Trading Jam Session

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
damsx6
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 03 mar 2014, 20:00

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: damsx6 »

13ty Stochastyk pisze:Jaką strategię stosuje nasz mistrz ? Wynik zapiera dech w piersiach. Z takimi umiejętnościami to można wygrywać każdy konkurs forexowy ... nie ryzykując ani grosza ...
Polecam dołączyć do grupy Trading Jam Session na facebook'u. Na wszystkie swoje pytania znajdziesz odpowiedź :)
A w każdy czwartek o 8 rano na Domaniewskiej w Warszawie jest możliwość bezpośredniej konfrontacji z Rafałem :)
Z tego co kojarzę to jego 20% depo to zagrania pod poranne "sentymenty" na edku/ujku - jeśli są to jeszcze jakieś pary to proszę o poprawkę, a pozostała część to ostre zagrania na daxie :)
Pomyślności.

Awatar użytkownika
13ty Stochastyk
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 03 lip 2015, 00:49

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: 13ty Stochastyk »

Dołączyłem do grupy. Ale na fejsie jest jakiś chaos ... ciężko się połapać ...
Zwyciężają tylko cierpliwi.

Robiwan
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 18 wrz 2012, 22:10

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: Robiwan »

Tutaj: http://www.inwestortv.pl/program/tradin ... ession,235 znalazłem fajne wykłady, które przerobiłem na mp3. Świetnie się tego słucha w samochodzie lub... podczas malowania pokoju, co właśnie robię.
Ciekawy projekt, pozdr. R

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: freakout »

https://www.youtube.com/watch?v=D44TF2FKOi4 - podsumowanie z oskubania Aliora na lekko ponad milion złotych 8)

Robiwan
Gaduła
Gaduła
Posty: 109
Rejestracja: 18 wrz 2012, 22:10

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: Robiwan »

Wg mnie najciekawsza idea związana z fx, z jaką się spotkałem jak dotąd. Przesłuchałem wszystkie dostępne sesje (z numeracji wynika, że jest więcej, nie wiem jak do nich dotrzeć).
Podkreślę - cholernie dobra idea, cały czas gdzieś tam kołacze wątpliwość, kto na tym zarabia, teraz czy w przyszłości, jaki jest tego cel, itp. Odrzucam te wątpliwości, bo przysłoniłyby mi idee, w którą warto uwierzyć. To bardzo świeży powiew czegoś wcale nie nowego przecież. Piszę to odwołując się do swoich doświaczeń gitarzysty (kiedyś tam) i sesji, które się odbywały. Najbardziej rozijające były właśnie takie luźne grania, które owocowały później pracą w domowym zaciszu nad swoją techniką. Również dziś, w pracy korporacyjnej, dzieją się podobne sytuacje - grupy robocze oparte o krótkie spotkania i brainstorming. To działa. Z mojej strony pełne uznanie dla lidera :), który ma niesamowitą charyzmę i ... odwagę.
Moje poglądy na temat tzw. szkoleniowców nie są im przychylne. I nie wynika to z faktu, że utopiłem jakąś tam kasę w szkoleniach. Nie. Nic nie utopiłem, ale doświadczywszy bólu związanego z tradingiem nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy kładziemy na stół realne pieniądze nie otrzymjąc w zamian żadnej gwarancji, pewności, że je odzyskamy poprzez grę, system czy coś tam. Dosyć, nie rozwijam dalej.
Do większości z dotychczasowych prelegentów na jam session mam szacunek, wśród nich jeden, który przedstawił system "naturszczyka" :), pozostałych nie kojarzyłem dotąd, jeden niestety nie ma u mnie dobrych notowań (szkoleniowiec), gdyż mu po prostu nie wierzę. Ale cóż...
Podsumowująć, jestem z Wami, przydałoby się jakieś osobne forum, może by tak ujawnić swoje nicki z forum Navigatora?
Pozdr. R.

ask
Gaduła
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: 24 wrz 2015, 17:04

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: ask »

Znam nik szkoleniowca ktoremu nie ufasz.
Jest tutaj na forum dosyc dlugo ale nie ujawnia sie jako szkoleniowiec.
Prowadzi nawet swoj dziennik.
Jego nik to danbo86 :D
Sorry za off top ale musialem :d

parr
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 13 lut 2012, 20:48

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: parr »

cromwell78 pisze:Wczesniej chcialem pokazac ze na koncie basic mozna ich "skubnac "

Ten najnowszy Run robie juz na koncie PRO. Wystarczy w panelu klienta zmienic sobie ustawienia.

Dzis zalozylem konto w TMS i sprobujemy z ekipa Trading Jam Session oskubac TMSa ;)
Wszystko mozlwie moze tez sie nie udac .

Na tym polega tez moja metoda. Ryzyko jest ograniczane do kwoty wejsciowej w RUN/SPRINT
Szacun za ideę i świetne webinary.No i przede wszystkim czapki z głów za wynik!!!
Wchodzisz swoim scenariuszem na M1 i pod Stocha?Jakie parametry Stocha?

Ahmed
Gaduła
Gaduła
Posty: 225
Rejestracja: 06 kwie 2009, 00:50

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: Ahmed »

Witam, może ktoś napisze gdzie i kiedy odbywa się kolejne spotkanie(fb nie mam)?
Cenka opada

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Jak widzę stratą na ok. 100 000 już nikt tak chętnie się nie chwali ;)

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Pablo90 pisze:Jak widzę stratą na ok. 100 000 już nikt tak chętnie się nie chwali ;)
no jak nie jak pochwalił się w grupie na fb? kolega chyba na siłę szuka sensacji ;)

ODPOWIEDZ