Gra na dane makro

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
pki
Gaduła
Gaduła
Posty: 257
Rejestracja: 08 lis 2010, 10:00

Nieprzeczytany post autor: pki »

Posiada ktoś testowe EA do gry na dane makro napisane przez "luktom", które było wrzucane na pierwszej stronie tego tematu?

Awatar użytkownika
rewers
Gaduła
Gaduła
Posty: 142
Rejestracja: 25 wrz 2009, 21:26

Re: Skrypt do gry pod dane

Nieprzeczytany post autor: rewers »

tomsil1988 pisze:Pytanie kieruję do bardziej doświadczonych graczy.
Chciałbym dowiedzieć się z jakich korzystacie skryptów do grania na danych makro, oraz czy jakiś skrypt pozwala na ustawienie godziny otwarcia zleceń oczekujących powiedzmy z 30 sekund przed ogłoszeniem danych i w odległości ok.10 pipsów od bieżącej ceny.
Widzę po wpisach że coś takiego istnieje, liczę że ktoś się podzieli nieocenioną wiedzą :D

http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=22157

ten skrypt mimo iż stary jest nieoceniony :)

oddike
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 17 lis 2011, 13:36

Nieprzeczytany post autor: oddike »

Przeprowadzam małe rozeznanie kto na jakich “autoclickach” do grania na danych makro gra/grał/planuje grać ? Jakie macie doświadczenia ? ktoś robił testy szybkości ? porównywał ceny ? oferty ? stabilność ? support ? chętnie wymienię się doświadczeniami kontakt na priva

Pozdro :twisted:

Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

Gralem Burger stradle script
na start wersja z ograniczeniem
pozniej juz odblokowana

teraz mam swoj wlasny robiony na moje potrzeby


burgerem sporo zarobilem wiec moge polecic
przy dobrym podejsciu do tematu + dobre ustawienia do burgera mozna fajnie kroic torcik


tak z gwoli scislosci
soft moim zdaniem to sprawa drugorzedna
najwazmiejszy to dobry brok,

oddike
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 17 lis 2011, 13:36

Nieprzeczytany post autor: oddike »

Witam,

jak zawsze jest kilka podejść do tematu …. mnie bardziej interesuje podejście(takie preferuję) -> składania zleceń w czasie news’a … przy obecnych zachowaniach podczas newsów “stradle” jest bardzo ryzykowne nawet z super brokerem … widzę dość stary topic http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... php?t=3250 … oczywiście technologia poszła do przodu i NSW nie bardzo już się nadaje :( …. chętnie wymienię się doświadczeniami o innych podobnych serwisach i brokerach nadających się do news trading’u …. kontakt priv oddike@gmail.com

Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

Zartujesz chyba ze robisz zlecenie z reki przy danych ?

nic nie idzie do porzodu nadal jest to samo
jedyne co denerwuje to wycieki na funcie jakis czas temu
ale wszytsko idzie przeskoczyc a kazdy problem obejsc

napisz jak ty to robisz chetnie sie wymienie doswadczeniem ale poki co metodyki nie zmienie

oddike
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 17 lis 2011, 13:36

Nieprzeczytany post autor: oddike »

Zlecenia “z ręki” po usłyszeniu “numerów” odczytywanych na “pit trading” to jest przeszłość (a takie były początki news trading’u hehehe) … teraz za wszystko jest odpowiedzialny soft który przeanalizuje odchylenie i wyśle odpowiednie zlecenie za ciebie :) Jest pare takich “serwis’ów” i szukam osób chętnych do wymiany opinii etc.

Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

Zarzuc jakiegos linka bo 3/4 i tak pewnie nie bedzie wiedzialo o co caman

oddike
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 17 lis 2011, 13:36

Nieprzeczytany post autor: oddike »

hehe i właśnie ja szukam tej 1/4(a może 1/100?) ludzi zorientowanych i posiadających doświadczenie z serwisami do autoclick’a(porównanie czasów click’nięć) i brokerami(porównanie platform np. możliwości platformy, szybkość realizacji zleceń/porównanie “rynków” ECN) do news trading’u

oddike@gmail.com

Dagu

Nieprzeczytany post autor: Dagu »

w skrocie nie wiesz/ nie chcesz sie dzielic wiedza
ale oczekujesz jej od innych

odnoszac sie do tego co piszesz z restrosepcji wnioskuje iz wiekszosc serwisow dziala sensownie na poczatku, ludzie sie tym jaraja i wypisuja na calym swiecie ile to zarabiaja potem cos sie zaczyna dziac ludzie zaczynaja tracic a pozniej cisza i tak cykl sie powtarza

nie badalem tego wnikliwie wiec nie muszisz sie sugerowac
tyle ode mnie koncze dywagacje bo nie widze jej celu
pozdrawiam

ODPOWIEDZ