DayTrading: Piątek 02.02.2024

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Re: DayTrading: Piątek 02.02.2024

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

baxik pisze:
02 lut 2024, 19:01
Arturro pisze:
02 lut 2024, 18:59
Czy tu admini jeszcze zaglądają, bo tego smarka trzeba wyjaśnić?

Przez takich jak on Crocopip i pozostali zapewne się stąd ulotnili...taka cegiełka do decyzji o zwianiu stąd...przykre.
zniknie w przyszłym tygodniu
spokoju w weekend
Widziałem, że jego posty zostały zgłoszone. Napisałem też do adminów, aby go ogarnęli.

Co jak co, ale takie zachowanie nie może ujść płazem. Jest wolność słowa i każdy może sobie grać jak chce i na czym chce. Może nawet obstawiać na podstawie ruchu słoni afrykańskich. Co komu do tego ...? :roll:

Zastanawiam się tez nad 212 kk. Niby to tylko taki pieniacz, ale jak czytam to się kwalifikuje. Ostatnio sprzedałem jedną nieruchomość i zawsze chciałem z takimi ludźmi zrobić porządek. Więc środki są, chęci też. Może czas najwyższy, aby ktoś był pierwszy...w końcu nic nie dzieje się przypadkiem :wink:

W weekend poszperam ile taka sprawa może kosztować (bo rozwód to już wiem ile :P ), aż sam się zaciekawiłem.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Więc teraz personalnie:

Pako, nie życzę sobie personalnych wycieczek w moją stronę. Nie podoba mi się Twoja arogancka postawa w stosunku do użytkowników tego forum. Może Ci się coś nie podobać, ale nie masz najmniejszego prawa kogoś obrażać, wyśmiewać czy w inny sposób naruszać czyjąś godność osobistą.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobra bo się taki off-top zrobił. Jest piątek trzeba się zresetować na następny tydzień.

Niech PIP's będzie z Wami :564:
Ostatnio zmieniony 02 lut 2024, 19:38 przez Arturro, łącznie zmieniany 1 raz.
"Choise, the problem is choise"

Xpk
Gaduła
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: 03 wrz 2008, 21:18

Re: DayTrading: Piątek 02.02.2024

Nieprzeczytany post autor: Xpk »

Patrząc na to wszystko Baxik nie łamie żadnych zasad forum, może wyklejać co chce i kiedy chce jestli to dotyczy DayTradingu :) nie wiem co wasz tak naszło na agresje ( ps. ja też tak miałem chyba w grudniu :) )

Xpk
Gaduła
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: 03 wrz 2008, 21:18

Re: DayTrading: Piątek 02.02.2024

Nieprzeczytany post autor: Xpk »

Ja polecam swoim amatorskim okiem Longa na DAX myśle ze bedzie dobrze do 22 :)

Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Re: DayTrading: Piątek 02.02.2024

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

Xpk pisze:
02 lut 2024, 19:34
Patrząc na to wszystko Baxik nie łamie żadnych zasad forum, może wyklejać co chce i kiedy chce jestli to dotyczy DayTradingu :) nie wiem co wasz tak naszło na agresje ( ps. ja też tak miałem chyba w grudniu :) )
Ale byłeś stroną, która przejawiała agresje, czy byłeś jej odbiorcą ?

Jeśli to drugie, to kto był agresorem?
"Choise, the problem is choise"

Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Re: DayTrading: Piątek 02.02.2024

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

Xpk pisze:
02 lut 2024, 19:42
Ja polecam swoim amatorskim okiem Longa na DAX myśle ze bedzie dobrze do 22 :)
A zdradzisz na jakiej podstawie?

Osobiście celowałbym w poziomy 16870-16948, że najpierw zejdą, bo zobacz też na rynek kasowy...mają jeszcze co zamykać. Na razie mamy mini konsolę. Jest piątek wieczór. Dla mnie pod znakiem zapytania stoi wybicie w którąś stronę, chyba, że na samej końcówce jak będą zamykać.
"Choise, the problem is choise"

FreeWay

Re: DayTrading: Piątek 02.02.2024

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Nawet jeśli byś mu taką sprawę założył to musisz udowodnić że pod tym nickiem jest konkretna osoba , jeśli się przyzna sad zwykle nakazuje publiczne przeprosiny lub nakaz datku na jakąś instytucje charytatywną , jesli powie że to nie on a pod tym adresem mieszka kilka osób to sprawa utyka i zostaje umorzona.

Xpk
Gaduła
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: 03 wrz 2008, 21:18

Re: DayTrading: Piątek 02.02.2024

Nieprzeczytany post autor: Xpk »

Panowie to jest forum (ja to uznaje jako Bar ) kazdy gada co chce kiedy chce i tyle zawsze mozesz zrobić burde ale ja juz jestem stary mam 30 lat nie chce w twarz dostać bo mam wszystkie własne zęby a implanty są drogie :):)

Xpk
Gaduła
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: 03 wrz 2008, 21:18

Re: DayTrading: Piątek 02.02.2024

Nieprzeczytany post autor: Xpk »

czy long na DAX kogos zaskczył

Xpk
Gaduła
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: 03 wrz 2008, 21:18

Re: DayTrading: Piątek 02.02.2024

Nieprzeczytany post autor: Xpk »

teraz kup Dax

Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 981
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Piątek 02.02.2024

Nieprzeczytany post autor: setka »

Xpk to BOOT

Zablokowany