DayTrading: Piątek 08.03.2024

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
jbm8
Gaduła
Gaduła
Posty: 302
Rejestracja: 20 lip 2008, 21:03

Re: DayTrading: Piątek 08.03.2024

Nieprzeczytany post autor: jbm8 »

Baxbzik po 18 w piątki idzie w tango. Rutyna! Ciężka sprawa. Zarobione demo trzeba przekuć i przerzuć... tylko w tej małej głowie pełnej dziwnych pomysłów.

Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 981
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Piątek 08.03.2024

Nieprzeczytany post autor: setka »

SEROL666 pisze:
08 mar 2024, 19:47
Takie pytanie czy wy też macie wrażenie że w tym dziale mamy multikonciarza piszącego sam ze sobą ?
hehe
nawet nie musze zgadywac o kogo chodzi.
show must go on.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Piątek 08.03.2024

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

setka pisze:
08 mar 2024, 21:08
SEROL664 pisze:
08 mar 2024, 19:47
Takie pytanie czy wy też macie wrażenie że w tym dziale mamy multikonciarza piszącego sam ze sobą ?
hehe
nawet nie musze zgadywac o kogo chodzi.
show must go on.
Przy tej aktywności na forum może to nawet wskazane :lol:
O ooo.... czuję że SEROL665 chce włączyć się w dyskusję :lol:
Co tam słychać u "pięćdziesiątki" ?? Jeżeli dobrze trafiłem z Twoimi alter ego ? :wink:
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Arek_VI
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 14 lip 2023, 00:48

Re: DayTrading: Piątek 08.03.2024

Nieprzeczytany post autor: Arek_VI »

Forum zdycha jak widzę. Aktywnych parę osób.

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 08.03.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

Jesli ktos uwaza ze 3rachunki to multikonta to naprawde polecam psychiatre
bo tyle pokazuje od tego roku,tzn 2rachunki gdzie mam wsio i jeden gdzie tylko edka i dolary
problem jest inny i to potrafie pojac bo jak mozna codziennie miec wiekszosc pozycji trafionych i zyskownych
Sumując to tak mozna tylko na demo bo realnie sie nie da to nie mozliwe ha ha ha
i tego sie trzymajcie odwieczni czytacze i nie pirdolcie głupot bo to już nudne
to nie moja wina ze wiekszosc nie ma pojecia o forexie niestety i o dt bo sie nie nauczyli tego
pokazuje w kazdej chwili jakie mam pozycje otwarte i kiedy zamykam lub skracam , pisze kiedy zaczynam wejscie o ktorej godzinie, kiedy gaszę i tez zle i to malo
a najlepiej jakbym podał numer konta i haslo to moze by starczyle choć i w to watpię
to ze wiekszosc starych bywalcow odeszła to tez pewnie moje wina a to gwno prawda
po prostu rynek sie zmienił i inaczej trzeba pozycjonować by zarabiac i niestety co drugi juz tego nie potrafii
i nie maja nic tu wiecej do dodania bo wszystkie cuda formacje ellioty mozna sobie w goglach wystukać
i nikogo juz to nie zachwyca jak kiedys bo zostało tylko ciezkie tyranie na dt
Pisalem wyraznie zrobia indeksy ath to będe miał ski ? i moze mało ale bede je miał i mam tak jak mam lki na gazie i od kilku dni ski na ropie
a to ze kogos szokuje ze mam zysk 2czy 5 k i nie kasuje to sorki ale ja mam takie zyski czesto i mnie to nie zachwyca ani nie przeraza bo straty w ciagu dnia tez mam czasem 2czy 5k z poz otwartych / kasuje dosc szybko z/s wyzej 10k a to jest fakt EOT
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 08.03.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

Arek_VI pisze:
08 mar 2024, 19:05
No i uj z indeksami. Zjechali …
indeksyxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
no to nygus zaszalał ath i tego samego dnia bez powodu zjazd 400 pipow to tylko on potrafi
SZKODA ze tak drobno wszedłem :P ale mnie potem przy kompie nie było
daxa mam tez ale tylko 1ktr
patrzac jak rynek sie zachowuje to pewnie do kontr bedzie tak jak ostatnie 2tyg
do piatku rosnie potem spada z tym ze 15go jest czas kontraktow i wtedy na pewno zatrzesie się rynek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Piątek 08.03.2024

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

W zeszłym miesiącu miałem spotkanie ze znajomymi 2 z nich stwierdziło że to co robimy i całe FX to generalnie SCAM, który nie powinien istnieć ich argumenty były tak słabe że nawet nie będę ich przytaczał. Podałem im przykłady prawdziwych SCAMów na FX oraz innych rynkach finansowych, a nawet zszedłem na polskie podwórko i podałem przykłady kołczy i szkoleniowców. To też do nich nie trafiało.

Natomiast nic a nic nie powiedziałemo dziwakach którzy przewijają się przez fora forexowe. Spamerach i Scamerach próbujących opowiadać różne banialuki, które do niczego nie prowadzą a wręcz przeciwnie zakrzywiają wizje tradingu w krótkim okresie zwanym potocznie DT.
Stwierdziłem ze chyba doszło u mnie do wyparcia :lol: :lol:
Dzisiaj 9 marca obchodzimy Dzień Statystyki Polskiej. Więc im dłużej "żyjecie" w świecie FX to tylko kwestia czasu aż dostaniecie na głowę (chociaż troszkę) :wink: . Niech ciotka Probabilistyka będzie dla Was łaskawa. Miłego łikendu :564:
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Zablokowany