Upublicznienie EA a brokerzy

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
knx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 22 gru 2009, 14:01

Nieprzeczytany post autor: knx »

ExcelFx pisze:
green7 pisze:
ExcelFx pisze:systemy pisane na MT4 (bez obrazy) to lipa bo brok widzi co grający ma na ekranie i czym gra.
Wierutne bzdury Waść opowiadasz. Broker nie ma pojęcia na jakiej zasadzie działa EA, i co masz na ekranie, a problemy z testami wynikają z innych przyczyn.

Masz prawo tak myśleć , jesteś wolnym człowiekiem. Jednak ja mam doświadczenie i praktykę. W czasie kiedy pracowałem dla ubezpieczyciela bywałem na różnych szkoleniach w ciekawych miejscach do których Ty szybko nie wejdziesz. Choć by w Warszawskiej siedzibie XTB, dlatego nigdy u nich nie zagram... . Możesz mnie skrytykować jak chcesz, ale to tylko słowa człowieka nieświadomego.
No to teraz czekamy na szczegoly.

ExcelFx
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 18 cze 2010, 14:26

Nieprzeczytany post autor: ExcelFx »

knx pisze:
No to teraz czekamy na szczegoly.
A kto mówi o szczegółach? Nie licz na sensacyjne wyznania.

Awatar użytkownika
xpep
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 844
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:50

Nieprzeczytany post autor: xpep »

excelFX nie przesadzaj to ze ea w testerze jest swietne a w realu juz nie, to inna bajka

aczkolwiek tez mysle ze nie warto upubliczniac EA :D

ja gram moim EA i przeciez broker wie ze to EA trejduje nie ja i nie robia zadnych trickow, ale oczywiscie brok brokowi nie rowny

ExcelFx
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 18 cze 2010, 14:26

Nieprzeczytany post autor: ExcelFx »

xpep pisze:
ale oczywiscie brok brokowi nie rowny
Zgadzam się, choć brokerzy MM nie cieszą się dobra sławą. Ja już grałem u wielu, ale element łączący ich jest jeden. NIE LUBIA JAK MUSZĄ CZĘSTO WYPŁACAĆ ZYSKI DLA KLIENTA.

knx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 22 gru 2009, 14:01

Nieprzeczytany post autor: knx »

ExcelFx pisze:
knx pisze:
No to teraz czekamy na szczegoly.
A kto mówi o szczegółach? Nie licz na sensacyjne wyznania.
Mimo wszystko licze, ze napiszesz jak xtb zaglada do moich ea. Naprawde na to licze bo wiesz - szkolenia w xtb to jednak poziom dla mnie nieosiagalny, a chcialbym sie jakos zabezpieczyc na przyszlosc.

ExcelFx
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 18 cze 2010, 14:26

Nieprzeczytany post autor: ExcelFx »

knx pisze:
ExcelFx pisze:
knx pisze:
No to teraz czekamy na szczegoly.
A kto mówi o szczegółach? Nie licz na sensacyjne wyznania.
Mimo wszystko licze, ze napiszesz jak xtb zaglada do moich ea. Naprawde na to licze bo wiesz - szkolenia w xtb to jednak poziom dla mnie nieosiagalny, a chcialbym sie jakos zabezpieczyc na przyszlosc.
Ty chyba liczysz na cuda!! Chcesz wygrać z brokiem?? Dowiedz się więcej o funkcjonowaniu MT4 i pulpitach zdalnych. Dwa to pomyśl dlaczego brok daje "swój"program. Odpowiedź udzielisz sobie sam jak odrobisz te dwa zadania. :lol:

Awatar użytkownika
xpep
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 844
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:50

Nieprzeczytany post autor: xpep »

niektorzy to maja paranoje ale coz nie jestem w stanie obalic twoich bredni

najsmieszniejsze jest to ze pracowales dla ubezpieczyciela a tu broker pokazal Ci najwieksza swoja tajemnice na szkoleniu z czego jak skutecznie oszukiwac? :509:

knx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 22 gru 2009, 14:01

Nieprzeczytany post autor: knx »

ExcelFx pisze:
knx pisze:
ExcelFx pisze: A kto mówi o szczegółach? Nie licz na sensacyjne wyznania.
Mimo wszystko licze, ze napiszesz jak xtb zaglada do moich ea. Naprawde na to licze bo wiesz - szkolenia w xtb to jednak poziom dla mnie nieosiagalny, a chcialbym sie jakos zabezpieczyc na przyszlosc.
Ty chyba liczysz na cuda!! Chcesz wygrać z brokiem?? Dowiedz się więcej o funkcjonowaniu MT4 i pulpitach zdalnych. Dwa to pomyśl dlaczego brok daje "swój"program. Odpowiedź udzielisz sobie sam jak odrobisz te dwa zadania. :lol:
Powaznie nie da sie wygrac z brokiem? Kiedy w takim razie mozna powiedziec, ze przegralem?
Chcesz powiedziec, ze w xtb pracuje taki pan, ktory zdalnym pulpitem patrzy jaki ea chodzi na moim mt4 i w zaleznosci od ea recznie steruje zmianami kursow?
A jesli moje ea nie ma nazwy i kodu w mql tylko jest to dll dzialajacy na serwerze to na jakiej podstawie on mi robi wtedy kuku ? I czy na kazdego klienta przypada jeden pan z xtb, ktory robi kuku?
Moj ulubiony broker nie uzywa mt4 tylko wlasnego oprogramowania (pewnie dlatego zeby jeszcze bardziej mi robic kuku) - czy mam uwazac, ze ten broker tez zatrudnia panow, ktorzy robia kuku?

Zwracam sie z goraca prosba o rozwianie powyzszych watpliwosci.

Jak mozna sie wkrecic na te szkolenia w xtb gdzie zdradzaja swe najwieksze tajemnice - przepraszam za wyrazenie - byle komu ? Podejrzewam, ze mozna tam uslyszec wiecej rownie ciekawych opowiesci.

ExcelFx
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 18 cze 2010, 14:26

Nieprzeczytany post autor: ExcelFx »

xpep pisze:niektorzy to maja paranoje ale coz nie jestem w stanie obalic twoich bredni

najsmieszniejsze jest to ze pracowales dla ubezpieczyciela a tu broker pokazal Ci najwieksza swoja tajemnice na szkoleniu z czego jak skutecznie oszukiwac? :509:

Wiesz co to szkolenia -branżowe, wiesz czego uczą?NIE?! Ryzyko i zarządzanie ryzykiem dla ubezpieczyciela to jest jak chleb dla Ciebie. A gdzie ryzyko jest chlebem powszednim - na rynku kapitałowym. Nie pajacuj, nie twierdzę że zobaczyłem jakąś super tajemnice. Ale widziałem jak "obsługuję się klienta" Po co ja się w ogóle wypowiadam. Chłopie weź się lepiej za naukę.

Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Nieprzeczytany post autor: matka »

ExcelFx pisze:do których Ty szybko nie wejdziesz. Choć by w Warszawskiej siedzibie XTB
akurat odpisujesz koledze, który tam wszedł pieszo a wyjechał mercedesem
Obrazek
Unfortunately, more to come

ODPOWIEDZ