UmbrellaFX strategia

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
UmbrellaFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 mar 2017, 13:45

Re: UmbrellaFX strategia

Nieprzeczytany post autor: UmbrellaFX »

kilkudniowa transakcja zamknięta z zyskiem ponad 30 pipsów na którą złożyły się dwie pozycje...

zamknięcie nastąpiło ponieważ w trakcie trwania pozycji zmieniłem zdanie. Ryzyko że to korekta bardzo mocno wzrosło zaraz przed zamknięciem gdzie rynek wyrysował idealną korektę ABC z zakończeniem na SR pierwszym oraz falą C=5 falom...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

UmbrellaFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 mar 2017, 13:45

Re: UmbrellaFX strategia

Nieprzeczytany post autor: UmbrellaFX »

wow zamknięcie okazało się naprawdę w odpowiednią porę:)

UmbrellaFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 mar 2017, 13:45

Re: UmbrellaFX strategia

Nieprzeczytany post autor: UmbrellaFX »

no to mamy EURUSD na oporze, dużym oporze...zobaczymy jak to sie rozegra...wczorajsze rozpoczęcie L jak i poniedziałkowy charakter S świadczy że będzie uderzenie na L, techniczna sytuacja świadczy o S....dlatego...ja nie wiem i robię sobie już wolne....wrócę jutro gdy sytuacja będzie jaśniejsza

hal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 paź 2016, 10:07

Re: UmbrellaFX strategia

Nieprzeczytany post autor: hal »

Witam,

U mnie znalazłem fibo 377 czyli największy ruch w tym miesiącu - pomiędzy 1.079 i 1.081 - próbuję się odbić od tego - mam nadzieję, że się uda bo jak nie to biada mi ;-)

pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

UmbrellaFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 mar 2017, 13:45

Re: UmbrellaFX strategia

Nieprzeczytany post autor: UmbrellaFX »

hal pisze:Witam,

U mnie znalazłem fibo 377 czyli największy ruch w tym miesiącu - pomiędzy 1.079 i 1.081 - próbuję się odbić od tego - mam nadzieję, że się uda bo jak nie to biada mi ;-)

pozdrawiam

zycze by wszystko się udało:)

ja tam widzę że podjąłem słuszną decyzję że odszedłem od rynku...popatrzcie ludzie to co obserwujecie na eurusd dzisiaj...to drążenie konsekwentne...parszywe....takie dziobanie szczytu i cofka itd i tak w kółko to jest właśnie to....tak sie goli

UmbrellaFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 mar 2017, 13:45

Re: UmbrellaFX strategia

Nieprzeczytany post autor: UmbrellaFX »

witam

sytuacja na rynku w mojej ocenie nie jest łatwa...eurusd na oporach...bawi się...podbija i zawraca i tak w kółko...nie chce spadać mimo że wszystko na spadki wskazuje...dlatego:

1. podtrzymuje prognozę o podbiciu ceny na L do poziomu 1.0855, następny poziom to 1.0950-70...możliwe ze 1.0855 zareaguje

2. trzymam się z dala do momentu aż sytuacja się nie wyjaśni, ryzyko przy takiej "fazie" rynku jest zawsze na haju i podwyższone

UmbrellaFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 mar 2017, 13:45

Re: UmbrellaFX strategia

Nieprzeczytany post autor: UmbrellaFX »

niemożliwy jest ten eurusd...ponowne zejście 40 pips i podejście znowu pod szczyt...tak to właśnie jest

Nieśmiertelny Trader

Re: UmbrellaFX strategia

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

UmbrellaFX pisze: 5. Cel to 10-15% stopy zwrotu w skali roku

Nie tyrał bym aż tak psychy dla 10-15% rocznie. Chyba, że dysponujesz milionami na pozostałych kontach, z drugiej strony jeśli dysponujesz takimi kwotami(milionami o ile posiadasz) to 10-15% z FX pewnie jest tylko małym dodatkiem do zarobków z innych źródeł.

Jak bym dysponował takimi kwotami(milionami o ile posiadasz) i liczył tylko na taki zysk to wolał bym powierzyć kasę potężnym funduszom hedgingowym i mieć to z bani.

Co kto lubi.

UmbrellaFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 mar 2017, 13:45

Re: UmbrellaFX strategia

Nieprzeczytany post autor: UmbrellaFX »

Nieśmiertelny Trader pisze:
UmbrellaFX pisze: 5. Cel to 10-15% stopy zwrotu w skali roku

Nie tyrał bym aż tak psychy dla 10-15% rocznie. Chyba, że dysponujesz milionami na pozostałych kontach, z drugiej strony jeśli dysponujesz takimi kwotami(milionami o ile posiadasz) to 10-15% z FX pewnie jest tylko małym dodatkiem do zarobków z innych źródeł.

Jak bym dysponował takimi kwotami(milionami o ile posiadasz) i liczył tylko na taki zysk to wolał bym powierzyć kasę potężnym funduszom hedgingowym i mieć to z bani.

Co kto lubi.
cześć,dziękuje że się martwisz o mnie ale powiem tak...

1. nie tyram wcale psychy...właśnie po 14 latach nauczyłem się jak to robić i żyć zdrowo
2. być może dysponuje milionami na innych kontach...
3. FX jest moim jedynym źródłem zarobków i to tylko trading, żadne szkolenia itp
4. być może sam jestem funduszem:) tylko nie takim potężnym bo to wcale nie zaleta:)
5. od dawna mam już wiele rzeczy z bani

6. reasumując cel 10-15% w moim przypadku jest wystarczający i najbardziej odpowiedni z odpowiednich:) wcale nie musi tak być dla innych, ale to działa w drugą stronę...to że nie jest odpowiedni dla wielu nie znaczy że nie jest dla mnie...nie muszę tego tłumaczyć szerzej niż te 5 punktów co wymieniłem...

miłej soboty...ja właśnie wróciłem z Krakowa z fxcuffs...pozdrawiam wszystkich co byli lub są cały czas:)

ODPOWIEDZ