DayTrading: Czwartek 01.02.2024

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Pako5033
Gaduła
Gaduła
Posty: 134
Rejestracja: 03 lip 2023, 16:31

Re: DayTrading: Czwartek 01.02.2024

Nieprzeczytany post autor: Pako5033 »

baxik pisze:
01 lut 2024, 10:50
pako
zajmij sie pozycjonowaniem
nie mam czasu wszystko pokazywac bo po co? jak rynek podbija o kilka pipow to czesto skracam
chcesz zobaczyc teraz edka ok
bo nie wiem co bede miał za 10 minut to zadne trafienie to tylko dt

poz zamkniete dzisiaj
https://ibb.co/ZdXtjQj
mam 2lki tylko
Człowieku, kto ci każe pokazywać cokolwiek, skoro tutaj nikt oprócz ciebie nie pisze xD. Sam gadasz do siebie, sam sobie odpowiadasz. Wklejasz te screeny z idealnymi pozycjami, czyli tymi które chcesz. Wczoraj pisałeś " mieli na edku przed fedem isc w dol to na przekor idą w górę :mrgreen:
nie wiem :?: moze to bez sensu ale dokładam ski "
. Wiem gdzie poszedł edek a ty miałeś po 1.08400 i 1.08500 a teraz wstawiasz screena z pozycji po fedzie, bo tą po 16 to miałeś, ale ze ty na po fedzie wszedłeś idealnie w punkt na tym podbiciu 9 CO tam niby było ze masz SELL ? ) bo ja nie wiem i chyba nikt tego nie wie . Piszesz o pozycjonowaniu i wrzucasz, cały czas to zryte screeny z PLUS 500. Masz coś lepszego niz ten szajs bo wąpię . Graj sobie gdzie chcesz, ale jakbyś rzeczywiście tyle zarabiał to nie grał byś po 1 locie na EUR/USD skoro ty wchodzisz idealnie to czemu cały czas grasz jak amator po 1 locie, gdzie 1 lot kosztuje 220 euro xD. I to od kilku miechów widzę, cały czas taka sama ilość. Albo 2x 0.5 albo 3x 0.5 lota? Ciągle zarabiasz, bo przeciez ty się nie mylisz i nadal grasz jak leszcz? TY JUZ POWINIENEŚ BYĆ TAM GDZIE ZAORSKI. Napisać mu zeby juz się wynosił? czy jeszcze poczekać z miesiąc bo brakuje ci 10 baniek xD
www.forex-nawigator.pl

Dextero
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2024, 07:57

Re: DayTrading: Czwartek 01.02.2024

Nieprzeczytany post autor: Dextero »

Swojego czasu gdzieś w latach 2008 - 15 był na forum bankiera gość z loginem bax. To ten sam czy przypadek? Też ciągle tylko zyskiwał.

Awatar użytkownika
Pako5033
Gaduła
Gaduła
Posty: 134
Rejestracja: 03 lip 2023, 16:31

Re: DayTrading: Czwartek 01.02.2024

Nieprzeczytany post autor: Pako5033 »

Arturro pisze:
01 lut 2024, 12:05
Pako5033 pisze:
01 lut 2024, 10:02
Baxik, nie wiem ze tobie się to nie znudzi, wstawianie takich idealnych wejść. Juz nawet nie dociekam czy grasz na demo czy nie, ale to co wstawiłeś na EUR/USD to jest magia. To pierwsze wejście o 16 jeszcze bym uwierzył, ale ze ty po fedzie wszedłeś idealnie na szyczcie na takiej świecy to juz za nic. To jest niemożliwe, zebyś tam otworzył pozycję SELL bo byś musiał wiedzieć ze tam dojdzie a tego nikt nie wie, co ci idioci zrobią po lub na FEDZIE. Śmiem twierdzić, ze ty otwierasz pozycję na DEMO ( większość) i kasujesz te które nie wchodzą a potem pokazujesz tylko te które weszły idealnie bo innego wytłumaczenia nie ma na ten screen :baxik2024.png
Może ma dostęp jak Crocopip do realnego wolumenu na interbanku.
On ma dostęp co najwyżej do ośrodka w CHOROSZCZY xD a jeśli nadal go nie ma, to zapewne tam niedługo trafi, bo ewidentnie ma coś z głową . Az mi się nie chce tutaj wchodzić, bo oprócz jego wypocin nie można się tutaj niczego nowego dowiedzieć, chyba ze kogoś interesuje ile to BAXIK zarobił na ROPIE I NA GAZIE. Ja wam powiem on poniżej 5-10k dziennie nie schodzi, bo jakby zszedł to zapewne jego wizerunek idealnego tradera by ucierpiał xD

BTW najlepsze jest to, ze on siedzi 24/h i co by się nie działo on zawsze jest na czas. Nawet gdyby zrobili coś o 4:23 rano BAXIK tam będzie, bo jego siatka zleceń ma rozpiętość od chin aż po Amerykę. Nie da się jej ominąć xD
www.forex-nawigator.pl

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7001
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 01.02.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

no fajnie dzisiaj nagle bedzie wiecej postow tu na portalu ha ha ha
milej zabawy i dziamotania pap
siedza oczekujace 48/h na dobę to na pewno
na fi0lecie zaczne pewnie ski :P albo ciut wczesniej :lol:
kwadraciki nieb to oczekujace i wcale przy kompie siedziec nie trzeba nara
a wchodzi sie moca na jaka ci depo pozwala a lotami to tylko pako lub zaor,, zasuwa ale tego nie widac :56
pako wiesz co to jest poziom margin :?: to to czerwone
to sobie policz ile lotow tu maks mozna postawic :P jeszcze :P
fakt na demo mozna by bylo i ze sto ale tu niestety się nie da :568:
ok 1,084 to z kresek wychodzi bys wiedzial kiedy zalecane mozliwe ski juz ale to :!: ostroznie
na 1,0848 jest 50fb i trzeba myslec kiedy i jak stawiac pozygje a kiedy spierniczac bo to szkola jazdy i zarabiania
luty beda wzrosty edka i tyle temat
1,075i nizej dalej nie domknał rynek ale moze juz nie domknie :568:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7001
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 01.02.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

edek
rysowalem to samo w poloqie stycznia
zalozenie na dluzej jest dalej to samo moze fiolet4 :arrow: byc nizej lub wyzej i tyle
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 01 lut 2024, 13:06 przez baxik, łącznie zmieniany 1 raz.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

FreeWay

Re: DayTrading: Czwartek 01.02.2024

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Arturro pisze:
01 lut 2024, 12:05
Pako5033 pisze:
01 lut 2024, 10:02
Baxik, nie wiem ze tobie się to nie znudzi, wstawianie takich idealnych wejść. Juz nawet nie dociekam czy grasz na demo czy nie, ale to co wstawiłeś na EUR/USD to jest magia. To pierwsze wejście o 16 jeszcze bym uwierzył, ale ze ty po fedzie wszedłeś idealnie na szyczcie na takiej świecy to juz za nic. To jest niemożliwe, zebyś tam otworzył pozycję SELL bo byś musiał wiedzieć ze tam dojdzie a tego nikt nie wie, co ci idioci zrobią po lub na FEDZIE. Śmiem twierdzić, ze ty otwierasz pozycję na DEMO ( większość) i kasujesz te które nie wchodzą a potem pokazujesz tylko te które weszły idealnie bo innego wytłumaczenia nie ma na ten screen :baxik2024.png
Może ma dostęp jak Crocopip do realnego wolumenu na interbanku.
W XTB na real masz dostęp do rzeczywistego volumenu , również dostęp do realnego volumenu masz na kontraktach na giełdzcie CME tyle że opóźniony o 5m Gra oparta na volumenie nie jest taka łatwa rynek stara się tak grac by nie pokazać w którym miejscu położyli dużą kasę dlatego tyle konsoli skupują/sprzedają po trochu by nie było widać

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7001
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 01.02.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

to takie proste
rynek na edku jak dzis spada powoli
ustawiasz od mniejszych do wiekszych lki np co 5-10 pipow pomiedzy od 1,08 do 1,0730
to jak wyjdzie nad 1,08 bo tak zakladasz to zostawiasz 1-2 lki z samego dołu i zawsze masz dno i wccale nie musisz tracic bo rynek czesto podbija i zawraca najwyej mniej zarobisz
co tu qrwa trudnego zlapac dno bo teraz juz 1,0815
dostajesz tylko w dpe raz na miesiac lub rzadziej gdy nagle spadnie o 100pipow chyba ze i to depo ci przetrzyma
ale nie w normalny dzien i nie gdy nie ma waznych danych :!: tyle nauki AMEN

JAK spadal gaz to mialem nawet rozrzut na 7duzych pktow :568: i nic nie stracilem /jakies tylko drobiazgi
edek mam lke z 1,0781
dno czy jeszcze nie dno he hwe wroca to znowu lki doloze :568: bo oczekujace zostaly i jak nie bede przy kompie to nawet do 1,07 postawie z wiekszym rozstawem pap
albo zgasze wszystko na weekend jak uznam ze z/s mnie zadawala EOT Na te chwile z/s jest wyzej 600usd
duzo :?: czy mało :?:
tylko 1lka na edku pap dolce bp bo wchodzi zaraz hameryka do mieszania a 4,5 sety moze byc
i znowu luzne depo margin 366 procent
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

FreeWay

Re: DayTrading: Czwartek 01.02.2024

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Na demo może i proste :wink: Gorzej jak nie przestanie spadać i ci na otwiera kolejnych L coraz większych i nie cofnie się , Sory GRID to nie dla mnie . A to co ktoś sobie ZAKŁADA to rynek ma gdzieś , Wejdzie jakiś bank sprzedając nagle powiedzmy 500kontraktów i cena poleci w dół nie musi być nawet żadnych danych.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7001
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 01.02.2024

Nieprzeczytany post autor: baxik »

to odnosnie tego nie ogladania to z dzis :P
spokoju w weekend
ijeszcze dolce na dluzej niz weekend
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

FreeWay

Re: DayTrading: Czwartek 01.02.2024

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Wszystko już wiadomo sam się wysypałeś :D stawiasz siatkę GRIDU zamykasz stratne na górze a pokazujesz tylko zyskowne z dołu że niby tak idealnie dołki łapiesz . po prostu genialne :d dla tego na każdej wklejce jesteś zarobiony , siatki wiszą zawsze któraś pozycja jest na plus.

Zablokowany