Bankowość inwestycyjna

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Bankowość inwestycyjna

Nieprzeczytany post autor: zz »

Nie mam wątpliwości że wreszcie po dwudziestu latach nasza bankowość wejdzie na prostą przymuszona przez GS

http://gielda.wp.pl/index.html?a=1&b=1& ... &P[obr]=wp

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
MrYogi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 935
Rejestracja: 25 gru 2007, 19:18

Nieprzeczytany post autor: MrYogi »

No to GS zrobi taką samom rozpie** jak w Grecji. Chyba nic czego się tknęli nie przyniosło korzyści dla innych, tylko dla nich.
Rzeczą, którą najtrudniej w świecie zrozumieć, jest podatek dochodowy.
Albert Einstein

Awatar użytkownika
Vanguard
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 563
Rejestracja: 11 gru 2009, 10:10

Nieprzeczytany post autor: Vanguard »

juz o tym wszedzie trabia. znajomi krolika twierdza ze z tym jest zwiazana kwestia umozliwienia otwierania krotkich na akcjach na duza skale. akurat pod nich :)
Nie wierz w trendy.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Proponuje zmienić temat na "Bankowość inwestycyjna" i pociągnąć ... :roll:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

A moglbys tak swoimi slowami, na czym polega ta dobra wiadomosc taka praktyczna dla nas? I dla polskiej bankowosci?

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Tu nie ma wcale dobrej wiadomości. Będą się bawić GPW i kursem waluty jak im się zechce..
Jeśli mówisz o konkurencji to jak nie wyłożysz kilku mld PLN to nawet nie oddzwonią..
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

A moglbys tak swoimi slowami, na czym polega ta dobra wiadomosc taka praktyczna dla nas? I dla polskiej bankowosci?
Moje rozumienie bankowści polega na tym jak działa Goldman Sachs więc nie mam wątpliwości że konkurencja z ich strony znacząco podniesie poziom usług co będzie z korzyścią dla klientów i naszej bankowości.
Mam nadzieję że już nigdy nie będę świadkiem takiej rozmowy z bankowcami jaką przeszedłem ok. roku temu gdy na moją sugestię dlaczego nie działają jak Goldman Sachs odpowiedziano mi że nieoficjalnie na konto swojego banku to robią natomiast bydło niech spada i nie liczy że kiedykolwiek będą takie usługi dostępne......


Pozdrawiam.

Dodano po 6 minutach:



Ps. jeszcze to
Tig3r pisze:Tu nie ma wcale dobrej wiadomości. Będą się bawić GPW i kursem waluty jak im się zechce..
Jeśli mówisz o konkurencji to jak nie wyłożysz kilku mld PLN to nawet nie oddzwonią..
A kto zabrania się nam zorganizować i im zdrowo przydupić ?
Problem tylko w tym że powinniśmy mieć równorzędne usługi finansowe oraz rozwiązania podatkowe!!!.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

zz pisze:gdy na moją sugestię dlaczego nie działają jak Goldman Sachs
A jak dziala GS? (wiem, wiem , jestem len i nie chce mi sie szukac :P , ale jak juz jestes w temacie to moze mnie oswiecisz, bo naprawde nie jestem w temacie)

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

LowcaG pisze: A jak dziala GS? (wiem, wiem , jestem len i nie chce mi sie szukac Razz , ale jak juz jestes w temacie to moze mnie oswiecisz, bo naprawde nie jestem w temacie)

Oj.... to już jest temat na pracę doktorską i to nie jedną.W skrócie myślowym tak jak oni rozumię bankowość, super profesjonalizm 24/h podparty gra od trendów długoterminowych po ostra grę na ticki czy nawet flasfh draiding.

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
Vanguard
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 563
Rejestracja: 11 gru 2009, 10:10

Nieprzeczytany post autor: Vanguard »

bedzie zlota era insiderow w naszym kraju. jak tylko GS wejdzie to informacja zdrozeje. od ciecia z bramki Orlenu po ministrow
Nie wierz w trendy.

ODPOWIEDZ