DayTrading: Piątek 17.11.2023

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 17.11.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

ropa
idealnie
zaczałem ski znowu
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Piątek 17.11.2023

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

baxik pisze:
17 lis 2023, 17:20
ropa
idealnie
zaczałem ski znowu
A teraz masz juz LLLL :p a nie dzisjaj tanczysz

Zanderpies
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2023, 21:11

Re: DayTrading: Piątek 17.11.2023

Nieprzeczytany post autor: Zanderpies »

Cześć,
Mam pytanie odnośnie dzisiejszej sesji.
Dlaczego DE30 tak bardzo rozjechał się z US500 i czy w piątki często zdarzają się sytuacje tego typu?
Pytanie może banalne ale rozpocząłem przygodę z forexem w sierpniu, a dopiero od miesiąca regularnie zarabiam w skali tygodnia, dziś co ugrałem na ropie utopiłem skami na DE30 :oops:
Proszę o poważne potraktowanie pytania, przeglądając forum widzę że macie ogromne doświadczenie :wink:

Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 981
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Piątek 17.11.2023

Nieprzeczytany post autor: setka »

SŁOWO NA NIEDZIELĘ.

A ja cały czas uważam, że ci co łykneli kit o wielkiej nowej hossie, dezinflacji i tym całym medialnym chłamie.... grubo sie na tym przejada i to duzo duzo szybciej niz sie komukolwiek wydaje. Ludziom odebrało juz kompletnie rozum, zdolnosc racjonalnego myslenia, ida jak owce na rzeź. Do konca roku nie bedzie czego zbierac na rynkach taki zrobią rozpierdol. Co do naszej złotóweczki to jest bardzo krótkoterminowa spekulacyjna zagrywka. Nikt o zdrowych zmysłach nie pakuje sie w walute jakiegos zadupia ktora jest oprocentowana dokladnie tak jak $. Burdel po 8 latach bytowania tych obcigaczy poskracanych kutasów jest niewspolmierny do wyceny naszego rynku. Fakt, jade na stracie juz ale niedlugo bede pił szmpana. Dobrego szampana.

dolar - moga dojechac nawet do dolnej lini 3,85 ale to juz na granicy przegięcia
termin - daje czas do sylwestra, potem zobaczymy prawdziwe firewerki.

siux
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 471
Rejestracja: 05 mar 2015, 11:18

Re: DayTrading: Piątek 17.11.2023

Nieprzeczytany post autor: siux »

setka widzę rozwijasz słownictwo :) Można nawet poznać kiedy masz większe, a kiedy mniejsze plecy/wkurwa.

Z tą częścią wypowiedzi zgadzam się w 100%, tyle że zupełnie w innym kontekście.
setka pisze:
18 lis 2023, 00:11
Ludziom odebrało juz kompletnie rozum, zdolnosc racjonalnego myslenia, ida jak owce na rzeź.
Co do szwajcara to według mnie jeżeli wykres ma iść na up to tak czy inaczej spokojnie mogą zjechać w okolice 87 zanim odpalą silniki. Też już delikatnie siedzę w L, ale tp zaledwie 100pipsów od dołka i zamierzam ponowić L jak zjadą niżej

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 17.11.2023

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

setka pisze:
18 lis 2023, 00:11
SŁOWO NA NIEDZIELĘ.

A ja cały czas uważam, że ci co łykneli kit o wielkiej nowej hossie, dezinflacji i tym całym medialnym chłamie.... grubo sie na tym przejada i to duzo duzo szybciej niz sie komukolwiek wydaje. Ludziom odebrało juz kompletnie rozum, zdolnosc racjonalnego myslenia, ida jak owce na rzeź. Do konca roku nie bedzie czego zbierac na rynkach taki zrobią rozpierdol. Co do naszej złotóweczki to jest bardzo krótkoterminowa spekulacyjna zagrywka. Nikt o zdrowych zmysłach nie pakuje sie w walute jakiegos zadupia ktora jest oprocentowana dokladnie tak jak $. Burdel po 8 latach bytowania tych obcigaczy poskracanych kutasów jest niewspolmierny do wyceny naszego rynku. Fakt, jade na stracie juz ale niedlugo bede pił szmpana. Dobrego szampana.

dolar - moga dojechac nawet do dolnej lini 3,85 ale to juz na granicy przegięcia
termin - daje czas do sylwestra, potem zobaczymy prawdziwe firewerki.
Setka nie denerwuj się wykres USD-CHF ma conajmniej 2 kombinacje AB=CD or BAT w środku jest jeszcze CRAB
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 981
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Piątek 17.11.2023

Nieprzeczytany post autor: setka »

ja sie wcale nie denerwuje, "słowo na niedziele" to takie wolne myśli :) dzieki za zrozumienie.

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 17.11.2023

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

setka pisze:
18 lis 2023, 10:51
ja sie wcale nie denerwuje, "słowo na niedziele" to takie wolne myśli :) dzieki za zrozumienie.
Wiem że już prawie każdy skreśłił dolara ale może być niespodzianka dalej widzę możliwość odbicia , jest jeszcze kwestia luk i tu nie potrafię znaleźć logiki ich domykania :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 17.11.2023

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

EU luki
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 17.11.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

merlin
on ma dolara po 4,26 :568: :568: :568:
setka chcesz mile slowo na niedzielę
gwno :P ode mnie go nie dostaniesz bo ja czytam co piszesz
szwajcara ok pomyłka do przezycia i jeszcze spoko odzysk
ale dolce to kupowales pod tylko te swoje wizje nie sugerujac sie ani wykresem ani tym co my tu piszemy
a to mozna sprawdzic ja tu z 10 razy pisalem ze podbicie dolca po spadku jesli bedzie to tylko po to by sprzedac :568:
a ty dwa razy zrobiles to samo :!: /wykres/wtedy kupowałes a pod co a haj cię wie :arrow:
a teraz bedziesz moze z pol roku wymyslał armagedony /mogles straciv 2 gr a nie wiem ile stracisz
zarobiles moze sporo jak byl ok 5 zeta ale tracisz na własne zyczenie
jak ostatnio byla podbitka pod 4,25 nie moglem ci przeciez napisac sprdalaj z dolara bo to twoja kasa a ty i tak bys nie uwierzył
masz to co bedzie z dolcem :568: bo to teraz taki jest cel
nie wiem jak stoji Bemowo bo teraz ucichł ale wczesniej zrobił to samo bo to pokazywał
ja pisalem kupilem realnie po ok 4,07 ale juz polowe wymiksowałem to obawiam sie ze moze pojsc tak jak rysuje
tyle lat te dolce kupujesz i na okragło robisz ten sam bład wiedzac ze nie umiesz grac na dt
zakupy na gazie i ropie wyszly zajbiscie i jak nic nie wykombinuja z/s bedzie dycha albo 20 moze pokaze ale nie teraz
tu lki gaz nadt
to co narysowałem to nie jest raczej termin na ten rok :568: ale kto to wie :?:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 18 lis 2023, 12:48 przez baxik, łącznie zmieniany 1 raz.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Zablokowany