś jak zdobyć w UK licencję pozwalającą na obrót kapitałem innych osób i sprzedaż sygnałów.
Proszę o konkretne wypowiedzi osób będących w temacie.
Wszelakim przyśmiewcom - dziękuję,szkoda waszego i mojego czasu,nie zaśmiecajcie tego wątku.Mam doświadczenie z takowymi po założeniu wątku z pytaniem " jaki najszybszy procesor polecacie do MT4?" (link poniżej)
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... 1&start=10
Pozdrawiam
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Poczytaj o licencji CFA,wiem że paru chłopaków z forum próbowało,
skontaktuj się z nimi może coś doradzą.

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
inwestor86
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1594
Rejestracja: 17 lis 2008, 11:53

Nieprzeczytany post autor: inwestor86 »

zapytaj fsa http://www.fsa.gov.uk/

koszt to kilka k funtow i troche nauki ;)

Awatar użytkownika
tantric
Gaduła
Gaduła
Posty: 281
Rejestracja: 07 maja 2008, 22:38

Nieprzeczytany post autor: tantric »

zz i inwestor86 - dziękuję wam za odpowiedzi . Jeżeli ktoś natomiast przechodził już przez ten proces i ma taka licencje to proszę również o wypowiedź.
Pozdrawiam
"Możesz wierzyć w to , w co wierzyć postanowisz lecz nie oszukuj samego siebie ... gdyż tylko to , co czynisz świadczy o tym , w co naprawdę wierzysz"
"Szaleństwem jest powtarzanie tych samych czynności i oczekiwanie innego wyniku"

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

tantric pisze: Jeżeli ktoś natomiast przechodził już przez ten proces i ma taka licencje to proszę również o wypowiedź.
CFA jest bardzo trudnym egzaminem.

Z tego co wiem nic nie trzeba abyś używał sygnałów - w końcu to nie Ty zarządzasz czyimiś środkami a sam zainteresowany podejmuje decyzję.

Może też by kwestia kont PAM załatwiła sprawę.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

tantric pisze:Jeżeli ktoś natomiast przechodził już przez ten proces i ma taka licencje to proszę również o wypowiedź.
Jeżeli zdecydujesz się iść tą drudną drogą po CFA to będzie Twój życiowy sukces ponieważ z tego co wiem to ta licencja dużo daje w przeciwieństwie do DI.

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
Narek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 30 sty 2011, 14:10

Nieprzeczytany post autor: Narek »

Przepraszam za błędy.

ODPOWIEDZ