Forex kopiowanie transakcji automatycznie zysk 50%/msc

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Forex kopiowanie transakcji automatycznie zysk 50%/msc

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

FreeWay pisze:
26 lut 2023, 20:56
Gość zapewne piramiduje , w pewnym momencie gdy cena idzie przeciwko a piramida nie zostanie zamknięta na BE ,zmienia się ona w pospolity grid a stąd już nie daleko do MC dd 53% wskazuje że mu się to zdarzyło miejmy nadzieje że ostatni raz :D Ja na twoim miejscu wypłacał bym wszystko co ci zarobi powyżej tysiąca by swój wkład jak najszybciej wypłacić i grać za pieniądze brokera.
Hej
Co do tych największych DD to na moje oko za bardzo zaufał sile trendu. DD powstało przy zmianie kierunku krótkookresowego trendu na DAX.
Spójrz na staty koleś po ostatnim DD -45 w sierpniu jakby otrzeźwiał i są coraz to mniejsze ostatnio stara się nie łamać 10%. Walnął blisko 2200 transakcji więc stabilnie do przodu powinien jechać. Zwłaszcza że jeżeli wierzyć danym to koleś kosi zajeb..stą kasę na "prowadzeniu" kont o wartości ponad 1 mln. Więc w jego interesie nie jest szarżowanie a własne zyski z jego konta praktycznie nie mają znaczenia przy prowizjach, które widziałem.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ade25
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 27 cze 2013, 19:47

Re: Forex kopiowanie transakcji automatycznie zysk 50%/msc

Nieprzeczytany post autor: ade25 »

Mamy grupę ponad 200 osób co są podpięci do tradera i był zoom z traderem w języku angielskim
Wszytko tłumaczy czemu był wtedy taki zjazd i że ma taką technikę gry która mało kto stosuje, oczywiście po tamtym dd 50% teraz obiecał że nie dopuści do takiej sytuacji, stara się grać teraz bezpiecznie i był jeden dzień na minus pozamykał wszytkie pozycje że startą ale następnego dnia zaczął odrabiać i na trzeci dzień już było odrobione. Tak więc nie jest to piramidowanie choć może się tak wydawać

FreeWay

Re: Forex kopiowanie transakcji automatycznie zysk 50%/msc

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Długo masz konto u tego brokera ? jak z wypłatami jakieś problemy z nim itp? oferuje levar 1:2000 plus bonusy . To jest MM i on tak pozwala by jeden koleś co robi 50% w miesiąc plus 200 podłączonych klientów go tak doiło ?

Awatar użytkownika
Mustafa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 769
Rejestracja: 20 lip 2010, 10:54

Re: Forex kopiowanie transakcji automatycznie zysk 50%/msc

Nieprzeczytany post autor: Mustafa »

FreeWay pisze:
01 mar 2023, 10:43
Długo masz konto u tego brokera ? jak z wypłatami jakieś problemy z nim itp? oferuje levar 1:2000 plus bonusy . To jest MM i on tak pozwala by jeden koleś co robi 50% w miesiąc plus 200 podłączonych klientów go tak doiło ?
Levar 1:2000 i kopiowanie w głowie mi to się nie mieści. Gdyby to miało sens to bardzo szybko zabrakłoby pieniędzy na rynku. Wszędzie tam, gdzie są reklamowane łatwe i szybkie pieniądze to jest wał - ZAWSZE.
Nie chodzi o to czy masz rację czy nie, tylko o to, co robisz kiedy masz rację lub jak się zachowujesz jeżeli racji nie masz.

FreeWay

Re: Forex kopiowanie transakcji automatycznie zysk 50%/msc

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Mnie tam w sumie nic do tego ale żeby to nie skończyło się tak: https://www.fxmag.pl/artykul/wyczyscil- ... a-sygnalow

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Forex kopiowanie transakcji automatycznie zysk 50%/msc

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Mustafa pisze:
01 mar 2023, 17:42
FreeWay pisze:
01 mar 2023, 10:43
Długo masz konto u tego brokera ? jak z wypłatami jakieś problemy z nim itp? oferuje levar 1:2000 plus bonusy . To jest MM i on tak pozwala by jeden koleś co robi 50% w miesiąc plus 200 podłączonych klientów go tak doiło ?
Levar 1:2000 i kopiowanie w głowie mi to się nie mieści. Gdyby to miało sens to bardzo szybko zabrakłoby pieniędzy na rynku. Wszędzie tam, gdzie są reklamowane łatwe i szybkie pieniądze to jest wał - ZAWSZE.
Spójrzcie na "płynny" spred aż dziwne.... dobrze że działa to w dwie strony (jak traci i zarabia), nawet procenty się nie zgadzają. Na tym co pokazuje ade25 ma większy sens (to ponizej to jakieś dziwadło):
https://www.copyfx.com/ratings/rating-a ... riod/week/
Według Affiliate Program prawdziwy biznes Ojca Prowadzącego rachunki polega na otwieraniu jak największej ilości pozycji co stara się czynić, jednocześnie dbając o wzrost rachunku co na pewno przekłada mu się na nowych klientów:
https://my.roboforex.com/files/filemana ... QSUzRCUzRA
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Forex kopiowanie transakcji automatycznie zysk 50%/msc

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

FreeWay pisze:
01 mar 2023, 19:03
Mnie tam w sumie nic do tego ale żeby to nie skończyło się tak: https://www.fxmag.pl/artykul/wyczyscil- ... a-sygnalow
Musiała by być zmowa z Brokiem. Wszystko możliwe ocena z myfxbook to 3,8 wiec solidna "trójka z plusem". Popularny IC Markets ma 4,0 wic nie jest żle
"If music is dying musicians are killing it" - MP

FreeWay

Re: Forex kopiowanie transakcji automatycznie zysk 50%/msc

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Może otworze tam konto ten levar 1:2000 do EA by się przydał

ade25
Gaduła
Gaduła
Posty: 230
Rejestracja: 27 cze 2013, 19:47

Re: Forex kopiowanie transakcji automatycznie zysk 50%/msc

Nieprzeczytany post autor: ade25 »

FreeWay pisze:
01 mar 2023, 10:43
Długo masz konto u tego brokera ? jak z wypłatami jakieś problemy z nim itp? oferuje levar 1:2000 plus bonusy . To jest MM i on tak pozwala by jeden koleś co robi 50% w miesiąc plus 200 podłączonych klientów go tak doiło ?
Ja osobiście mam od grudnia 2022, znajomi mają ponad rok niektórzy, rządnych problemów z wypłatami
Wypłaty są natychmiastowe na kartę debetową
A podpiętych ludzi w sumie pod tego tradera jest 14197

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Forex kopiowanie transakcji automatycznie zysk 50%/msc

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

SEROL666 pisze:
01 mar 2023, 19:48
..... ocena z myfxbook to 3,8 wiec solidna "trójka z plusem". Popularny IC Markets ma 4,0 wic nie jest żle
W którym miejscu są te oceny na myfxbook?

ODPOWIEDZ