DayTrading: Piątek 10.11.2023

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 10.11.2023

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Sp 500

Amerykański indeks od strony technicznej nadal sugeruje spadki
Fundamenty są za wzrostami

Tutaj na tygodniowym tolerancja błędu jest bardzo duża. Warunek: kolejne tygodnie musimy zamknąć poniżej czerwonej wstęgi
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 10.11.2023

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

USD/PLN

Porażka pisu w wyborach spowodowała, że kiszone prze ze mnie pozycje długie od początku roku musiałem zamknąć (ze stratą)
Za chwil kilka będziemy ponownie testować średnią z 200 okresów na interwale tygodniowym, która jest jednocześnie poziomem psychologicznym ulokowanym na poziomie 4,10 za jednego dolara.

Zakładam, że wielokrotnie będziemy jeszcze testować okolice wspomnianej średniej.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 981
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Piątek 10.11.2023

Nieprzeczytany post autor: setka »

bedziemy albo i nie. dzieje sie teraz tyle ze w kazdej chwili moze nastapic niespodziewany zwrot i w pare sesji bedzie 4.70.

KubaWatahe
Gaduła
Gaduła
Posty: 104
Rejestracja: 03 lis 2022, 20:11

Re: DayTrading: Piątek 10.11.2023

Nieprzeczytany post autor: KubaWatahe »

DAX w końcu ładnie wszedł. Pytanie jaki cel. Three Drive?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 10.11.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

user pisze:
10 lis 2023, 19:50
spiter pisze:
10 lis 2023, 18:58
Amerykanie w piątki dostają zakupowego pierdolca. Jakby im mieli zakazać kupowania akcji od nowego tygodnia :)
znowu hossa :-)
wspominale wczoraj rano o tym ze co piatek indeksy rosna/ 3tydzien to samo
ale to co bylo wczoraj to juz jajca
wreszcie na sp500 po spadku poderwali i zrobili te navika 4430 :568:
to byl bdb pomysł ze zgasilem ski i zaczalem lki szkoda tylko ze za delikatnie /bo luzne depoale moze byc zwłaszcza ze mnie nie było
to lepszy rydz niz,,,,,,,,,,,,,
znowu problem czy to tylko piatkowa wariancja czy moze juz wzrosty bo to samo i dax urosł ładnie
znajac zycie to dobrze ze mnie wieczorem nie bylo bo raczej na pewno bym realizował z/s sporo wczesniej niz zamkniecie było
ropka tez zamkniecie moze byc jeszcze by się przydało jakieś podbicie na gazie
na gł w zasadzie tylko lki gaz i 1 ska ropa
https://foto-hosting.pl/img/d9/2f/6d/d9 ... 5d5cf3.png
jeszcze te sp500 a cena kontraktow bo to juz za chwile :568: :568: :568:
navik co ty myslisz na przyszły tydzien o sapce :!: bo ja zgłupiałem przez to zamkniecie
na H mam wyrazne wyjscie z ramek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 10.11.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

a edek
a moze jeszcze tak
dłuzej wspominałem o tym zmienilem na razie na ciut dluzej załozenie moze to bładzenie ale poprobujemy i zobaczymy

tu jeszcze ramki na sp500 :568:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

KubaWatahe
Gaduła
Gaduła
Posty: 104
Rejestracja: 03 lis 2022, 20:11

Re: DayTrading: Piątek 10.11.2023

Nieprzeczytany post autor: KubaWatahe »

To po wzrostach...
https://bithub.pl/gospodarka/z-ostatnie ... -imperium/
Jutro szykuje się otwarcie z luką

Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 981
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Piątek 10.11.2023

Nieprzeczytany post autor: setka »

to dobrze ze nie pozamykałem L na szwajcarze i znowu dolar nizej 4 zł za raz ku-wa.
a tyle sobie obiecywalem ze trzymam chf. szkoda gadac. pisałem wczoraj ze czuje wiekszy ruch.
moze zignorują.

KubaWatahe
Gaduła
Gaduła
Posty: 104
Rejestracja: 03 lis 2022, 20:11

Re: DayTrading: Piątek 10.11.2023

Nieprzeczytany post autor: KubaWatahe »

setka pisze:
11 lis 2023, 18:37
to dobrze ze nie pozamykałem L na szwajcarze i znowu dolar nizej 4 zł za raz ku-wa.
a tyle sobie obiecywalem ze trzymam chf. szkoda gadac. pisałem wczoraj ze czuje wiekszy ruch.
moze zignorują.
A ja żałuję że nie pozamykałem sp500 i daxa. Trzeba poczekać do jutra...

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 10.11.2023

Nieprzeczytany post autor: navik »

baxik pisze:
11 lis 2023, 12:46

navik co ty myslisz na przyszły tydzien o sapce :!: bo ja zgłupiałem przez to zamkniecie
na H mam wyrazne wyjscie z ramek
Co myśle ?

Dotarliśmy do oporu, do którego mieli problem dotrzeć przez cały tydzień , męczyli sie i wreszcie „dopchnęli kolanem” na koniec tygodnia. Świecę tygodniową ( ubiegły tydzień) wyrysowali potężną :!: to jest dla mnie oczywisty i bardzo mocny sygnał wzrostowy z zasiegami na 4513 i ....4755 - to jest w ciul wysoko :!:
Zbliża sie koniec roku i tak jak juz pisałem ... bywało juz tak wielokrotnie, na koniec roku, ( rok w rok tak jest :lol: ) że indeksy były wyciągane w górę , a to rajd św Mikołaja , a to granie pod wyniki roczne, żeby w papierach nie księgować straty itp itd . Generalnie na koniec roku często ciągną w górę i to ciągniecie w górę nie zaczyna sie w ostatnim tygodniu roku , ale w końcówce października lub od listopada co ma miejsce właśnie teraz.
Zostalo nam zaledwie kilka tygodni handlu do końca roku , do Świat Bożego Narodzenia tak naprawdę, bo okres świąteczny to bryndza na rynku.
Świeczki mi mówią up i kierunek główny jest w górę ( ihmo) . Pierwszym celem po wybiciu oporu bedzie dla mnie poziom 4513 - To na wyższych interwałach ( W1 )
Pytanie oczywiście jakie bedzie otwarcie w poniedziałek i czy wybijemy w górę ten opór? , bo jesteśmy w miejscu chyba decydującym i korekta tez byłaby mile widziana przeze mnie.
Jeżeli korekta to do ilu ? Bo tu tez nie bardzo widzę pole do manewru. Poziom 4370 ( no moze ostatecznie 4350) traktuje jako wsparcie i jeżeli w poniedziałek zrobią cofnięcie to raczej nie nizej niż do tego właśnie poziomu.
Z kolei połamanie poziomu 4370-4350 otworzy droge do korekty w okolice 4300, a nawet możliwe, ze niżej bo do 4268 - pivot tej dużej wzrostowej W1 - w co szczerze mówiąc bardzo watpię.
Bardziej pasuje mi scenariusz wzrostowy na 4513, ale najpierw trzeba wybić to 4430 !

Podsumowując ....
wiem ze nic nie wiem . Ale skłaniam sie do scenariusza wzrostowego z celem na 4513 .
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Zablokowany