Uzależniony FX

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
GREENFX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 539
Rejestracja: 12 lut 2010, 09:17

Nieprzeczytany post autor: GREENFX »

Don_rafael pisze:czy ZL jest wyrysowana poprawnie?
Mniej więcej na tym samym poziomie na H4.

Kolejny krok to wybrać te właściwe. Tutaj najlepiej sprawdza się AF.
Czasami można kombinować pod prąd ale z tym nie jest już tak łatwo.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Don_rafael
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 22 wrz 2010, 02:15

Nieprzeczytany post autor: Don_rafael »

Dzięki Green za ,,,, rozwój :-)
Nieważne jakie wykresy narysuje dzisiaj rynek - do każdej sytuacji analitycy i tak dopiszą świetne wytłumaczenie.

GREENFX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 539
Rejestracja: 12 lut 2010, 09:17

Nieprzeczytany post autor: GREENFX »

Don_rafael pisze:Dzięki Green za ,,,, rozwój
jeżeli coś to pomogło to elegancko

pozdro :564:

klook
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 09 paź 2009, 15:45

Nieprzeczytany post autor: klook »

Green dlugi weekend sobie zrobiles? :D

GREENFX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 539
Rejestracja: 12 lut 2010, 09:17

Nieprzeczytany post autor: GREENFX »

klook pisze:Green dlugi weekend sobie zrobiles?
Troche wolnego zawsze się przyda w międzyczasie zmiana brokera itp :wink:
Obrazek

Don_rafael
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 22 wrz 2010, 02:15

Nieprzeczytany post autor: Don_rafael »

Witam.
Trochę updatu.
Z Czwartku na piątek prawie nieprzespana noc odnośnie mojej analizy kompbinowałem na U/J jak widać nic nie wyszło 1 raz kilka pip 2 raz BE za trzecim razem stop loss -7 pip generalnie na 0. Później około 3.35 Edward dał zarobić na spadkach. Piątek miałem w zasadzie wolny od grania poza 1 pozycją z rana na wzrosty Edwarda - mogło być + 30 pipsów - ale problemy techniczne na FXpro brak dostepu przez około 20 minut i pozycja zamkneła się na BE. Wieczorem delikatny scalping na U/J + 7 pip no i tydzień zamykam na +... 5%. Nie jest źle. :P
Chociaż ten poziom portfela miałem już we wtorek tylko zachciało mi się kolejnych trajdów - i od dawna tego nie robiłem ale prestawiłem stop lossa no i od środy musiałem odrabiać. :-( Oby kolejny tydzień był tak dobry jak ten.

Muszę przejrzeć transakcje w tym tygodniu i nasuwa mi się jeden wątek przy kilku zyskownych musze strzelić sobie przerwe np na browara albo na jakąś kolacyjkę lub kino albo 2 dni przerwy i wrócać na dystansie.
Sprawa 2 U/J leci na łem na szyje najbliższe wsparcie 79,90 i wielkie pytanie czy BOA zacznie 2 interwencje - czy może miliony spekulantów czycha na tym poziomie na odbicie - czy może mamy zjazd jakieś 1 2 figury i dopiero odpicie - zobaczym. W każdym razie tydzień rysuje się bardzo ciekawie. We środę Bernanke daje info - obstawiam że delej na Edku załapiemy wzrosty - a w piątek dane z rynku pracy i ewentualnie po nich spodziewałbym się przełomu - no ale zobaczymy. Do kolejnego wpisu we wtorek :-)
Nieważne jakie wykresy narysuje dzisiaj rynek - do każdej sytuacji analitycy i tak dopiszą świetne wytłumaczenie.

Don_rafael
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 22 wrz 2010, 02:15

Nieprzeczytany post autor: Don_rafael »

No ok małe podsumowanie - generalnie ch..
W poniedziałek i dzisiaj troche potrejdowałem - dajac taki ogólny zarys troszku straciłem - i wyszedłem prawie na 0 trejdujac przy kompie po 2 x 4 godziny każdego dnia. Generalnie dobry ruch na Edku ale za wcześnie pozamykałem pozycje.
Przyczaiłem się na dane AUD/USD ale brakło jajec na wejście na wzrosty nad ranem - trzeba było wrzycić chociaż 0,1 byłaby satysfakcja

Z rzeczy doddatkowych które się zadziały na Amirals Market mam otwarte Demo odnośnie analizowania USD index.

Tak jak napisałem wyżej based on fundaments - obstawiam mocne wzrosty na Edku wieczorem po decyzji FED. Chłopaki na pewno tak skonstruuja komunikat - albo dorzyca ze 300 mld żeby $$ dalej się osłabił - ale nie zamierzam jutro pod te dane grać - jak wiemy patrzac na historie wykre może się zmienić za 4 alboi 5 % co przy 500 x lewar mogłobyć masakrą gdyby poszło nie w tą stronę - a więc jutro czekanie na dane i obaczym .
Jak to mówił Kerimb Darz Bów.
Nieważne jakie wykresy narysuje dzisiaj rynek - do każdej sytuacji analitycy i tak dopiszą świetne wytłumaczenie.

ODPOWIEDZ