DayTrading: Środa 24.07.2024

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
ForumBot
Maniak
Maniak
Posty: 3116
Rejestracja: 23 wrz 2012, 23:59

DayTrading: Środa 24.07.2024

Nieprzeczytany post autor: ForumBot »

Zapraszam do wymiany uwag i opinii na temat dzisiejszej sesji.


***************************
Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział [url=https://forex-nawigator.biz/forum/prognozy-komentarze-analizy.html]Prognozy, komentarze, analizy[/url]
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.
5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

Nagminne łamanie powyższych zasad będzie skutkować nałozeniem zakazu pisania do końca bieżącego tygodnia.
Recydywa będzie karana ostrzeżeniami.
Przypominam że ponadto obowiązuje [url=https://forex-nawigator.biz/forum/regulamin-forum-nawigator-biz-t11778.html]Regulamin Forum[/url]

***************************

Przedstawione poglądy, oceny, opinie i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autorów i nie mają charakteru rekomendacji do nabycia lub zbycia albo powstrzymania się od dokonania transakcji w odniesieniu do jakichkolwiek walut. Poglądy te jak i inne treści nie stanowią "rekomendacji" lub "doradztwa" w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 2005 o obrocie instrumentami finansowymi. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte lub zaniechane na podstawie poniższych analiz ponosi inwestor.

Milioner7

Re: DayTrading: Środa 24.07.2024

Nieprzeczytany post autor: Milioner7 »

Nic tu ostatnio nie publikowałem ani żadnych analiz nie wklejałem , zwyczajnie popatrzyłem na swoje statystyki i od dawna nie miałem takich złych wyników w handlu, a czemu tak się stało? bo nie skupiłem się na zarabianiu pieniędzy tylko na jakiś awanturach z anonimowymi osobami na tym forum które właściwie nie wiadomo co chciały osiągnąć wszczynając codzienne awantury ? nic samemu nie publikując.

Zawsze jest tak gdzie by nie pójść to idioci maja przewagę liczebną , no i niestety zawsze pozostaje tylko jedno odejście od nich .

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2706
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Środa 24.07.2024

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Milioner7 pisze:
24 lip 2024, 00:24
Nic tu ostatnio nie publikowałem ani żadnych analiz nie wklejałem , zwyczajnie popatrzyłem na swoje statystyki i od dawna nie miałem takich złych wyników w handlu, a czemu tak się stało? bo nie skupiłem się na zarabianiu pieniędzy tylko na jakiś awanturach z anonimowymi osobami na tym forum które właściwie nie wiadomo co chciały osiągnąć wszczynając codzienne awantury ? nic samemu nie publikując.

Zawsze jest tak gdzie by nie pójść to idioci maja przewagę liczebną , no i niestety zawsze pozostaje tylko jedno odejście od nich .
beksa.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7971
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Środa 24.07.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

nygus
Re: DayTrading: Wtorek 23.07.2024
Post autor: Ink. » 23 lip 2024, 21:46

Znów L na nq
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :P
to poproszę wydruk tego stata i te 100k z/s zysku na statm z wczoraj choc jak znam zycie to bedzie juz koniec tematu /lub nowe demo
u mnie dt
poz zamkniete dzisiaj
https://ibb.co/NVtZY13
tu miałem ski na us100 :P
luka jak widac do pokrycia :idea:
wykresowy
tu poz otwarte / w sumie i w zasadzie procz elek ropka to stoję z boku
a edek lki
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
By nie było zbędnych gadek pozycjonuję tylko czasem na demo
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać :!:
tylko projekcje i tylko to co chcę

Awatar użytkownika
Ink.
Moderator
Moderator
Posty: 2422
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: DayTrading: Środa 24.07.2024

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Przecież rąbiąc tak jak ty czyli pokazując tylko 1 dzień ja tak mogę w koło, dzisiaj też ci wkleić z 10k zysku ? Ale widzę milioner wrócił więc chyba poprosiłeś go o pomóc XD

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1467
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Środa 24.07.2024

Nieprzeczytany post autor: belon »

Milioner7 pisze:
24 lip 2024, 00:24
Nic tu ostatnio nie publikowałem ani żadnych analiz nie wklejałem , zwyczajnie popatrzyłem na swoje statystyki i od dawna nie miałem takich złych wyników w handlu, a czemu tak się stało? bo nie skupiłem się na zarabianiu pieniędzy tylko na jakiś awanturach z anonimowymi osobami na tym forum które właściwie nie wiadomo co chciały osiągnąć wszczynając codzienne awantury ? nic samemu nie publikując.

Zawsze jest tak gdzie by nie pójść to idioci maja przewagę liczebną , no i niestety zawsze pozostaje tylko jedno odejście od nich .
Urzekła mnie twoja historia... następny "zarabiający", który wszedł na forum i idioci z forum mu wszystko popsuli.
Pisałem już: grasz na kupionym patencie, którego, widzę, nawet nie rozumiesz: strefy SD oparte na fraktalach, które ładnie wyglądają na historii ale nie działają non stop tylko w określonych warunkach rynkowych. Z tego ta euforia i pyskowanie na forum bo trafiłeś kilka razy i poczułeś się debeściak. Ale to niestety nie gral i w dłuższym terminie zlecenia idą w minus aż miło.
I oboje wiemy, M7, jak wygląda twoje depo: masz chwilę na plusie a potem leci pod krechę, że szkoda gadać.

Awatar użytkownika
Ink.
Moderator
Moderator
Posty: 2422
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: DayTrading: Środa 24.07.2024

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Milioner7 pisze:
24 lip 2024, 00:24
Nic tu ostatnio nie publikowałem ani żadnych analiz nie wklejałem , zwyczajnie popatrzyłem na swoje statystyki i od dawna nie miałem takich złych wyników w handlu, a czemu tak się stało? bo nie skupiłem się na zarabianiu pieniędzy tylko na jakiś awanturach z anonimowymi osobami na tym forum które właściwie nie wiadomo co chciały osiągnąć wszczynając codzienne awantury ? nic samemu nie publikując.

Zawsze jest tak gdzie by nie pójść to idioci maja przewagę liczebną , no i niestety zawsze pozostaje tylko jedno odejście od nich .
Po pierwsze kolego jeśli czytanie lub pisanie ma wpływ na twój wynik na rynku to zweryfikuj swoją strategię. Dla mnie niepojęte jak forum może mieć wpływ na wyniki. Druga sprawa jeśli ktoś ma dość dobre argumenty a druga strona mimo wszystko brnie w swoje i nie chce nic udowodnić i zamknąć tematu to powinny się tobie otworzyć oczy. Nie mam pojęcia czemu bronisz baxa. Może kolega może syndrom sztokholmski. Nie mam pojęcia ale to że ktoś się z nim nie zgadza nie robi automatycznie z niego idioty.

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1467
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Środa 24.07.2024

Nieprzeczytany post autor: belon »

GER40 cd z: post1057195.html#p1057195
2024 07 24 sr 0800 GERMANY40H4 forum.png
======
Wczorajsze indeksy do kosza.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Ink.
Moderator
Moderator
Posty: 2422
Rejestracja: 19 sie 2011, 23:05

Re: DayTrading: Środa 24.07.2024

Nieprzeczytany post autor: Ink. »

Nq znów L, dodam jeszcze analizę zeby nie było, nq spadł po w miarę dobrych wynikach wiec raczej spadek to realizacja zysków. powinno być tez odbicie które spróbuje złapać nawet jak korekta sie pogłębi w strone dalszych spadków

Arek_VI
Gaduła
Gaduła
Posty: 241
Rejestracja: 14 lip 2023, 00:48

Re: DayTrading: Środa 24.07.2024

Nieprzeczytany post autor: Arek_VI »

Słaby pomysł na granie elek na nygusie. Wszystkie duże spółki na czerwono.
Świece na W1 objęcie bessy. Dolar się umacnia, indeks VIX powyżej 15.
To powyżej nie wskazuje na wzrosty.

Zablokowany