ICT Concepts- TIME & PRICE

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Online
azyl
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 04 mar 2020, 00:34

Re: ICT Concepts- TIME & PRICE

Nieprzeczytany post autor: azyl »

zbliża się data wygaśnięcia kontraktów, święta a co za tym pewnie idzie mniejsza płynność i świąteczne obowiązki . może temu :)

raf1002
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 26 paź 2012, 10:32

Re: ICT Concepts- TIME & PRICE

Nieprzeczytany post autor: raf1002 »

Robert pisał, że dużo pływa na desce - miejmy nadzieję, że nic się nie stało.
Czekamy.

MauiBreaker
Gaduła
Gaduła
Posty: 170
Rejestracja: 06 wrz 2023, 13:10

Re: ICT Concepts- TIME & PRICE

Nieprzeczytany post autor: MauiBreaker »

Witam, trochę u mnie juz przed swiateczny klimat panuje, mniej tradowania.
Oststnio sporo czasu poświęcam na testowaniu nowego modelu.
Breaker działa dalej i będzię, ale poszukuje większej precyzji i zrozumienia algorytmu, postępy i odkrycia są ogromne, dawno nie miałem czasu zagłębić nowej wiedzy, te ostatnie 2 tygodnie były przełomowe...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

raf1002
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 26 paź 2012, 10:32

Re: ICT Concepts- TIME & PRICE

Nieprzeczytany post autor: raf1002 »

Ten "nowy model" to Twoje odkrycie, czy Michaela? Nowy oznacza, że stary przestaje działać?
Widzę na chartach tajemnicze nowe oznaczenia "6/22/36/52"

MauiBreaker
Gaduła
Gaduła
Posty: 170
Rejestracja: 06 wrz 2023, 13:10

Re: ICT Concepts- TIME & PRICE

Nieprzeczytany post autor: MauiBreaker »

raf1002 pisze:
12 gru 2023, 09:50
Ten "nowy model" to Twoje odkrycie, czy Michaela? Nowy oznacza, że stary przestaje działać?
Widzę na chartach tajemnicze nowe oznaczenia "6/22/36/52"
To moje prywatne odkrycie, rzeczy o których Michael nie mógł powiedzieć i nigdy nie powie. Wszystkie poprzednie modele działają i będą, ponieważ rynek się nie zmienił. Micheal przedstawił to wszystko jak rozsypane puzzle, stworzył jezyk, nazwał te wszystkie breakery i inne modele nie wchodząć w szczegóły algorytmu. Stworzył wizualną wersję dla użytkownika.
Sporo starych materiałów ICT oglądałem z 2020 i 2021 roku, które nie są publiczne. Był tam jeden film w których jak dla mnie, powiedział ciut za dużo. Wszedł w pozycje 15.10.2021, wiedział przed czasem zanim stworzy się OB i wiedział dokładnie o której będzie wierzchołek, co było o 10:52
Nie mogłem spać przez kilka dni przez to :shock:

"6/22/36/52" to czasy a dokładnie Equilibrium 15M swing... ale o tym innym razem i na pewno nie na otwartym forum.

Dla jasności wszystkie modele ICT działają i będę, nic się nie zmienia, breaker z macro czasami jest mega modelem i może dać niezależność finansową, tradowałem nim przez ostatnie prawie lata i nic nie potrzeba więcej.

Jednak jestem człowiekiem, który chce wiedzieć czemu, tak od środka i nie zaznam spokoju jak nie będę wiedział, prawdopodobniej jak bym nie obejrzał tego filmu tradował bym przez kolejne lata breakerem. Dlatego się odciąłem na ponad 2 tygodnie żeby zagłębić temat i jeszcze sporo tego jest, od jezyka programowania po kwantyzację czasu tematy o których istnieniu nawet nie wiedziałem, że mogą mieć związek z giełdą.

Wtępnie mam już 3 modele na których się skupiam teraz i chcę je testować jak będę ich pewien na 100% i ktoś będzie chciał się zagłębić pomyślę jak to możemy zrobić. Logika ICT jeśli chodzi o Price Delivery pozostaje ta sama, ja tutaj nie wymyśliłem 'koła' tylko wszedłem głębiej w czas i poziomy ceny do których algorytm aktualnie nawiązuje...

Dzisiaj CPI, po 8:30-8:45am będę czegoś szukał...ciekawe czy zrobimy dzisiaj ATH :p
Jesteśmy tez na nowym kontkrakcie dla Nasdaq to NQH2024

raf1002
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 26 paź 2012, 10:32

Re: ICT Concepts- TIME & PRICE

Nieprzeczytany post autor: raf1002 »

Ostro widzę walczysz, czyli niedługo będzie można napisać - uczeń przerósł mistrza! :)

MauiBreaker
Gaduła
Gaduła
Posty: 170
Rejestracja: 06 wrz 2023, 13:10

Re: ICT Concepts- TIME & PRICE

Nieprzeczytany post autor: MauiBreaker »

ATH w 2 dni :twisted:

teraz nic nie dotykam, niech się zbuduję jakiś range, nie wiemy jak wysoko instytucje mają stopy zanim polecimy dół

MauiBreaker
Gaduła
Gaduła
Posty: 170
Rejestracja: 06 wrz 2023, 13:10

Re: ICT Concepts- TIME & PRICE

Nieprzeczytany post autor: MauiBreaker »

raf1002 pisze:
12 gru 2023, 13:58
Ostro widzę walczysz, czyli niedługo będzie można napisać - uczeń przerósł mistrza! :)
Micheal jest robotem, nie do pobicia. Wystarczy 1/100 tego co on wie :wink:

Viking
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 29 maja 2007, 09:22

Re: ICT Concepts- TIME & PRICE

Nieprzeczytany post autor: Viking »

MauiBreaker pisze:
22 lis 2023, 17:45
W weekend podeślę materiały dot. IPDA i PO3
I jak, znajdziesz troche czasu, aby zapodać te materiały?

raf1002
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 26 paź 2012, 10:32

Re: ICT Concepts- TIME & PRICE

Nieprzeczytany post autor: raf1002 »

Mistrzu wracaj! :)

ODPOWIEDZ