Forex kopiowanie transakcji automatycznie zysk 50%/msc

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Forex kopiowanie transakcji automatycznie zysk 50%/msc

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

grzegrzyw pisze:
02 mar 2023, 15:10
W którym miejscu są te oceny na myfxbook?
https://www.myfxbook.com/reviews/brokers/9,1

Moim zdaniem najlepiej szukać po ilości głosów
"If music is dying musicians are killing it" - MP

FreeWay

Re: Forex kopiowanie transakcji automatycznie zysk 50%/msc

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Kwestia jest taka czy opinie są wiarygodne skoro można je kupić jak towar w Internecie , według tego rankingu najlepszy jest "Moneta Broker" zaraz po nim tłumacząc na polski "jagoda broker" xd

Jak wygląda to kopiowanie sygnałów jeśli master otwiera 0.10 to i u mnie tyle otworzy? czy ja mogę u siebie ustalić mm by mi otwierało 0.01 i zabezpieczyć swoje konto stopem na kapitale

ade25
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 27 cze 2013, 19:47

Re: Forex kopiowanie transakcji automatycznie zysk 50%/msc

Nieprzeczytany post autor: ade25 »

Jak wygląda to kopiowanie sygnałów jeśli master otwiera 0.10 to i u mnie tyle otworzy? czy ja mogę u siebie ustalić mm by mi otwierało 0.01 i zabezpieczyć swoje konto stopem na kapitale
[/quote]

Witam
Kopiowanie sygnałów od tradera jest dostosowane automatycznie do Twojego depozytu i tak samo dobierany jest lot. Tak więc nie ma się o co martwić wszytko ładnie pracuje. Pozycję zabezpiecza trader tak więc konta napewno nie wyzeruje

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Forex kopiowanie transakcji automatycznie zysk 50%/msc

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

FreeWay pisze:
03 mar 2023, 21:58
Kwestia jest taka czy opinie są wiarygodne skoro można je kupić jak towar w Internecie , według tego rankingu najlepszy jest "Moneta Broker" zaraz po nim tłumacząc na polski "jagoda broker" xd
To cała przygoda posprawdzać dokładnie co i jak na Trustpilot zupełnie inne opinie. Do tego na forex factory Robo Forex staje się Robo Markets - patrząc na logo.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
dopra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1002
Rejestracja: 25 wrz 2021, 19:46

Re: Forex kopiowanie transakcji automatycznie zysk 50%/msc

Nieprzeczytany post autor: dopra »

SEROL666 pisze:
22 sty 2023, 12:39
ade25 pisze:
22 sty 2023, 08:57
Od poniedziałku do piątku zarobił 10.6%
Tak więc z 1000$ daje nam 106$, 30% prowizji
to daje nam 75$ na czysto
Raczej 62,6$ - 30% to daje nam 44$ na czysto.
Trader prawdziwą kasę kosi na rozszerzonym spreadzie:
https://my.roboforex.com/files/filemana ... QSUzRCUzRA..

Nieźle gdyby można go kopiowa u innego broka byłoby o niebo lepiej.
I to jest ciekawy pomysł. Odnośnie ostatniego zdania. I tak na Roboforex spready są duże, dlatego podpiąłem się pod tego gościa z kontem za 100$ i zobaczę na live co robi i ewentualnie sobie skopiuje ruchy u mojego broka.

FreeWay

Re: Forex kopiowanie transakcji automatycznie zysk 50%/msc

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Ładnie dziś zagrał piramida na Dax tylko że nie w tą stronę dokładanie do stratnych i ch przetrzymywanie podwajanie pozycji na koniec zamknięcie wszystkich pozycji w okolicach wsparcia po czym rynek zawrócił :wink: dzisiejszy DD 13% jesli kto go kopiował z kontem 100$ i pozycją 0.10 to raczej konto spalone

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Forex kopiowanie transakcji automatycznie zysk 50%/msc

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Nie ma darmowych obiadków.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

DAREK952
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2023, 15:42

Re: Forex kopiowanie transakcji automatycznie zysk 50%/msc

Nieprzeczytany post autor: DAREK952 »

"dzisiejszy DD 13% jesli kto go kopiował z kontem 100$ i pozycją 0.10 to raczej konto spalone"
Nie. Dlaczego? Kopiowanie jest proporcjonalne do posiadanego stanu konta. O ile oczywiście ktoś nie podkręcał ratio (mistrzowie podkręcali nawet x15 :). Strata jest proporcjonalna procentowo do jego straty tj.ok11% ponieważ rano ugrał 3%. Owszem złamał zasadę - ugrywam co założyłem (a ok.16000 osób subskrybentów było zadowolone z 1% dziennie) i odchodzę. No może jest jeszcze dziwne że na urlopie cały czas grał:). W prywatnych wiadomościach pisał, że widział okazję na duży zysk i stąd to ponadplanowe wejście. Ogólnie zapowiedział, że nie będzie pobierał swojej prowizji aż odrobi stratę więc wydaje mi się że w porządku się zachował. Pozdrawiam!

FreeWay

Re: Forex kopiowanie transakcji automatycznie zysk 50%/msc

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Tam nic darmowego nie ma 30% od profitu bierze , do tego koszty tranzakcyjne i ewntualny podatek od zysku i już to tak dobrze nie wygląda

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Forex kopiowanie transakcji automatycznie zysk 50%/msc

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Nie rozumiem z jakiej paki ładował longi na indeksach jak banki upadają.... . Zgaduje że miał to być popisowy dzień na wynikach depo a wyszło jak zwykle... .
Po dużym spadku piękna konsola na DAX z tendencją wzrostową - to jest miejsce pracy na DT a nie trading na newsach. Dla tych co zainwestowali i się niepokoją dobrze jest jak od czasu do czasu rynek pokaże traderowi "gdzie jego miejsce". Poza tym chyba już odrobił sporo z tego DD.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ