Trading Jam Session

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
damsx6
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 03 mar 2014, 20:00

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: damsx6 »

raposo pisze:No raczej film jednoznacznie ma charakter wyzwaniowy, a nie zaproszeniowy ale o idei tego rozmawialiśmy juz z pare stron temu... :)
W sumie racja...na filmie faktycznie może się tak wydawać. Jednak na TJS jest całkowicie inne podejście do sprawy :)
Pomyślności.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ale zaproszeni do wyzwania nie są na TJSie, a film idzie w świat. Więc gdybyś mi nie napisał, że jest inne podejście to nawet bym o tym nie wiedział, ot problem :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

damsx6 pisze:Największą gwiazdą oprócz Rafała będzie zapewne Szwajcar :-) Albo w sumie odwrotnie :D Z tym, że najprawdopodobniej będzie miał zamazaną twarz i zmodulowany głos :p
No Szwajcar już parę razy pokazał na tym forum jak wyzerować konto, może powtórzy swój wyczyn :D

Awatar użytkownika
damsx6
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 03 mar 2014, 20:00

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: damsx6 »

Pablo90 pisze:
damsx6 pisze:Największą gwiazdą oprócz Rafała będzie zapewne Szwajcar :-) Albo w sumie odwrotnie :D Z tym, że najprawdopodobniej będzie miał zamazaną twarz i zmodulowany głos :p
No Szwajcar już parę razy pokazał na tym forum jak wyzerować konto, może powtórzy swój wyczyn :D
Nie życzyłbym tego nikomu na tym evencie :wink: Wszystko jednak zależy od tego jaki będzie rynek. A co do jego wyzerowania to plus dla niego za to, że miał odwagę to pokazać.
Pomyślności.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Nie przesadzajmy z tą odwagą, w międzyczasie było dopłacanie do rachunku, żeby strata 99% nagle zmieniła się na forexfactory na stratę 30% ;)

Awatar użytkownika
damsx6
Gaduła
Gaduła
Posty: 143
Rejestracja: 03 mar 2014, 20:00

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: damsx6 »

Zakładam, że nie wiesz dokładnie jak Paweł gra. Zapewne nie jesteś też w jego grupie na fejsie, nie znasz systemu, szczegółów i pełnego stylu jego tradingu. Nie wiesz jak zarządza pozycja itd.... Zakończmy zatem tą jałową dyskusję, bo mi szkoda czasu na wymianę uwagę na anonimowym forum.
Pomyślności.

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Jak szkoda Ci czasu na anonimowe forum, to po co się udzielasz na tym forum pod anonimowym nickiem? XD To, że mam inne zdanie na ten temat nie znaczy, że to co piszę jest "jałowe" bo to po prostu stwierdzenie faktów. Oglądałem ten cyrk, który wtedy pokazał Szwajcar i jeszcze jeden użytkownik tego forum, więc wiem jakie wtedy były założenia. Jak sądzę Ty nie wiesz.

Przykro mi, że nie jestem w tajemnej grupie z tajemną wiedzą, pewnie "haratacie" tyle pipsów, że sam Soros mógłby Wam pozazdrości ;)

Awatar użytkownika
DigitalSmoke
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 598
Rejestracja: 17 gru 2011, 23:39

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: DigitalSmoke »

Na Comparicu z tego co sobie przypominam też chyba mu nie poszło, co nie oznacza że tym razem nie będzie sukcesu.

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

DigitalSmoke

Co mi nie poszlo na Comparic?
Z 10k do 16.5k PLN.

A tu na navi z 10k do 500zl, w miedzy czasie doplata 10k, coby pozycje wytrzymaly, ale konto padlo, bo tam bylo 2.5lota otwarte w sumie na EURUSD i GBPUSD.

pablo90 a Ty co troller? Nic nie pokazales a opowiadasz brednie.
Konkret a nie sciemy.

Adriano masz chec na powrot? Nie chowaj sie za kieca kobitki. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Szwajcar pisze: pablo90 a Ty co troller? Nic nie pokazales a opowiadasz brednie.
Konkret a nie sciemy.
Przecież napisałem to samo co Ty, gdzie tu ściema?

ODPOWIEDZ