MT4 (na FXPRO) przez 3G

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Trzcinek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2010, 17:45

MT4 (na FXPRO) przez 3G

Nieprzeczytany post autor: Trzcinek »

Witam, To czym sie zajmuje chyba najbardziej odpowiada intraday trading, czasami (ale duzo rzadziej) position trading. Chcialbym laczyc sie z MT4 (na FXPRO) za pomoca 3G. Czy ktos z Was ma moze jakies doswiadczenie w tym zakresie ? Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

3G tzn. iPhone? ;)
FxPro wypuścił specjalną aplikację iPhone Trader przeznaczoną właśnie dla iPhone'ów.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Trzcinek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2010, 17:45

Nieprzeczytany post autor: Trzcinek »

Chodzi mi o polaczenie typu 3G/UMTS, przez laptopa. Czy transfer jest wystarczajacy ??? Czy ktos moze czegos takiego uzywa ?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Telefonia_ ... _generacji

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Trzcinek pisze:Chodzi mi o polaczenie typu 3G/UMTS, przez laptopa. Czy transfer jest wystarczajacy ??? Czy ktos moze czegos takiego uzywa ?
Jak najbardziej. Nawet bez 3G da radę. Ważne żeby z modemem było wszystko w porządku i zasięg nie znikał - wtedy będziesz miał częste rozłączenia.
Sam kiedyś robiłem tak, że łączyłem przez podczerwień laptopa i zwykłą komórkę (jakiś stary Samsung z klapką), włączałem internet na komórce i udostępniałem połączenie laptopowi. Mimo, że Samsung był wart mniej niż 100 zł to świetnie spisywał się jako modem ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Trzcinek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2010, 17:45

Nieprzeczytany post autor: Trzcinek »

Dziekuje za odpowiedz. Ta aplikacja FXPRO na iPhona bardzo mnie interesuje i prawdopodobnie sie na nia zdecyduje.

Mam jeszcze jedno pytanie. Uzywam EA do zarzadzania SL (na BE), TP i kilka innych parametrow. Ten EA dziala na komputerze, ktory jest wlaczony 24/24.

Czy jest mozliwosc podlaczenia sie do mojego konta na MT4 (FxPro) z innego komputera, tak, zeby moc zmieniac ustawienia tego EA?

Robczan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 02 lis 2009, 10:45

Nieprzeczytany post autor: Robczan »


zbity_kon
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 17 sty 2010, 14:30

Nieprzeczytany post autor: zbity_kon »

ja lacze przez net komórkowy jednej z sieci... na 3G dziala jak na laczu kablowym ale i po EDGE tez daje rade czasem tylko rozlaczy

marcinx64
Gaduła
Gaduła
Posty: 131
Rejestracja: 03 mar 2010, 22:51

Nieprzeczytany post autor: marcinx64 »

Ja łącze się przez HSDPA przez modem na USB i sprawuje się wyśmienicie, nawet jak mam tylko sygnał EDGE, nie jest wymagane wcale łącze o dużej przepustowości, nawet na dole w rogu MT4 jest licznik danych, i po całym dniu pracy MT4 wymienia dane z serwerem max. 25kb
Sukces jest owocem dobrych decyzji, dobre decyzje są owocem doświadczenia, doświadczenie jest owocem złych decyzji.

ODPOWIEDZ