Prośba o Oceny Nowej Strategii EA na EURUSD

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
subsea
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 05 gru 2009, 09:06

Re: Prośba o Oceny Nowej Strategii EA na EURUSD

Nieprzeczytany post autor: subsea »

SEROL666 pisze:
11 sty 2024, 21:11
To jest TEST jakość modelowania 90% 8) . Generalnie patrząc na wykres nie ma się co zastanawiać ale ale ale dobrze wiemy że real a test demo to inna bajka. Jakie DD było ? Mało danych dlatego lepiej podpiąć pod myfxbook.
Dzięki za Twoje spojrzenie na moje testy. Jako początkujący w tradingu, jeszcze się uczę, a te dane nie mówią mi zbyt wiele. Skoro zapewne widziałeś już wiele podobnych wykresów i testów, mógłbyś w skali od 1 do 10 ocenić, jak oceniasz ten wynik?

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Prośba o Oceny Nowej Strategii EA na EURUSD

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

subsea pisze:
15 sty 2024, 04:51
SEROL666 pisze:
11 sty 2024, 21:11
To jest TEST jakość modelowania 90% 8) . Generalnie patrząc na wykres nie ma się co zastanawiać ale ale ale dobrze wiemy że real a test demo to inna bajka. Jakie DD było ? Mało danych dlatego lepiej podpiąć pod myfxbook.
Dzięki za Twoje spojrzenie na moje testy. Jako początkujący w tradingu, jeszcze się uczę, a te dane nie mówią mi zbyt wiele. Skoro zapewne widziałeś już wiele podobnych wykresów i testów, mógłbyś w skali od 1 do 10 ocenić, jak oceniasz ten wynik?
Wiesz tak na oko 5-6; początek chyba był trudny ale to ocenianie kreski wykresu. Więc jak to mówi przysłowie: "In real veritas, in demo sanitas" :wink:
"If music is dying musicians are killing it" - MP

subsea
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 05 gru 2009, 09:06

Re: Prośba o Oceny Nowej Strategii EA na EURUSD

Nieprzeczytany post autor: subsea »

SEROL666 pisze:
16 sty 2024, 14:05
subsea pisze:
15 sty 2024, 04:51
SEROL666 pisze:
11 sty 2024, 21:11
To jest TEST jakość modelowania 90% 8) . Generalnie patrząc na wykres nie ma się co zastanawiać ale ale ale dobrze wiemy że real a test demo to inna bajka. Jakie DD było ? Mało danych dlatego lepiej podpiąć pod myfxbook.
Dzięki za Twoje spojrzenie na moje testy. Jako początkujący w tradingu, jeszcze się uczę, a te dane nie mówią mi zbyt wiele. Skoro zapewne widziałeś już wiele podobnych wykresów i testów, mógłbyś w skali od 1 do 10 ocenić, jak oceniasz ten wynik?
Wiesz tak na oko 5-6; początek chyba był trudny ale to ocenianie kreski wykresu. Więc jak to mówi przysłowie: "In real veritas, in demo sanitas" :wink:
Odpaliłem live 🛫

ade25
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 27 cze 2013, 19:47

Re: Prośba o Oceny Nowej Strategii EA na EURUSD

Nieprzeczytany post autor: ade25 »

Fajnie że odpaliłeś na live, też jestem w temacie EA i testuje kilka botów
Zauważyłem że to co podaje tester strategii jest nie wiarygodne i najlepiej jak chodzi na live, wtedy można wyciągać wnioski jak pracuje bot i ewentualnie zmieniać ustawienia

qdl
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 18 sie 2014, 21:29

Re: Prośba o Oceny Nowej Strategii EA na EURUSD

Nieprzeczytany post autor: qdl »

subsea pisze:
07 sty 2024, 15:19
Treść:
Cześć wszystkim!

Zapraszam do oceny mojej nowej strategii EA na parze EURUSD. [...]
Witam!
Zmień interwał na M1 i sprawdź czy wyniiki są takie same.
Sprawdź jak EA zachowuje się poza testowanym okresem (np. w latach 2020-2022).

ODPOWIEDZ