Pytanie, ile razy wtopiliscie Depo? Do momentu sukcesu.

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
master3333
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 01 mar 2008, 18:28

Pytanie, ile razy wtopiliscie Depo? Do momentu sukcesu.

Nieprzeczytany post autor: master3333 »

:arrow: :) :arrow: :roll: :arrow: :x :arrow: :D :arrow: :x ciekawi mnie ile razy. Szkoda ze nie moge zrobic sondy, a wiem ze sie jakos tu da. Ja na razie walcze z drugim depo, prawie trzecim, ale doplacilem do drugiego :cry:

Awatar użytkownika
Leming
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 25 lut 2010, 04:27

Nieprzeczytany post autor: Leming »

nie wiem czy da Ci cos odpowiedz np 3x 4x itd. Zreszta pewnie odezwa sie tu wszyscy co pomnazaja 200% miesiecznie. Chcesz nie doplacac do interesu musisz sie uczyc na bledach i umiec opanowac emocje. Miec jakis plan dzialania momentow wejscia wyjscia.

Ja gram dlugodystansowo wole mniej zgarnac a czasem zero niz skalpowac codzinnie po xx razy nie wierze w codzienny lut szczescia. Jak kupuje to czeka sie na kolejne wejscie a nie dam sobie s-ke podwojnie zarobie. W zeszlym tyg nie weszly mi buy limit obstawialem up ale nie otwarlem zadnej s-ki co wyszlo kazdy widzial. Roslo i roslo jakbym wrzucil s-ki bylbym w plecy zreszta sytuacji jasnej nie bylo podobnie jak teraz jest.


jakis margin level sobie wyznaczyc u mnie nie moze spasc ponizej 1200% :)

Awatar użytkownika
Ramzes
Gaduła
Gaduła
Posty: 179
Rejestracja: 18 maja 2010, 17:24

Nieprzeczytany post autor: Ramzes »

leming co myslisz o kablu? jedziemy juz w gore? ja bym chyba teraz sie zasadzil :D

chodzi mi oczywiscie o longa na d1 i h4

Camza
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 24 lis 2010, 19:31

Nieprzeczytany post autor: Camza »

Jestem tutaj nowy na forum a więc witam :)
Może mniej ważne ile razy był dopłacany depozyt ale pytanie ile?

Ja na początku jak zaczynałem zarabiałem sporo aż pewnego dnia zostałem przycięty na margin callu na XTB na 15 tys. zł (oczywiście dociągneło pozycje do margin calla i później trend się odwrócił) więc niemało. A depozyt był ogółem 10 tys. zł.
Ogółem XTB nie polecam z racji kiepskiego lewara i margin calla na 30%.
No i te spready :(

Pozdro.

Awatar użytkownika
Leming
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 25 lut 2010, 04:27

Nieprzeczytany post autor: Leming »

wg mnie najczestszym bledem popelnianym przez poczatkujacych jest za duza ilosc pozycji otwieranych do margin level. Lewar ma swoje plusy i minusy wiadomo ze problemem jest psycho czlowieka kazdy chce jak najszybciej pomnozyc depo i wierzy w lut szczescia. Jak nauczysz sie grac na mniejszym lewarze to zyski nawiekszym beda jeszcze wieksze ale to juz bylo walkowane tyle razy na tym forum.

Jakbys otwarl tylko jedna pozycje dwie pozycje z najmniejszym lotem i trzymal przez 2-3 tyg to konto mysle ze spoko wytrzymalo. Dla takiego depo to powinlo wygladac mniejwiecej tak:
10pips =10zl
100 pips=100zl
1000pips=1000zl

Niewiem jak to wyglada dokladnie w xtb ile ma najmniejszy lot ale nawet jakbys wszedl na szpicy to bys byl dla dwoch pozycji w plecy 2000zl przy zalozeniu ktore podalem. Zalezy tylko jakich zyskow kazdy oczekuje
Pieniądze są jak energia. Muszą swobodnie przepływać :P

Awatar użytkownika
RafalT
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 25 wrz 2010, 00:24

Nieprzeczytany post autor: RafalT »

Forex od 3 miesięcy, wtopa 3xdepo na demie i 1 depo real.

Za każdym razem "wytracanie" depozytu trwa coraz dłużej, więc istnieje spora szansa że wkońcu trend si odwróci i zacznę wychodzić na + :).

Camza
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 24 lis 2010, 19:31

Nieprzeczytany post autor: Camza »

Miałem 2 loty otwarte, byłem 2000zł do przodu ale postanowiłem dalej trzymać pozycję, później zjechały aż o 900 pipsów (USDPLN).

Są dwie szkoły: albo liczysz na odwrót albo krótko tniesz straty.
Obydwa pomysły są kiepskie, najważniejsze jest otwieranie pozycji o odpowiedniej wielkości do zabezpieczenia.

No ale ja chciałem pomnażać szybko depozyt i to mi się udawało :)
Aż do czasu.

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

Ja MC na realu nie zaliczyłem, ale obsunięcie jak najbardziej okolo 4tyś potem odłożyłem real na kilka miechów by sprostować blokadę psychiki i zacząłem się uczyć, czytac czytac czytac szukać swojego stylu. W nauce pomógł mi Zbyszek C. Jesli czyta to forum to go serdecznie pozdrawiam.
Potem na demie testowanie metod dopracowanie ich. I jakiś styl własny jest.
Jakis czas juz wprowadzony w życie, na pewno dla cierpliwych. Fakt ostatnie 2 dni mnie wkur...a rynek bo gram oczekującymi i zawraca mi rynek zanim otworzy pozycje, wczoraj zawrócił najpierw 4 pips przed zleceniem potem 1 pips :x no nic takie życie nie dziś to następnym razem. dzis brakło do zlecenia okolo 9 pips na tą sliczną Ske haka była. L przegapiłem a była by co do pipsa ustawiona :wink: jak by plan podszedł to 200 pips w sumie do tej pory bym przytulił. Bo grunt panowie to miec plan gry, bez tego nie ma co sie dotykać do gry. Metoda o tyle fajna i banalna że s/l 10 pips mi wystarcza grunt to dobrze ocenić rynek :)

Awatar użytkownika
<kerimb>
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1460
Rejestracja: 27 sie 2010, 08:01

Nieprzeczytany post autor: <kerimb> »

4x

Awatar użytkownika
Damfry
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 719
Rejestracja: 18 maja 2010, 12:12

Nieprzeczytany post autor: Damfry »

<kerimb> Ty się nie liczysz Ty przybyłeś z przyszłości :wink:

ODPOWIEDZ