UmbrellaFX strategia

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
hal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 paź 2016, 10:07

Re: UmbrellaFX strategia

Nieprzeczytany post autor: hal »

Witam,

Przepraszam jeśli uraziłem.
1.07800 to po prostu 1/3 długiej konsolidacji, która w połączeniu z luką z początku lutego dawała spore szanse na zarobek.
Pytam o prognozy na kolejny kwartał. Chciałbym zwiększyć ekspozycję kierunku do czerwca i szukam podpowiedzi.

pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

UmbrellaFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 mar 2017, 13:45

Re: UmbrellaFX strategia

Nieprzeczytany post autor: UmbrellaFX »

hal pisze:Witam,

Przepraszam jeśli uraziłem.
1.07800 to po prostu 1/3 długiej konsolidacji, która w połączeniu z luką z początku lutego dawała spore szanse na zarobek.
Pytam o prognozy na kolejny kwartał. Chciałbym zwiększyć ekspozycję kierunku do czerwca i szukam podpowiedzi.

pozdrawiam
nie uraziłeś...spoko...

wiesz...ja generalnie bardziej jestem taki na krótki termin...staram się otwierać i zamykać transakcję w ciągu jednej sesji...nie wiem czy ta analiza na 1.0950 coś Ci daje...

powiem tak...na rynku będzie młyn w tym roku...zaraz powiem coś za co mogę dostać hejty ale przyjmuję do wiadomości zejście EURUSD nawet do parytetu a dokładnie 0,9989 albo 0,9898-nie pamiętam teraz dokładnie...nie jest to jednak na tyle silne zdanie bym na to otwierał pozycję...jeśli chcesz to w wolnej chwili mogę wykonać analizę na interwale weekly i podesłać tutaj na forum...być może coś w niej znajdziesz dla siebie

Awatar użytkownika
3xV
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 06 kwie 2016, 22:31

Re: UmbrellaFX strategia

Nieprzeczytany post autor: 3xV »

Według mnie to obecnie na edku jesteśmy na początku drogi up, rosnąc może ładnych parę lat,
na początek pasuje doczłapać do 1,14 a później już z górki :) pod koniec roku zobaczymy kto miał rację,
ja obstawiam pokonanie tej konsoli i wyjście up w nowy kilkuletni trend.
"Historia wolnego człowieka nigdy nie jest pisana przez przypadek, ale przez wybór - jego wybór." D.D.E.
Vision :arrow: Valor :arrow: Victory

UmbrellaFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 mar 2017, 13:45

Re: UmbrellaFX strategia

Nieprzeczytany post autor: UmbrellaFX »

3xV pisze:Według mnie to obecnie na edku jesteśmy na początku drogi up, rosnąc może ładnych parę lat,
na początek pasuje doczłapać do 1,14 a później już z górki :) pod koniec roku zobaczymy kto miał rację,
ja obstawiam pokonanie tej konsoli i wyjście up w nowy kilkuletni trend.

żeby było jasne...również uważam że kolejne lata będą lognowe ale brakuje mi kulminacji shorta...nie wiem ile to będzie trwało...pół roku, rok, nie mam pojęcia...tak jak napisałem zajmuje się pracą z sesji na sesję...ale jestem też po stronie longa na kolejne 7 lat...będzie tylko troszke nerwowo i nastąpi kulminacja shorta...tak uważam...

3xV...naprawdę nie chodzi o to kto ma rację...bo mogę jej nie mieć a swoje 15% rocznie i tak zrobię bo taki stawiam sobie cel mojej strategii...takie mam zobowiązania

Awatar użytkownika
3xV
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 06 kwie 2016, 22:31

Re: UmbrellaFX strategia

Nieprzeczytany post autor: 3xV »

Yeap :) gramy co grają i co widzimy :) powodzenia w realizacji celu.
"Historia wolnego człowieka nigdy nie jest pisana przez przypadek, ale przez wybór - jego wybór." D.D.E.
Vision :arrow: Valor :arrow: Victory

UmbrellaFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 mar 2017, 13:45

Re: UmbrellaFX strategia

Nieprzeczytany post autor: UmbrellaFX »

3xV pisze:Yeap :) gramy co grają i co widzimy :) powodzenia w realizacji celu.
oczywiście...wzajemnie!

UmbrellaFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 mar 2017, 13:45

Re: UmbrellaFX strategia

Nieprzeczytany post autor: UmbrellaFX »

witam
zamieszczam kontynuację scenariusza jak widzę rynek na najbliższy czas

Nastąpiło odbicie zgodnie z poprzednią analizą z poziomu 1.0780...

Jeżeli rynek zawróci i wybije na stałe 1.0829 to kolejny cel EURUSD to bardzo silny opór okolice 1.0950...więc jeśli rynek wybije ten poziom to będziemy mieli około 120 pipsów do otwierania LONGA...

Natomiast na ten moment bardziej prawdopodobne uważam zgodnie z tym co pisałem wcześniej ruch w kierunku niższych poziomów a dokładnie poziom na którym zakończy EURUSD spadki to poziom 1.0630 i okolice tego poziomu oczywiście...do tego momentu będę szukał setupów na SHORT...

gdy cena dojdzie do 1.0630 to ważna będzie reakcja ceny...gdy zobaczę tą reakcję napiszę kolejną prognozę ruchu czy kontynuacja L czy jednak dołowanie i nowe minima...póki co trzymam się tego co opisałem wyżej

w załączniku screen...życzę pipsów:)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

UmbrellaFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 mar 2017, 13:45

Re: UmbrellaFX strategia

Nieprzeczytany post autor: UmbrellaFX »

typowy poniedziałek...leniwy aczkolwiek scenariusz realizowany tylko powoli...

rano mieliśmy do czynienia z typowym testem szczytu, test oblany więc rynek spada

hal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 10 paź 2016, 10:07

Re: UmbrellaFX strategia

Nieprzeczytany post autor: hal »

Witam,

Myślę, że jeszcze dziś po południu zobaczymy 1.078 a dokładniej 1.07769

pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

UmbrellaFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 mar 2017, 13:45

Re: UmbrellaFX strategia

Nieprzeczytany post autor: UmbrellaFX »

hal pisze:Witam,

Myślę, że jeszcze dziś po południu zobaczymy 1.078 a dokładniej 1.07769

pozdrawiam
cześć hal

wszystko możliwe, zobaczymy...ja tam gdzieś wyżej wypisałem poziomy i scenariusz...wszystko pomiędzy uważam za nieistotne....

osobiście uważam że eurusd ma niezałatwiony interes na 1.0780, poza tym ten spadek jak piałem jest leniwy co świadczy że może być jak piszesz....ale to też poniedziałek a poniedziałki takie bywają już od dłuższego czasu...

tak czy inaczej scenariusz jest więc pozostaje czekać

ODPOWIEDZ