DayTrading: Piątek 13.01.2023

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Piątek 13.01.2023

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

...Szuli... pisze:
14 sty 2023, 10:55
doktorek pisze:
13 sty 2023, 18:39
...Szuli... pisze:
13 sty 2023, 17:13
E/U
ja eSuje
i tyle temat
https://invst.ly/-0cre
oczywiście moze to być dość płytkie eSowanie
POWAZNIE :564:
jak najbardziej poważnie
dodałem - oczywiście moze to być dość płytkie eSowanie
i dodam - krótkie w czasie. może poniedziałek? :564:

doktorek
mógłbyś podać poziomy cenowe z warzywniaka e/u i u/p :564:
Warzywniak nie pracuje z magla od panny Jadzi moge
e-u--1,11xxx---1,117xx
u-p 4,15---4,20 :564:

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 13.01.2023

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

EU raczej słabo widzę granie na spadki imo scenariusz z Alt Batem wyląduje w koszu ,jedyne czym można się podpierać to równość korekt 1do1 i pokrycie luki
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 13.01.2023

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

MERLIN pisze:
14 sty 2023, 14:02
EU raczej słabo widzę granie na spadki imo scenariusz z Alt Batem wyląduje w koszu ,jedyne czym można się podpierać to równość korekt 1do1 i pokrycie luki
Cholera.....
Przyznam, że edek średnio mnie obchodzi, ale lustro USD/PLN już bardzo.....
Co do edka....., to kończymy dużą trójkę, lub nawet dużą piątkę.
Sugerowałbym jednak większą w czasie korektę.....
Luty - rezygnacja z ruskich paliw może otworzyć "puszkę Pandory".
Sytuacja eurolandu daleka jest od ideału (kwestia długu publicznego w wielu krajach)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 13.01.2023

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

MERLIN pisze:
14 sty 2023, 14:02
EU raczej słabo widzę granie na spadki imo scenariusz z Alt Batem wyląduje w koszu ,jedyne czym można się podpierać to równość korekt 1do1 i pokrycie luki
Reakcja na taśmy z niższych interwałów była, ale tylko kilkugodzinowa.
Prawdopodobieństwo pokonania taśmy z następnego interwału jest już bardzo niskie
Zakładam konsolidację
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 13.01.2023

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »


Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Piątek 13.01.2023

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Bemowo1 pisze:
14 sty 2023, 23:15
MERLIN pisze:
14 sty 2023, 14:02
EU raczej słabo widzę granie na spadki imo scenariusz z Alt Batem wyląduje w koszu ,jedyne czym można się podpierać to równość korekt 1do1 i pokrycie luki
Cholera.....
Przyznam, że edek średnio mnie obchodzi, ale lustro USD/PLN już bardzo.....
Co do edka....., to kończymy dużą trójkę, lub nawet dużą piątkę.
Sugerowałbym jednak większą w czasie korektę.....
Luty - rezygnacja z ruskich paliw może otworzyć "puszkę Pandory".
Sytuacja eurolandu daleka jest od ideału (kwestia długu publicznego w wielu krajach)
USD-PLN tu Bemowo nie mam dobrych wieści patrząc na wykres wychodzi mi zwierzak Shark lub potocznie 5,0 .Twój automat do zwierzaków pewnie jeszcze tego nie widzi :?: 88,6 to minimum ,jeżeli pójdą niżej to dopiero okazji trzeba szukać przy 113w połączeniu z 161,8 extremalny zasięg to przedział pomiędzy 161,8-224 Ten sam układ pokazywałem na ropie :wink: -> Autor Scott M. Carney -> Wzór Rekina to nowy wzorzec harmoniczny, który po raz pierwszy wprowadziłem w 2011 roku na moim kursie Wzory w Zyski. Chociaż byłem świadomy struktury cenowej od dłuższego czasu, musiałem dopracować parametry identyfikacji, aby odkryć najlepsze okazje. Zasadniczo formacja jest podstawową strukturą poprzedzającą formację 5-0. Ta struktura wykracza poza typowe ramy M i W. Posiada unikalną formację zwaną Extreme Harmonic Impulse Wave, która ponownie testuje zdefiniowane wsparcie / opór, zbiegając się w obszarze zniesienia 0,886 – 1,13 rozszerzenia. We wszystkich przypadkach punkt zakończenia musi zawierać potężne wsparcie/zniesienie na poziomie 88,6% jako minimalne wymaganie. Ponadto unikalna ekstremalna Harmonic Impulse Wave wykorzystuje minimalne rozszerzenie 1,618. To połączenie z 88. Zniesienie 6% definiuje unikalną strukturę, która posiada dwie głębokie miary harmoniczne określające minimalny poziom. W wielu przypadkach akcja cenowa ponownie przetestuje początkowy punkt formacji i określi doskonałe możliwości skorzystania z rynku, który poruszał się zbyt szybko w ograniczonym okresie czasu. Struktury te zazwyczaj mają nadmiernie rozciągniętą akcję cenową, która wykorzystuje „naturalny” stan Extreme Harmonic Impulse Wave, który jest zwykle klasyfikowany jako reakcyjne zachowanie handlowe. Ten wzorzec często określa doskonałe możliwości, ale te odwrócenia są często gwałtowne i wymagają określonych strategii zarządzania, aby wykorzystać to zjawisko. W wielu sytuacjach akcja cenowa ponownie przetestuje poprzedni poziom wsparcia/oporu i zazwyczaj skutkuje ograniczonym ruchem przeciwnym do trendu. Ta struktura powinna być traktowana inaczej niż standardowe wzorce M i W. W rzeczywistości ogólne oczekiwania dotyczące działań cenowych powinny być krótkotrwałe i dążyć do uchwycenia najbardziej wyraźnych okazji. Formacja rekina daje wiele dokładnych i agresywnych reakcji, którymi można z powodzeniem handlować, o ile zastosuje się bardziej aktywne zarządzanie.”
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 975
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Piątek 13.01.2023

Nieprzeczytany post autor: setka »

no to ładnie wyjebali ulice z 5taka, mistrzostwo swiata.
tyle ze ja tego cudu nie kupuje.

Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 975
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Piątek 13.01.2023

Nieprzeczytany post autor: setka »

ten doktorat z batmanem mozna bedzie sobie w buty włozyc jak tylko zaczna kolejny etap przesiedlenczy z czyszczeniem terenow wschodniej Polski. Jydki juz chudymi nóżkami przebieraja. A ten caly huraoptymizm zamieni sie w płacz.......

KubaWatahe
Gaduła
Gaduła
Posty: 104
Rejestracja: 03 lis 2022, 20:11

Re: DayTrading: Piątek 13.01.2023

Nieprzeczytany post autor: KubaWatahe »

setka pisze:
15 sty 2023, 19:55
ten doktorat z batmanem mozna bedzie sobie w buty włozyc jak tylko zaczna kolejny etap przesiedlenczy z czyszczeniem terenow wschodniej Polski. Jydki juz chudymi nóżkami przebieraja. A ten caly huraoptymizm zamieni sie w płacz.......
Ależ Pan bredzi...

stx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 04 paź 2017, 15:07

Re: DayTrading: Piątek 13.01.2023

Nieprzeczytany post autor: stx »

Merlin wstawił powyżej, ale TLDR
....można prosić wnioski?

Zablokowany