Ile wg Was jest warta nieuznaniowa strategia ?

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Michal_Szczecin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 03 maja 2019, 18:19

Re: Ile wg Was jest warta nieuznaniowa strategia ?

Nieprzeczytany post autor: Michal_Szczecin »

ale ja nie mam automatu więc o jakim EA piszesz ? Napisałem że tego co zaobserwowałem i czym gram nie da rady zautomatyzować
1. Forex to nie hazard ale Ty możesz być hazardzistą.
2. Ta sama strategia w innych rękach da inne rezultaty.
3. Jesteś odpowiedzialny za swoje decyzje.

Michal_Szczecin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 03 maja 2019, 18:19

Re: Ile wg Was jest warta nieuznaniowa strategia ?

Nieprzeczytany post autor: Michal_Szczecin »

Cblondyn pisze:
25 kwie 2024, 20:20
Od lat namawiam traderów do podpięcia EA pod myfxbook i do dzisiaj nie widziałem jeszcze żadnego ;)
ja chyba ich zaczynam rozumieć

co im da pochwalenie się wynikami ? Tak szczerze ? Uznanie jakiegoś randoma z neta ? I co w zwiazku z tym ? Co on ma zrobić z tym uznaniem?

Nikomu tego nie sprzeda - na pewno nikomu z tego forum.

za tanio - oszustwo, nie działa
,,za drogo" - i tak tym bardziej oszustwo i pewnie by był milionerem

tak źle tak nie dobrze :think:

Przecież nie zapłacisz za działającą strategię 200-300 czy 500.000 zł czy milion zł. Maksymalnie dasz parę tysięcy zł czy USD. A to będzie za mało za np 1000 godzin PRACY danej osoby

no powiedz szczere hipotetyczną sytuacje - widzisz EA które robi 20%-30% miesięcznie. I ile za to zapłacisz ? Sam wiesz że nie masz takich pieniędzy ile to było by warte.

hipotetycznie murarz zarabia 50 zł za godzinę więc w miesiącu zarobi 10.000 zł

ale forex to TYSIĄCE godzin obserwacji i poświęconego CZASU ...- tu natomiast ludzie chcą dać max 1000 zł za 1000 godzin czyjejś PRACY ale sami za 1000 godzin swojej pracy w realu chcą 50-100-150k


może po prostu sprzedawać sygnał za subskrybcję?

nie wiem - tak jak pisałem już dwukrotnie to kwestia paru miesięcy ale Ty chcesz zobaczyc wyniki JUZ TERAZ NATYCHMIAST PODPINAJ !!!!...

i to Ty caly czas podbijasz wątek - zachowujesz sie jakbys bardzo duzo stracil i bardzo chcial to odrobic. Jesteś niecierpliwy więc może nad tym bardziej popracuj. Ja mam czas
1. Forex to nie hazard ale Ty możesz być hazardzistą.
2. Ta sama strategia w innych rękach da inne rezultaty.
3. Jesteś odpowiedzialny za swoje decyzje.

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 336
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Ile wg Was jest warta nieuznaniowa strategia ?

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

Michał, strasznie się napinasz - poluzuj. Problem polega na tym. że to nie my chcemy coś kupić, tylko ty chcesz nam sprzedać kota w worku. Chcesz sprzedać, udowodnij, że kot jest coś warty.

1to1
Gaduła
Gaduła
Posty: 169
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:02

Re: Ile wg Was jest warta nieuznaniowa strategia ?

Nieprzeczytany post autor: 1to1 »

Za wykonana prace dostajesz zapłatę.
Ty nie chcesz pracować. :lol:

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2367
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Ile wg Was jest warta nieuznaniowa strategia ?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Michal_Szczecin pisze:
26 kwie 2024, 06:26
Cblondyn pisze:
25 kwie 2024, 20:20
Od lat namawiam traderów do podpięcia EA pod myfxbook i do dzisiaj nie widziałem jeszcze żadnego ;)
ja chyba ich zaczynam rozumieć

..................................

nie wiem - tak jak pisałem już dwukrotnie to kwestia paru miesięcy ale Ty chcesz zobaczyc wyniki JUZ TERAZ NATYCHMIAST PODPINAJ !!!!...
i to Ty caly czas podbijasz wątek - zachowujesz sie jakbys bardzo duzo stracil i bardzo chcial to odrobic. Jesteś niecierpliwy więc może nad tym bardziej popracuj. Ja mam czas
Słuchaj jak mieszkasz w Polsce to jesteś udupiony. Przepisy i agresywny lobbing blokuje takich jak my. Gdyby jakimś cudem doszło do liberalizacji krępujących przepisów to pewnie cześć z nas miało by swoje "inwestycyjne" biznesy na rynku pracując z kapitałem inwestorów albo zasuwała na rynku w instytucjach finansowych na rynku. Zniekształcenie rynku przez prawo doprowadziło do tego że nawet Doradcy Inwestycyjni to urzędnicy tak naprawdę, krępowani polityką korporacji finansowych, które ich zatrudniają.
A tak patrz na nas co tutaj robimy doradzamy początkującym z których 2 może 3 na 100 przetrwa i charytatywnie tępimy pluskwy szkoleniowe :wink: .
Sprzedać "system" to nie na takim rynku myślę ze już sprawdziłeś po ile "chodzą" różne systemy na FX... z kilku miesięcznymi testami jak to manual to może 100USD za sztukę wyciśniesz.

Jak chcesz wycisnąć z tego co piszesz kasę zostaje Ci dawanie sygnałów albo najlepiej copy/social trading jak w Roboforex (perspektywy polskiego prawa jest to karane).
Po kilku miesiącach na live masz klientów a potem trzymaj niskie DD i stabilnie w górę żadnych fajerwerków nim minie rok zarządzasz 1 mln USD
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6669
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Ile wg Was jest warta nieuznaniowa strategia ?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Jeśli ktos stworzył dochodowa strategie to nie musi niczego sprzedawać ani nikogo do niczego namawiać. Procent składany zrobi swoje. Kwestia czasu. Jak ktoś nie wie to moge mu policzyć przyszłe zyski ;)

Michal_Szczecin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 03 maja 2019, 18:19

Re: Ile wg Was jest warta nieuznaniowa strategia ?

Nieprzeczytany post autor: Michal_Szczecin »

grzegrzyw pisze:
26 kwie 2024, 09:53
chcesz nam sprzedać kota w worku. Chcesz sprzedać, udowodnij, że kot jest coś warty.
jestem bardzo spokojny - napisalem juz kilkukrotnie ze w takim razie to kwestia kilku miesiecy ale to i tak ktos non stop cos do mnie pisze i sie niecierpliwi. Zachowujecie sie jak banda napalencow którzy umoczyli i to sporo i szybko chcą się odkuć.

Natomiast dalej nie wiem ile moglo by byc warte coś co zarabia - niby jak to wyliczyc
jak strategia zrobi 5% to dasz 5000?

jak 10% to 10.000 ?

jak mogę coś sprzedać skoro nawet nie wiem ani wy nie wiecie ile byście dali za zyskowną strategię. Widzę tu same plotki i zasłyszane opowieści że działająca strategia warta by byłą miliony. To jakieś legendy i brednie. Po prostu nie wiecie ile mogli byscie dać bez względu na to czy strategia zrobi 5 czy 17 czy 34 czy 82% miesięcznie i tyle
1. Forex to nie hazard ale Ty możesz być hazardzistą.
2. Ta sama strategia w innych rękach da inne rezultaty.
3. Jesteś odpowiedzialny za swoje decyzje.

Michal_Szczecin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 82
Rejestracja: 03 maja 2019, 18:19

Re: Ile wg Was jest warta nieuznaniowa strategia ?

Nieprzeczytany post autor: Michal_Szczecin »

SEROL666 pisze:
26 kwie 2024, 13:39


Słuchaj jak mieszkasz w Polsce to jesteś udupiony.
nie mieszkam w Polsce ( brak adresu zameldowania ) i nie mam w Polsce juz od 2 lat rezydencji podatkowej.
1. Forex to nie hazard ale Ty możesz być hazardzistą.
2. Ta sama strategia w innych rękach da inne rezultaty.
3. Jesteś odpowiedzialny za swoje decyzje.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6669
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Ile wg Was jest warta nieuznaniowa strategia ?

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Michal_Szczecin pisze:
26 kwie 2024, 14:29
Zachowujecie sie jak banda napalencow którzy umoczyli i to sporo i szybko chcą się odkuć.

Zaczynam żałować, że w ogóle się tu odezwałem. I zapewniam, że ani nie zamierzam nic kupować a teraz tym bardziej cokolwiek oceniać :563:

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2367
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Ile wg Was jest warta nieuznaniowa strategia ?

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Michal_Szczecin pisze:
26 kwie 2024, 14:32
SEROL666 pisze:
26 kwie 2024, 13:39
Słuchaj jak mieszkasz w Polsce to jesteś udupiony.
nie mieszkam w Polsce ( brak adresu zameldowania ) i nie mam w Polsce juz od 2 lat rezydencji podatkowej.
Hulaj dusza piekła nie ma śmigaj na copy trading.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ