Psycholog na giełdzie

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2236
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

DupnySystem pisze:
12 maja 2023, 15:09
Jeszcze Zaorski podkręca modę, każdy chciałby zarobić te miliony. Ale on jest gość, pokazuje jak gra real, i to jest gość. Choć tez ma za uszami, trochę kręci, pogrywa kasą zebraną z tokenów. Niestety nigdy nie będzie taki jak jego idol bo Jesse zarobił wszystko na giełdzie od zera, nie zbierał tokentów :)). Mimo wszystko Zaor jest gość, mądruje się, ale pokazuje grę jak maaało kto. I MA prawo się mądrować, tak jak Ronaldo ma prawo gwiazdorzyć.
smutne-ycie-day-tradera-t32521-50.html
tutaj link gdzie piszemy i linkujemy o masz o Zaorze. Dla mnie RZ potrafi wytrzymać ciśnienie waląc ALL IN i to wszystko. Żaden z niego gość.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2236
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Mateusz Psycholog pisze:
13 maja 2023, 15:20
Co do reszty temat
Jak zobaczyłem ile nabiliście stron to się ucieszyłem, kiedy jednak zacząłem czytać to mi przeszło
Nie spodziewałem się, że może panować tutaj tak niski poziom. Mam na myśli głównie wyzwiska i "mierzenie się na kutasy"
Czy tutaj nie ma moderacji? Z tych 21 stron merytoryczne może by było 3-4

Wracając do podsumowania
Co zauważyłem

Pozdro!
Przez przypadek została wywołana wojna na procenty bo w sumie tylko to się liczy na forexie na koniec dnia. Jeżeli ktoś pisze że zarabia 20% czy 30% na dobę i szkoli za kasę to tej informacji przyglądamy się bardzo uważnie i oceniamy to. Chwaląc się jesteśmy bardzo skuteczni i poza niewieloma wyjątkami praktycznie jedyni w Polsce ba jedyni w ŚWIECIE piszący o polskim rynku szkoleniowym na FX.
Ludzie nam dziękują że uratowaliśmy im pieniądze a co najważniejsze czas, który by spędzili marnując jeszcze więcej kasy. Jak nie wierzysz dam Ci linki.
Co do poziomu jak wytniesz z tego emocjonalną łacinę to było bardzo rzeczowo i w punkt. Teza została udowodniona.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
adamkaluza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1021
Rejestracja: 16 kwie 2011, 11:59

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: adamkaluza »

Myśle że zdecydowanie trzeba reagować na oczywiste oszustwa i opowiadanie bajek żeby początkujący nie dali się na to nabierać.
Każdy interwał ma swojego sponsora

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

SEROL666 pisze:
14 maja 2023, 10:28
tutaj link gdzie piszemy i linkujemy o masz o Zaorze. Dla mnie RZ potrafi wytrzymać ciśnienie waląc ALL IN i to wszystko. Żaden z niego gość.
Jest gość w odróżnieniu od reszty bo nie boi się pokazać jak gra. Reszta nigdy nie pokaże bo poza teoretyzowaniem gówno potrafi zarobić na giełdzie. Niestety.
A jak ktoś zarabia All in czy siak czy srak to nie ma znaczenia.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2236
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

DupnySystem pisze:
14 maja 2023, 12:14
SEROL666 pisze:
14 maja 2023, 10:28
tutaj link gdzie piszemy i linkujemy o masz o Zaorze. Dla mnie RZ potrafi wytrzymać ciśnienie waląc ALL IN i to wszystko. Żaden z niego gość.
Jest gość w odróżnieniu od reszty bo nie boi się pokazać jak gra. Reszta nigdy nie pokaże bo poza teoretyzowaniem gówno potrafi zarobić na giełdzie. Niestety.
A jak ktoś zarabia All in czy siak czy srak to nie ma znaczenia.
To co robi RZ to się do prokuratury nadaje kolego. Chyba nie wiele o nim wiesz pewnie nawet nie czytałeś tego co na forum umieściliśmy o nim. Wszystkie szemrane akcje miały na celu promowanie jego osoby i tyle cała reszta to pusty frazes. Ostatni jego trade równo rok temu na wig20 walnął LONG trendzie spadkowym i pierniczył że będzie trzymał do września - zrobił to aby wciągnąć innych ludzi do pchania wykresu w górę. Poszukaj sobie jak to się skończyło, z reszta Szwajcar go wyjaśnił. Posłuchaj co o nim mówią jego dawni "bliscy" przyjaciele.

Jak taki koleś ci imponuje i jest wg. ciebie "transparentny" to chyba nie wiesz co piszesz. Wiesz co by się stało na zachodzie z takim "celebrytą" spekulantem ??? Spotkałby go ostracyzm społeczny ! A W PL "wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy".
Przestań obrażać ludzi tylko dlatego że nie chcą ci pokazywać ile zarabiają. Już takich podglądaczy-inwigilatorów było trochę na forum wszystkim prędzej czy później to "się przejadło".
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Fx Kaleidoscope
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 22 lip 2017, 22:28

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: Fx Kaleidoscope »

oj,oj,oj.....
1. dymaj albo będziesz dymany- to zasada jaką rządzą się rynki
Lans i promowanie swojej osoby to nie przestępstwo.
2. ostrzegał, żeby wywalać CD Projekt na którym ludzie stracili miliony złotych- sam na tym zarobił krocie zarówno ci co go kopiowali
3. ostrzegał że Luna to wydmuszka i piramida finansowa na której ludzie stracili mld dolarów- sam na tym zarobił krocie zarówno ci co go kopiowali
4. co do fw20 ulica na tym nie handluje a zwłaszcza ci którzy kopiują Zaorskiego, bo to nie ten portfel.
5. byli przyjaciele zawsze mają wiele do powiedzenia....
A co do Pączka Szwajcara...niech on wreszcie dokładnie przeczyta ulotkę i zwiększy dawkowanie bo to co bierze jest słabe....nigdy nic nie pokazał i to jest jeden gruby pusty frazes.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2023, 14:16 przez Fx Kaleidoscope, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
adamkaluza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1021
Rejestracja: 16 kwie 2011, 11:59

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: adamkaluza »

Przeczytajcie sobie Jessego Livermore'a to się dowiecie do czego służą celebryci rynkowi. Nie dajcie się na to nabrać. To było sto lat temu i nic się nie zmieniło, jak puścili plotkę że on kupił akcje to wszyscy kupowali, a on na nich zamykał swoje pozycje.
Każdy interwał ma swojego sponsora

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2236
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Fx Kaleidoscope pisze:
14 maja 2023, 14:13
oj,oj,oj.....
1. dymaj albo będziesz dymany- to zasada jaką rządzą się rynki
Lans i promowanie swojej osoby to nie przestępstwo.
2. ostrzegał, żeby wywalać CD Projekt na którym ludzie stracili miliony złotych- sam na tym zarobił krocie zarówno ci co go kopiowali
3. ostrzegał że Luna to wydmuszka i piramida finansowa na której ludzie stracili mld dolarów- sam na tym zarobił krocie zarówno ci co go kopiowali
4. co do fw20 ulica na tym nie handluje a zwłaszcza ci którzy kopiują Zaorskiego, bo to nie ten portfel.
5. byli przyjaciele zawsze mają wiele do powiedzenia....
A co do Pączka Szwajcara...niech on wreszcie dokładnie przeczyta ulotkę i zwiększy dawkowanie bo to co bierze jest słabe....nigdy nic nie pokazał i to jest jeden gruby pusty frazes.
Chyba nie odrobiłeś lekcji Kalejdoskop. Co innego RZ sprzedawał a wyszło Guano w efekcie końcowym z podpier...laniem kasy w tle... przepraszam pożyczką..... A zaatakowany i oceniony przez znające go osoby nie dał rady się obronić. A trawestując Nietzsche:
"Ten, który z Farmazoniarzami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz na Farmazony one również patrzą na ciebie."
Niestety taki urok YTbowych celebrytów:
https://www.youtube.com/watch?v=Bl-9RrVcIYI
Prowadzący zaprosił "znaną gębę" tylko po to aby promować/zarabiać na kanale i ok jego biznes ale "Merytoryka" gości nie ma znaczenia.... Farmazoniarz w czapce z daszkiem. Przewidział wojnę na Ukrainie... po fakcie ?!? :wink:
Wszystkie krypto to spekulacyjne wydmuszki.. gorączka tulipanowa.
Jak rzucasz oskarżenia na Szwajca to lepiej to udowodnij.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2023, 15:34 przez SEROL666, łącznie zmieniany 2 razy.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

SEROL666 pisze:
14 maja 2023, 13:52
To co robi RZ to się do prokuratury nadaje kolego. Chyba nie wiele o nim wiesz pewnie nawet nie czytałeś tego co na forum umieściliśmy o nim. Wszystkie szemrane akcje miały na celu promowanie jego osoby i tyle cała reszta to pusty frazes. Ostatni jego trade równo rok temu na wig20 walnął LONG trendzie spadkowym i pierniczył że będzie trzymał do września - zrobił to aby wciągnąć innych ludzi do pchania wykresu w górę. Poszukaj sobie jak to się skończyło, z reszta Szwajcar go wyjaśnił. Posłuchaj co o nim mówią jego dawni "bliscy" przyjaciele.

Jak taki koleś ci imponuje i jest wg. ciebie "transparentny" to chyba nie wiesz co piszesz. Wiesz co by się stało na zachodzie z takim "celebrytą" spekulantem ??? Spotkałby go ostracyzm społeczny ! A W PL "wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy".
Przestań obrażać ludzi tylko dlatego że nie chcą ci pokazywać ile zarabiają. Już takich podglądaczy-inwigilatorów było trochę na forum wszystkim prędzej czy później to "się przejadło".
dobre, :))
Taaaa szwajcar, następny trejder :)))) dobre dobre. Tu mnie rozśmieszyłeś. To jest trajder jak ninja :)) moze gorzej bo wystepuje w filmikach mówiąc poszłem, pewnie też ma super argumenty dlaczego nigdy nie pokaże swojej gry :))

To co sobe robi zaorski to sobie robi, czy się promuje czy sra w lesie to mnie nie interesuje. Sam napisałem, że nie jest takim trejderem jak by chciał bo a to tokeny a to inne biznesy. Ale co mnie obchodzi co robi. Tak samo skompromitował się Andel pokazując te jego spółki. Co kogo to obchodzi, każdy robi spółki i co, że dziwne koszty w fakturach? Kazdy normalny człowiek orze jak może w swoich spółkach. To, że raz wziął te 700 ETH? No i co z tego, nawet jak przegiął. Może wiedział, że jak przewali to odda z czegoś innego, cholera go wie. Oczywiście wszyscy poza nim są święci :))
Imponuje mi tak samo jak Kaleidoscope i kazdy, kto nie boi sie pokazać jak gra.

Ja nie obrażam ludzi, człowieku, to że bardziej cenie tych co nie boja się pokazać wnioskujesz że reszte obrażam ? :)) No cóż, ktoś może nawet powiedzieć, że czuje się pobity z tego powodu, nic na takie problemy nie poradzę :)

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2236
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Psycholog na giełdzie

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

DupnySystem pisze:
14 maja 2023, 14:56
dobre, :))
Dziękuję.
DupnySystem pisze:
14 maja 2023, 14:56
Taaaa szwajcar, następny trejder :)))) dobre dobre. Tu mnie rozśmieszyłeś. To jest trajder jak ninja :)) moze gorzej bo wystepuje w filmikach mówiąc poszłem, pewnie też ma super argumenty dlaczego nigdy nie pokaże swojej gry :))
Najpierw sprawdź !
DupnySystem pisze:
14 maja 2023, 14:56
To co sobe robi zaorski to sobie robi, czy się promuje czy sra w lesie to mnie nie interesuje. Sam napisałem, że nie jest takim trejderem jak by chciał bo a to tokeny a to inne biznesy. Ale co mnie obchodzi co robi. Tak samo skompromitował się Andel pokazując te jego spółki. Co kogo to obchodzi, każdy robi spółki i co, że dziwne koszty w fakturach? Kazdy normalny człowiek orze jak może w swoich spółkach. To, że raz wziął te 700 ETH? No i co z tego, nawet jak przegiął. Może wiedział, że jak przewali to odda z czegoś innego, cholera go wie. Oczywiście wszyscy poza nim są święci :)) .....
Nie ważne że zdobył nieuczciwie ważne że MA. A co by było jakby uwalił te pieniądze ? To już nie ważne..... Z takim myśleniem daleko nie zajedziesz. I jeszcze raz radzę pośledzić kim jest RZ to może zmienisz zdanie.
DupnySystem pisze:
14 maja 2023, 14:56
Ja nie obrażam ludzi, człowieku, to że bardziej cenie tych co nie boja się pokazać wnioskujesz że reszte obrażam ? :)) No cóż, ktoś może nawet powiedzieć, że czuje się pobity z tego powodu, nic na takie problemy nie poradzę :)
Tu wiele osób nie pokazuje co robi na rynku znam kilku wchodzą czytają.. mogą się poczuć urażeni słowem "gówno" w nawiązaniu do ich wiedzy
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ