VEGAS

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.

Użyszasz systemu VEGAS

Tak
28
16%
Nie
144
84%
 
Liczba głosów: 172

pawlilimicimited

Re: VEGAS

Nieprzeczytany post autor: pawlilimicimited »

fxlamer pisze:
Opisy strategii na 1H i 4H w j. angielskim saą tutaj http://www.forexfactory.com/forexforum/ ... php?t=4365
Ciekawe że Pan FXLAMER może zrobić reklamę stronie a początkujący jegomość dostał za reklamę konkursu na stronie odwołując się do źródła - ostrzeżenie.

Im więcej widzę profesjonalizmu niektórych moderatorów tym większego burdelu dopatruję się w działaniach.
Pytanie czy to jakaś ściema? czy może przerost formy nad treścią bo jeśli zwykły użytkownik będzie się opominać o WAŻNE tego typu akcje tym bardziej zwiększa się szansa ostrzeżenia.

Czy chodzi o kompetencje, czy o wiedzę? Zwłaszcza że reklama konkursu była w dziale KONKURS.

ps. powinno mi zależeć na tym aby tutaj z wami profesjonalistami zwłaszcza moderatorami się uczyć. A łapiecie się Panowie na takich szczegółach.

Proszę nam opisać czym to jest i do czego to służy, że jednego za reklamę strony przymykacie ostrzeżeniem a drugiemu użytkownikowi klaszczecie brawo?

Czekam na kompetencje w odpowiedzi za które ogromnie dziękuję bo wiem że wam moderatorom można zaufać na tyle że potraficie znaleźć odpowiedź.


Tutaj jest dowód:
http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... hp?t=15839

Awatar użytkownika
Vilde
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 08 lis 2010, 00:30

Nieprzeczytany post autor: Vilde »

Linki fxlamera to nie żadna reklama, tylko odnośnik do opisu strategii której dotyczy ten wątek. Nie ma tu nic niezgodnego z regulaminem.
Ale żeś się uczepił....

pawlilimicimited

Nieprzeczytany post autor: pawlilimicimited »

Vilde pisze:Linki fxlamera to nie żadna reklama, tylko odnośnik do opisu strategii której dotyczy ten wątek. Nie ma tu nic niezgodnego z regulaminem.
Ale żeś się uczepił....
Wiesz co Vilde, faktycznie się czepiłem ale jest to z drugiej strony reklama linkiem i być może zrobiłem to niesłusznie. Tylko przy takiej pierdółce ktoś niesłusznie w dziale na którym się promuje konkursy oberwał między oczy ostrzeżenie o linku z konkursem. Więc pytam się moderatorów gdzie tu błąd. Jeśli Pan Fxlamer słusznie podaje link do obcej strony i tak samo można potraktować jako reklamę innej firmy do faktu że inny gość we właściwym miejscu dostał w miedzy oczy niesłuszny minus ostrzeżenia.

Aż z zaciekawieniem przeczytałem regulamin i do pioruna nie mam pojęcia z czym i do czego mam się załapać na prawość zgodnie z regulaminem. Prędzej dojdzie do ostrzeżenia mnie niż mi ten mod wyjaśni kto zrobił błąd.

ps. poza tym wszystkim, od nas wymagają pewnego oczywistego zachowania i ustosunkowania się do poziomu i tematyki tego forum. Wydaje mi się że to działa w jedną stronę jak widać bo bycie moderatorem nie ogranicza się do lizania autorom książek elektronicznej poczty w zamian za niesłuszne traktowanie innych a wskazuje na to fakt jaki zauważyłem. Nam łatwo wtopić i udawać inteligentnego w tematyce ale oprócz tego należy przestrzegać pewnego kanonu a zabawy w ciemną i jasną stronę mocy.

Proszę mi wybaczyć pewne słowa mające być może w pierwszej chwili na obrazę ale bardziej chodzi o to, czego się od nas oczekuje więc tyle możemy oczekiwać od moderatorów których na prawdę cenię i szanuję. Ale za takie "niedopatrzenie" nie dam się głaskać po głowie w momencie kiedy widzę przed sobą człowieka który dawno temu zapracował sobie na szacunek bo i słusznie. Fxlamer to człowiek o ogromnej wiedzy i należy się z szacunkiem odnosić ale szlak trafia jeśli ktoś w tym wszystkim nie potrafi zwrócić uwagi.

Awatar użytkownika
devport
Gaduła
Gaduła
Posty: 148
Rejestracja: 20 mar 2012, 16:29

Nieprzeczytany post autor: devport »

Hej właśnie testuję tę strategię na demku... :) świetna sprawa jak dla kogoś kto szuka zachęty do pozostania w rynku. Wczorajszy wieczór postawiłem na long'a i załapałem dziś 50 pipsów, kolejny dzień w dużej mierze też raczej UP dla edka.
Dalej, mając wskaźnik v1 dostosowałem kod do własnych potrzeb:
- kwotowania 5 cyfr po przecinku (500 = 50 pips)
- linia sma 8 zmienia kolor bez używania wskaźnika dodatkowego.

Mimo, że MQL4 dopiero co poznałem 2 dni temu, to zabieram się za przeróbkę wersji 3.1 FF Tunel.

Wysokich profitów!
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

epoxer pisze:kolejny dzień w dużej mierze też raczej UP dla edka.
wg systemu Vegas?

Awatar użytkownika
devport
Gaduła
Gaduła
Posty: 148
Rejestracja: 20 mar 2012, 16:29

Nieprzeczytany post autor: devport »

niestety w/g mnie :D

system vegas potwierdził, że słupek nie zamknął się nad alfą a odbił od niej... czyli dalej południe :]

Awatar użytkownika
micjat
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 29 sty 2012, 20:58

Nieprzeczytany post autor: micjat »

Po kilkukrotnym przeczytaniu tematu (żeby nie zadawać po raz kolejny pytań które się już przewijały) zacząłem testować system VEGAS.

Czy ktoś z niego aktualnie korzysta bo chciałbym jedynie omówić momenty wejścia na aktualnych wykresach?

Awatar użytkownika
NiceFox
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 452
Rejestracja: 05 lis 2009, 13:22

Nieprzeczytany post autor: NiceFox »

http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... 252#510252

FF tunel - uniwersalny dla brokerów z notowaniami 2 i 3 zerami.
Pieniądze rosną na drzewie cierpliwości.

Awatar użytkownika
devport
Gaduła
Gaduła
Posty: 148
Rejestracja: 20 mar 2012, 16:29

Re: VEGAS

Nieprzeczytany post autor: devport »

A co sądzicie o tych poziomach ? Poziomy oporu... Tam gdzie linia Alfa się odbiła tam cena ma problemy z przebiciem.

-- Dodano: wt 16-10-2012, 9:42 --

Micjat:
Aktualny mój moment wejścia rozpisałem w załączniku.

Ps. Why nie mogę edytować postu ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wracam po latach przerwy....

Awatar użytkownika
NiceFox
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 452
Rejestracja: 05 lis 2009, 13:22

Re: VEGAS

Nieprzeczytany post autor: NiceFox »

devport pisze: Ps. Why nie mogę edytować postu ?
Też nie mogę, co się dzieje???
Pieniądze rosną na drzewie cierpliwości.

ODPOWIEDZ