Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Nieprzeczytany post autor: raposo »

patejuk010 pisze:
02 paź 2022, 21:55
on mowi ze musze wplacic ta kwote do swojego potfela na tej stronie by moc wyplacic srodki i ze ta kwota to wymagania FDIC
Mówić może wszystko. Ale celem jest wyciągnięcie od Ciebie kolejnych pieniędzy, których nie odzyskasz. Przeczytaj artykuł, który Ci podesłałem i nie licz, że odzyskasz od nich cokolwiek po dobroci. Przez ostatnie 3 lata takich oszustw były dziesiątki. Liczba poszkodowanych w samej Polsce napewno jest już liczona w setkach lub nawet tysiącach.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Tak jak raposo napisał, strona internetowa jest klonem.
Nie ma na niej żadnych informacji prawnych odnośnie firmy i jej rejestracji.
W tym miejscu jest podany jakiś adres:
2022-10-03_130117.jpg
W rejestrze UK są 4 firmy o podobnych nazwach, z czego 2 są zlikwidowane, ale żadnej adres nie pasuje.
2022-10-03_130312.jpg
Pod podanym adresem jest to:
2022-10-03_130540.jpg
Inne źródło podaje 12 firm na tej ulicy:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

2022-10-03_131013.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

A to jest dokładnie ten adres:
2022-10-03_131610.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

patejuk010
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 01 paź 2022, 08:54

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Nieprzeczytany post autor: patejuk010 »

Dziękuję Wam. Też sprawdzałem te adresy i wydawało mi się to podejrzane. Teraz mam już pewność. Mam jeszcze kontakt z tym typem. W jaki sposób mogę mu narobić koło dupy?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Jedyne co, to możesz marnować jego czas, udając, że nadal jesteś zainteresowany - dzięki temu może nie poświęci go na kogoś innego i ten ktoś nie zostanie oszukany.

To zawodowi scammerzy - codziennie ich nagrywają, obrażają itd. :) możesz też zgłosić sprawę na policję ale to akurat nie sposób na odzyskanie kasy… często oszuści są za granicą i sprawy umarzają.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

Nie ma sensu przeciągać udając, bo też będzie się marnować swój czas. Do mnie często dzwonią osoby ze wschodnim akcentem w sprawie wypłaty środków z konta o którym rzekomo zapomniałem lub cos w ten deseń. Prosto z mostu na wstępie zadaję pytanie, dlaczego nie pójdą do uczciwej pracy...? Nawet jak ukradną znaczną kwotę to pieniądze bardzo szybko się rozejdą. Stracą czas i pozostają jedynie z perspektywą, że prędzej czy później większość oszustów trafi do więzienia. Wiem, że nikogo na jasną stronę mocy nie sprowadzę ale zasiewam ziarno wątpliwości i niepewności. Każda myśl jest nieśmiertelna, a negatywna dodatkowo destrukcyjna.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

trederjoe
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2023, 19:45

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Nieprzeczytany post autor: trederjoe »

hej, chciałbym zapytać czy na MT5 jest jakieś szybkie rozwiązanie, że np odpalam okno do stawiania zlecenia, ustawiam SL i z automatu mi pokaże gdzie byłby TP gdybym chciał RR 1:2?

Piti_x
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 10 maja 2023, 12:27

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Nieprzeczytany post autor: Piti_x »

Dzisiaj wyszły dane o inflacji w USA. Inflacja niższa niż zakładano. Tymczasem w Polsce w Polsce inflacja cały czas wysoko. PLN się umacnia a USD słabnie. Dlaczego?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Nieprzeczytany post autor: raposo »

trederjoe pisze:
17 kwie 2023, 20:11
hej, chciałbym zapytać czy na MT5 jest jakieś szybkie rozwiązanie, że np odpalam okno do stawiania zlecenia, ustawiam SL i z automatu mi pokaże gdzie byłby TP gdybym chciał RR 1:2?
Raczej nie słyszałem ale napewno można to sobie zaprogramować. Z reguły traderzy korzystają z narzędzi typu automatycznie dodawany SL, TP o określonym dystansie od wejścia, czyli np. SL 20, TP 40 itd.
Piti_x pisze:
10 maja 2023, 16:41
Dzisiaj wyszły dane o inflacji w USA. Inflacja niższa niż zakładano. Tymczasem w Polsce w Polsce inflacja cały czas wysoko. PLN się umacnia a USD słabnie. Dlaczego?
Rynek dyskontuje przyszłość. Nie ma większego znaczenia aktualna sytuacja tylko oczekiwania co do przyszłości i ewentualne rozbieżności publikowanych wyników względem oczekiwań. Skoro w USA była inflacja niższa od oczekiwań, to szanse na kolejne podwyżki stóp przez FED mocno spadają, podczas, gdy w PL skoro inflacja jest wysoko, to ryzyko szybkich obniżek stóp procentowych się zmniejsza.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ