DayTrading: Wtorek 19.12.2023

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Xpk
Gaduła
Gaduła
Posty: 113
Rejestracja: 03 wrz 2008, 21:18

Re: DayTrading: Wtorek 19.12.2023

Nieprzeczytany post autor: Xpk »

setka pisze:
19 gru 2023, 21:07
gdyby gdyby, gdybym 10 lat temu mial ta wiedze co teraz to.... wiesz co.
rynek jest pogiety to widzi kazdy, nic sie juz kupy nie trzyma, gramy w ruletke i tyle.
ja stawiam na niespodziwany odwrot, watpie ze ta idyll abedzie trwała kolejny rok.
gram w ruletke.
Widać cos zaburza twoje postrzeganie rynku cały czas działa analiza techniczna

siux
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 471
Rejestracja: 05 mar 2015, 11:18

Re: DayTrading: Wtorek 19.12.2023

Nieprzeczytany post autor: siux »

Na tym szwajcarze to nieźle golą jedną i drugą stronę ;) Trzymam s-ki już trzy tygodnie i ze swapu jak liczę to jakieś 7,5% od wymaganego depozytu(zabezpieczenia) zabrali.Czyli po około 10 miesiącach gdyby kurs wrócił w to samo miejsce i nie zamykali pozycji to i tak na koncie zostaje równe 0.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2332
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Wtorek 19.12.2023

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

setka pisze:
19 gru 2023, 21:07
gdyby gdyby, gdybym 10 lat temu mial ta wiedze co teraz to.... wiesz co.
rynek jest pogiety to widzi kazdy, nic sie juz kupy nie trzyma, gramy w ruletke i tyle.
ja stawiam na niespodziwany odwrot, watpie ze ta idyll abedzie trwała kolejny rok.
gram w ruletke.
Banki teraz to dosłownie przemysł jak dobrze pamiętam chyba z 6X większy niż pozostałe. Rynek obligacji(długu) chyba 4X większy niż akcyjny. Większy wpływ na walutę ma cena różnych aktywów niż powiązania bezpośrednio z gospodarką.
A ile to już razy papierowe kontrakty oderwały się ceną od realnego aktywa. Chyba na pocieszenie mogę dodać oczywiste CHF/USD zbliża się do ostatniego Low. Może się tam dziać
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Zablokowany