Uwaga! na fxquantumtrading.com

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

speedtrader pisze:Esco,
bylem ciekaw reakcji.., i zainteresowania jakie tym wzbudze, jednak w tym kraju kazdego potrafia obrzucic blotem, nawet gdybym pokazal statement z 100% zyskiem miesiecznie, nikt nie zapytalby czy moze dla siebie wyniesc z tego jakies kozysci, tylko odrazuby stwierdzil ze to oszustwo.
z kosmosu to sie nie wzielo

90% ludzi ktorzy cos oferuja to bezczelni oszusci
nie radza sobie na rynku wiec pchaja sie do koryta z innej strony

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Dagu pisze:90% ludzi ktorzy cos oferuja to bezczelni oszusci
nie radza sobie na rynku wiec pchaja sie do koryta z innej strony
Dagu nie przesadzajmy i nie twórzmy skrótów myślowych.
Bo równie dobrze mogę użyć określenia że ludzie zajmujący się spekulacją na rynkach finansowych to oszuści i kombinatorzy którzy nie radzą sobie w uczciwej pracy.
A raczej chyba wiemy że dużo bym się nie pomylił. :mrgreen:
Są tu ludzie którzy piszą Ea, skrypty, wskaźniki etc. i mogą poczuć się pokrzywdzeni takim uproszczeniem z Twojej strony.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

dlatego napisalem 90% ; D
jezeli urazilo to kogos kto nie jest oszustem to przepraszam

tak sobie siedze z boku i obserwuje, z kazdej strony nas chca wydymac
jak nie bank to broker to panstwo to znowu ktos wchodzi z rewolucyjnym systemem / ea ktore mozna znalezc za free (na allegro jest tego mnostwo)
albo sygnaly na forex ktore nie dzialaja i milion innych przykladow

tak czy siak przepraszam uczciwych ludzi za moja wypowiedz

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

Kurcze,
tyle piany a gostek dalej swoje. :cry:
A można przeciez inaczej.

"Oferuje sprawdzone i przetestowane sety na platformy FX robota EURONIS 4.xxx. EA do pobrania tu: <link> . Cena za set 20.- PLN za jedną wersję na konkretna platformę."

I nikt nie powie, że to scam. Wszak robota nie oferujesz, tylko swój czas poświęcony na testowanie i zmuszenie EA do zarabiania.
:wink:

Dodano po 2 minutach:

ps.
a wsadzenie kija w mrowisko, może jest celowe i ma osiągną większą sprzedaż oryginału?
Jeżeli chcesz odnieść sukces, naucz się cenić ludzi.

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

speedtrader pisze:Z Twoim zrozumieniem tekstu po Polsku jest jakis problem, nic nie udowadniasz wklejajac te linki
Tak na marginesie nieśmiało pragnę zauważyć, że z nas dwóch to Ty nie potrafisz napisać kilku zdań poprawnie w naszym języku. Pomijając już błędy i ogonki to "polsku" pisze się z małej litery.
Wiem, łamię regulamin forum - takie uwagi powinienem pisać na priv. Przepraszam. Ale ciężko zdzierżyć widząc coś takiego ....
speedtrader pisze: skad taka pewnosc ze Denis jest tworca systemu slucham? A nawet gdyby to skad pewnosc, ze Denis nie jest jednym z moich wspolnikow?
Jeszcze post wcześniej pisałeś:
speedtrader pisze:heh to nie jest ten system
Teraz już sugerujesz, że Denis jest Twoim współpracownikiem.
Czy nie miałem racji pisząc, że to był ten sam system? Czemu nie udowadniasz, że się myliłem? Wniosek prosty: nie myliłem się a Ty kłamałeś mówiąc, że to inny system.
speedtrader pisze:Pozatym jakbys nie zdazyl zauwazyc wogole gadasz od rzeczy, bo jaki to ma zwiazek z dzialaniem systemu i oszustwem? System dziala co jest niezaprzeczalne, gdzie tu widzisz oszustwo, otrzasnij sie ze snu. Gdybys mi udowodnil, ze system nie dziala tak jak to przedstawiam wtedy byloby to oszustwo
A czy ja coś pisałem o systemie? Nie. Ja pisałem o Twojej działalności.

A co do oszustwa to tu mamy Twoje ogłoszenie:
Obrazek

A tu mamy treść ze strony www.fxquantumtrading.com którą reklamujesz:

Obrazek


Czyli, za coś co jest w sieci ZA DARMO Ty chcesz zgarniać 50% zysku.
Dla mnie to właśnie jest OSZUSTWO.

A skoro wyjechałeś mi wcześniej z sądem to teraz ja zapytam: zapewne wiesz o prawnych aspektach takiej działalności i grożących Ci konsekwencjach ?

A teraz co do Denisa i co do Twoich twierdzeń jakobyś był współautorem EA
- na stronie, którą podałem wcześniej Denis daje dostęp inwestorski do kilku kont z jego nazwiskiem. Podpisuje się nazwiskiem na stronie. Jego nazwisko jest widoczne na na kontach real gdzie gra EA. Gdzie jest Twoje ?
- EA Denisa jest w sieci od kilku lat. Patrz: recenzja EA z 2009: http://eareview.net/outdated-review/euronis również patrz jego forum i wątek o EA
- a tu jest zrzut Twojej strony z początku 2011:
http://web.archive.org/web/201102080355 ... ading.com/

dlaczegóż to nie ma na niej wzmianki o tym systemie? Przecież działał on i to całkiem nieźle przez cały 2010 i większość 2011. Patrz - testy live na stronie eareview.net. Co "zapomniałeś" się pochwalić "Twoim" systemem? A zamiast tego umieszczasz na stronie wyniki z backtestera ?
Chyba łatwo wyciągnąć wnioski prawda ?
speedtrader pisze:Jestes taki dobry to zapraszam, jestem rowniez rekroterem w duzej firmie Prop tradingowej, pokaz statement a dostaniesz 1mln usd do dyspozycji i 90% payoutu. Co Ty na to przyjmujesz wyzwanie?
speedtrader pisze: Mam 15 lat czynnego doswiadczenia na rynkach finansowych, gralem przez wiele lat dla firm Kanadyjskich i Amerykanskich, glownie akcje amerykanskie, futues i forex.
speedtrader pisze: uwywam go do zarzadzania kontami klientow, sa klienci po 50k usd i faktycznie wtedy zywki wuychodza lepsze. Przeciez to oczywiste
speedtrader pisze:w swiecie doroslych i biznesu jest inaczej
Otrząśnij się. Opowiadasz dyrdymały o mln $. O latach doświadczeń i tysiącach $ którymi zarządzasz. A jakie są fakty ?
- Twoja strona stoi na współdzielonym hostingu. Najtańszy pakiet od 3.69$/ za miesiąc
- na stronie oferujesz zarządzanie środkami - ale nie podajesz żadnych danych firmy. Jedynie adres email i skype - brak telefonu, adresu itd. I Ty chcesz, żeby ludzie traktowali Cię poważnie ?
Mówisz o mln $, światowych giełdach, 15 latach doświadczeń a bawisz się w mt4 i szukanie klientów z depozytem od 3 tys posługując się stroną typu wydmuszka ? Bez jaj ...

A co do Twojego doświadczenia. Nie wątpię że je masz. Pytanie jakie....
Nie zaprzeczysz chyba, że to Twój profil na myfxbook?
http://www.myfxbook.com/members/QuantumTrading

A tu Twój statement: http://www.myfxbook.com/members/Quantum ... gies/30171
Wprawdzie to konto demo - ale co nieco można wywnioskować prawda ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Green
Obrazek
Obrazek

kru
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 09 kwie 2010, 08:57

Nieprzeczytany post autor: kru »

panowie, zostawcie trolla w jego jaskini.
ktokolwiek będzie zainteresowany tą okazją przeczyta wątek i wyciągnie wnioski.

Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Nieprzeczytany post autor: matka »

Daro ja obstawiam, że najwięcej osób o przestępczej działalności tego osła dowie się właśnie z Nawigatora, nie z innych źródeł. Połowa z nich nie rozumiejąc kompletnie nic z tego naszego bełkotu stwierdzi, że pewnie stara gwardia zgodnie ze staropolską dobrodusznością robi wszystko by zdyskredytować kogoś z inicjatywą i nasze ostrzeżenia zignoruje. Koniec końców takie treści tutaj zadziałają jak dobra reklama. Na pewno jest trochę w racji w tym co napisałeś, że jeśli ktoś umie czytać ze zrozumieniem, to Nawigator jest dobrym źródłem, ale taka umiejętność jest w zaniku ;)
Obrazek
Unfortunately, more to come

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

matka pisze:Na pewno jest trochę w racji w tym co napisałeś, że jeśli ktoś umie czytać ze zrozumieniem, to Nawigator jest dobrym źródłem, ale taka umiejętność jest w zaniku Wink
Jeśli ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to nie ma dla niego ratunku i bez znaczenie jest czy ten wątek będzie istniał czy nie..
Natura się sama reguluje, i najsłabsze osobniki są eliminowane..
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Szkoda gadać jak się patrzy na to wszystko. Jak widać człowiek by zarobić trochę groszy jest gotów spaść tak nisko .Byle wpadło do sakwy trochę żetonu :D

speedtrader
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 14 mar 2012, 15:39

Nieprzeczytany post autor: speedtrader »

green7 pisze:Teraz już sugerujesz, że Denis jest Twoim współpracownikiem.
Czy nie miałem racji pisząc, że to był ten sam system? Czemu nie udowadniasz, że się myliłem? Wniosek prosty: nie myliłem się a Ty kłamałeś mówiąc, że to inny system.
gdybys umial czytac miedzy wierszami, to nie zadawalbys tego pytania, smieje sie z tego jak probujesz cos znalezc i udowondnic tym samym nic nie udowadniajac, ja nie musze nic udowadniac i celowo tego nie robie bo tu nie ma co udowadniac. Sprawa jest prosta, mowilem w paru postach, ze nia dzialam sam i statement moze sie ukazywac na rownych stronach podawany rpzez rowne osoby, ponadto jest wiele podobnych systemow wiec nie da sie tego okreslic. Co do Denisa to mysl jak chcesz..nie czuje sie w obowiazku zeby wszystko opowiadac, bo nie taki byl cel postu.

Co do tego zeby Ci ulatwic szukanie, oto nazwy systemow komercyjnych ktore dzialaja na sesji azjatyckiej na tych samych parach i moga byc podobne transakcje: hyper EA, Swaves EA, ScalperEa, iprofit EA. Co skolei wcale nie znaczy ze to jest system o ktorym mowie, jestes zwyklym oszustem kolego prunujac zmanipulowac czyjas prace. Rozumiem ze placa Ci za to czy jest to Twoje hobby, pasja? moze czas zajac sie czys bardziej produktywnym i zaczac zarabiac, bo mama nie bedzie Cie wciaz utrzymywala ;)

Zablokowany