Gra na dane makro

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
jacenty007
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 01 mar 2009, 11:53

Nieprzeczytany post autor: jacenty007 »

czy ma ktoś jakiś (jakikolwiek) kontakt do natraja?

grifters
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2008, 14:46

Nieprzeczytany post autor: grifters »

w innym wątku informację odnośnie newsów

http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... hp?t=10713

Awatar użytkownika
Cancer0s
Gaduła
Gaduła
Posty: 318
Rejestracja: 28 wrz 2009, 22:14

Nieprzeczytany post autor: Cancer0s »

Odnośnie tego tematu, prosiłbym o info odnośnie brokerów u jakich gracie na danych tutaj bądź na pm jeśli ktoś nie chce udostępniać całemu światu :P

Temat trochę zamarł może trzeba go odnowić :)
Zapraszam na moją nową stronę -> klik w "WWW". Codzienne analizy i komentarze.

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 26 paź 2009, 10:38

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

ja inwestowalem na fxpro.Pamiętam przypadek bilansu handlu zagr. USA i moje pierwsze wejscia zaraz po publikacji... to był dla mnie szok.

po pierwszych 2 minutach salbo transakcji wynosiło -1.100 Euro...kolejne 2 minuty to wynik +1000Euro.,,takie granie predzej czy pozniej wykonczy....bo jak wiadomo nie zawsze kurs podąża tam gdzie dane okazaly sie gorsze...lub lepsze...jednym slowem...to jak jazda bez trzymanki :D
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski

Awatar użytkownika
siersciuch
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 407
Rejestracja: 06 kwie 2010, 20:31

Nieprzeczytany post autor: siersciuch »

Jacas pisze:WOW, dzisiejsze dane z USA byly chyba dobrym momentem do gry na danych. Pierwsza swieczka ma ponad 80 pips na 5M jesli dobrze patrze na GBP/USD.
Na M1 graj, im miejszy interwał czasowy, tym masz lepsze pojecie co sie dzieje.

Dodano po 1 godzinach 1 minutach:

widze, ze będą publikowane dane w tym samym czasie dla kanady i stanów, najlepszą parą bedzie USD/CAD? jak sądzicie? czy EUR/USD, GBP/USD
jeżeli będziesz uparty, prawdopodobnie częściej odniesiesz sukces, niż doznasz porażki.

mbor112
Gaduła
Gaduła
Posty: 142
Rejestracja: 27 lis 2007, 11:37

Nieprzeczytany post autor: mbor112 »

edek albo kabel :) kanadyjczyki zawsze bujają na danych i często są cofki :)
:)

Mr.T

Nieprzeczytany post autor: Mr.T »

gra na danych żle się kończy tylko dla jednego po 2 mieś. a dla innego po pół roku.Też tak grałem-do czasu.Na dłuższą metę to porażka.pzdr

Awatar użytkownika
freshman89
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 28 gru 2010, 16:30

Nieprzeczytany post autor: freshman89 »

tyle tu skomplikowanych strategii a ja po prostu zagladam na platforme w czasie publikacji, zajmuje pozycje zgodna z wybiciem, lapie 10pipsow w minute i zamykam :) fajny sposob, zeby dorobic.

miguel
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 28 lut 2011, 19:34

Nieprzeczytany post autor: miguel »

Wlasnie planuje grac na dane, jednak potrzebuje aby platforma miala mozliwosc skladania zlecen przez www no i oczywiscie zeby byla opcja zlecen przeciwstawnych. Obecnie mam BOSia (hedge zabrionony), wiem ze w XTB mozna skladac online (sa przeciwstawne?), ale opinie o XTB sa umiarkowane. Jaka platforme mozecie polecic?

BTW, gra ktos na ropie na dane makro? Z jakim efektem?
cierpliwość - dyscyplina - minimalizacja ryzyka

Jazda pociągiem: czekasz na pociąg, wsiadasz do odpowiedniego pociągu i wysiadasz na swojej stacji.

ForexStar
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 28 kwie 2011, 09:07

Nieprzeczytany post autor: ForexStar »

Ja korzystam z GO4X. Wiem, że większość użytkowników tego forum ma raczej negatywną o nich opinię. Mam konto u tego brokera od pewnego czasu i póki co nie narzekam. Jest możliwość hedgu, mikroloty, spready są przeciętne (chociaż na ropie całkiem przyzwoite 5 pips), swapy wysokie. Koszenia stopów nie zauważyłem.
Zapraszam na mojego bloga o foreksie. Kliknij poniżej w "WWW".

ODPOWIEDZ