Upublicznienie EA a brokerzy

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
kws
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 18 lut 2009, 16:35

Nieprzeczytany post autor: kws »

psV pisze:Tak troszkę poza tematem:
Czy to prawda, że broker rozróżnia czy składam zlecenia ręcznie czy przez EA? Jak to możliwe, zakładając że nie korzystam z magic numbers?

Jak to jest, że np. w niektórych konkursach np. ForexBall zabronione jest EA? Czy jest to wyłączone jakoś po stronie serwera, czy po prostu jak broker się zorientuje to po prostu dyskwalifikuje (no ale przecież musi mieć dowody)?

Czy tak samo można wykryć składanie/kasowanie zleceń przez skrypty?
własnie tez mnie to ciekawi
Hope for the best, plan for the worst.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

green7 pisze:Reptil no toś rozjaśnił kurde sprawę Smile
Wiesz co jest najgorsze... że kurna to o czym pisałem jest możliwe.. ba już nawet namacalne :lol:

Tak więc jak w głównym wątku, już nie o upublicznianie Ea trzeba się bać a o to co mamy na komputerach.

potrafi ktoś to wytłumaczyć?

Nie dlatego to piszę, że bronię Kerimba ... piszę dlatego, że nas ostrzegał ryzykując .. a my mu nie dowierzaliśmy również i ja do teraz w to bardziej powątpiewałem.

Nikt nie jest w stanie bieżąco kontrolować wersji mt4 i czy wszystko jest ok .. nie mamy do tego dostępu, ale pluginy naprawdę mają potężne możliwości.

Zamierzam kontynuować ten wątek jeśli będzie mi dane :lol:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Ktoś Cię zmusza do mt4 ?
Bawią mnie takie sytuacje. Mt4 jest beeee, mt4 jest takie i owakie. Ale nadal go używacie... To albo coś akceptujesz albo nie.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Cyb pisze:To albo coś akceptujesz albo nie.
Bez przesady, wałki się już robią za duże..
pluginGate
Cyb pisze:Ktoś Cię zmusza do mt4 ?
nikt, ale reklamy mówią, że to fajny soft.. piszmy o realiach..
Cyb pisze:Mt4 jest beeee, mt4 jest takie i owakie. Ale nadal go używacie...
Jeśli istnieje społeczna nieświadomość i akceptacja to tak jest, gdyby np ograniczyli dźwignię, to bankowe korporacje robiłyby w wała cały świat dając pić siki wmawiając że taki jest standard picia.

Korzystam w ograniczonym stopniu, ale wiesz, że nie tylko ja i ty jesteśmy na rynku. Pisze jak jest. Już sama idea STP w mt4 każe się zastanawiać, ale pomyśl, że to tylko architektura, którą można przenieść wyżej i stosować w takiej samej funkcji leszczenia.
Myślisz, że dukascopy to jest niebo? Też nie .. ale ideą tego forum jest wymiana spostrzeżeń i dyskusja nad problemami. :P
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

A Ty decyzje życiowe opierasz na reklamach ? Jak reklamy powiedzą że skok z 10 piętra jest fajny to skoczysz ? Piszmy o realiach...
Cała afera z pluginami do mt4 dotyczy.... mt4. Nie podoba się ? Zmień soft.

Jak mi broker robił pod górkę to zmieniałem brokera. A nie siedziałem u niego i nie żaliłem się na forum. To samo dotyczy mt4 - przestało mi się podobać więc zrezygnowałem.
I każdy tak może. Serio.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Cyb pisze:Nie podoba się ? Zmień soft.
Zmieniłem..
Cyb pisze:Cała afera z pluginami do mt4 dotyczy.... mt4.
dotyczy serwerów mt4 (i xMt4) ... a z tych korzysta nie tylko mt4, bo np protrader też się porwał na mt4 :lol:
Nie wiadomo, czy nie spróbują smaku kaski od lobbysty. :twisted:

Czyli co źle, że napisałem jak jest ? :wink:
Luz ...
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
xpep
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 844
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:50

Nieprzeczytany post autor: xpep »

ale sa tez spoko brokerzy ktorzy nie tna w ***** i maja mt4 nie raz mi sie zdaza ze mam 1 pips od sl i jednak mi go nie wycina

ODPOWIEDZ