DayTrading: Piątek 25.11.2022

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 25.11.2022

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Wybitnie nudny tydzień.

Powiało optymizmem i giełda szaleje.......
Technicznie bez większych zmian, jednak na niższych interwałach mogą pojawić się przeszkody
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: DayTrading: Piątek 25.11.2022

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Guru FX 2022 pisze:
26 lis 2022, 11:33
siemanko misiaczki kiedys bylem na tym forum z 7 -10 lat temu pod innym nickiem ale juz nie wiem jak sie pod nim zalogowac wiec stworzylem sobie nowy i oto znow jestem :) ale z tego co widze to jakies nowe twarze kermita juz chyba nie ma ale za to jest Tomaszek. Generalnie jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej :mrgreen:
Siema, miło Cię powitać :D Potrzeba tu ludzi z pozytywną energią. Rozgość się, ja przyniosę szkło a Baxik poleje bo on tu jest gospodarzem :lol:

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 25.11.2022

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Glapiński pisze:
26 lis 2022, 11:33
Koniec wojny?
Wojna nie prędko się skończy debilu

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Piątek 25.11.2022

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

zakaven pisze:
26 lis 2022, 21:36
Zajrzałem do Was bo mnie wykres się zatrzymał ale już ustaliłem o co comn :lol:
Jak patrzę na wykres USD/PLN to nie wiem czym bym musiał się upodlić żeby zagrać L i zgadza mi się to z indeksami i chyba z tym pojebanym edkiem też :lol:
Co do edka i indeksów giełdowych, to pachnie to wzrostami. Korelacja złotówki także niestety jest.
Ale fundamentów dla umocnienia złotówki nie widzę! Pięć tygodni wzrostów na Polskiej Giełdzie - SZACUN, ale bez przesady

Uwierz mi, że są takie substancje :564: :563:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: DayTrading: Piątek 25.11.2022

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

Bemowo1 pisze:
26 lis 2022, 21:42
zakaven pisze:
26 lis 2022, 21:36
Zajrzałem do Was bo mnie wykres się zatrzymał ale już ustaliłem o co comn :lol:
Jak patrzę na wykres USD/PLN to nie wiem czym bym musiał się upodlić żeby zagrać L i zgadza mi się to z indeksami i chyba z tym pojebanym edkiem też :lol:
Co do edka i indeksów giełdowych, to pachnie to wzrostami. Korelacja złotówki także niestety jest.
Ale fundamentów dla umocnienia złotówki nie widzę! Pięć tygodni wzrostów na Polskiej Giełdzie - SZACUN, ale bez przesady

Uwierz mi, że są takie substancje :564: :563:
Od kiedy spekulacja ma cokolwiek wspólnego z fundamentami :D Coś Ci powiem, od kiedy odciąłem się od szumu medialno-branżowego stać mnie na zdecydowanie więcej. Dodam tylko, że jak widzę niestandardowe zachowanie ceny to wtedy sprawdzam jak news/fake to spowodował.

Awatar użytkownika
Black Owca
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 20 lis 2022, 21:25

Re: DayTrading: Piątek 25.11.2022

Nieprzeczytany post autor: Black Owca »

dolary. tendencja spadkowa na wszystkich interwałach poza W
jakby chcieli wydymać złocisze
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6862
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 25.11.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

bardzo słusznie ZAK,,, od dawna nie zwracam uwagi na media ani nie czytam bo lepiej widac te newsyzłe lub dobre na wykresie
/ jesli sa /
mysle ze wystarczy zerknac na np taki STOOq i przeczytac tytuły inf :P i masz wystarczającą jasnosc co do rynku :P
wszelkie fejki sa moze jedynie dobre do ustawiania przeciwstawnych pozycji trend i nastawienie rynku i tylko to jest istotne
mialy byc wzrosty na grudzien i kto czytał co piszemy mogł ładnie zarobic :568: w ub tygodniu tez

Wszystkie indeksy mniej lub wiecej urosły w ub tygodniu a teraz koniec mca to bedzie troszke gorzej :idea:
bo sporo liczy jeszcze na jakies wejscie w rynek na grudzien / swieta w usa rajdy mikołaja kontrakty wzrostowe /ale to na 15 grudzien az
Jako byk chcialbym by rynek te choc 30-50 pipow spadł np na sp500 i podobnie procentowo na innych walorach
choc wiem i widze patrzac na wykres ze bedzie chyba ciezko
Dlatego licz,,,,,,,,,,,,e na jakiegokolwiek Fejka czy newsa boby sie w tym wypadku przydal
gdyz elki w sumie pogasilem a w ski sie bawic to tylko na dziennym i na dt
xxxxxxxxxxxx
na jutro mam ski na sapie jeszcze ale to krotka bajka i krotkie slki
zalozenie na rope tez wyszlo w sumie super/ no moze szkoda ze choc na 85 nie podeszli ale rynek spada
Nizsza cena ropy to i inflacja nizsza :idea:
i fed moze zaskoczyc i dac tylko 0,5 pr podwyzki choc i ta wyzsza podwyzka tez moze byc odebrana jako ostatnia z tych duzych
a to by bylo dobre dla indeksow i edka :568:
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 25.11.2022

Nieprzeczytany post autor: navik »

co zrobią pejsy ? Miejsce dość ważne
W środe kończymy miesiąc i świeczkę miesięczna moze trzeba wyrysować jeszcze ciut wyżej albo utrzymać taką jaka jest.
I moze dopiero w grudniu ruszyć na LT ?
Zapowiada sie ciekawy albo dalej nudny tydzień.
Na poziomie 3864 bardzo chętnie zapakowałbym L zanim ruszą na LT , tylko czy tam jeszcze zejdziemy ?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6862
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 25.11.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

Navik
no własnie patrzac na wykres i zakładajac powiedzmy pierwsza czesc grudnia to gdyby rynek zszedł az na te 3860 :idea:
to jestem przekonany ze toby na tym sie raczej na pewno nie skonczylo
zalozenie wg mnie bardzo watpliwe na razie
wg starej szkoły 100pip od ostatniego szczytu a to jest jeszcze mozliwe o nizej nie ma co marzyc na razie 50 to bedzie chyba dosc
a na raz to na 4k jest mocne wsparcie i nie bardzo wiem jaki fejk go moze rozwalic :?: w tym mcu :P
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 25.11.2022

Nieprzeczytany post autor: navik »

Nie mam pomysłu w sumie na sp. Dotarliśmy do poziomu gdzie zakładałem ze bedzie decyzja albo w górę na 4150 (lub wyżej )albo w dol na 3200. :roll: .
Bardziej skłaniam sie do scenariusza w górę ale korektę jakaś chciałbym zobaczyć żeby zapakować L zanim faktycznie w górę pójdą
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Zablokowany