DayTrading: Piątek 18.11.2022

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
KubaWatahe
Gaduła
Gaduła
Posty: 104
Rejestracja: 03 lis 2022, 20:11

Re: DayTrading: Piątek 18.11.2022

Nieprzeczytany post autor: KubaWatahe »

KubaWatahe pisze:
19 lis 2022, 09:41
baxik pisze:
19 lis 2022, 08:00
MERLIN pisze:
18 lis 2022, 21:14
EU i co teraz ? może się okazać w niedziele wieczorem że otwarcie nastąpi poniżej bandy o ile tak skończą
marlin cel kierunek jest wzrostowy i niestety mnie tez trudno to pojac czemu upierdliwie mimo iz sp500 rosło w sumie rynek dazył do spadku na edku,moze tylko dlatego ze byl to piatek i za duzo osob widzi wzrosty :shock:
mysle ze komentarz zbedny bo wszystko na tacy podane
jest tylko jeden problem kiedy podaza za kierunkiem a to na razie to mozna chyba tylko wrozyc
Mi na EURUSD wychodzi cel nawet 1.063 jak w załączniku :/ Zamykać z ograniczoną stratą czy liczyć na cud - oto jest pytanie. Jedynie ta zgaszona świeca na tygodniowym daje mi nadzieję ;)
Powiem Wam, że ten wzrost na EURUSD do 1,063 to by nawet pasował do załączonej zwyżki na SP500, z przebiciem do ponad 4100.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Magnolia18
Gaduła
Gaduła
Posty: 367
Rejestracja: 03 wrz 2022, 18:34

Re: DayTrading: Piątek 18.11.2022

Nieprzeczytany post autor: Magnolia18 »

baxik pisze:
19 lis 2022, 09:18
wielkosc elik i ski to raz
jakie obciazenie depozytu czyli czy jakies pozycje mozna jeszcze postawic to dwa
@Baxiu
te zadanie domowe to analiza czysto teoretycznej sytacji
ktora jednak czesto mnie nawiedza.
Jak navik buja sie z zyskami jak z kochanka az czasami ta Go wycycka
do zera i rzuci, tak ja mam odwrotnie.
Przy czym na razie ( w nazwijmy to nowej erze ) udawalo sie nie pojsc z torbami.
Co z tego ze udaje sie dziennie (prawie codziennie) powiekszyc depo o 1-5% jezeli bujam sie z otwartymi pozycjami
w te i we wte.

Cytujac
zakaven pisze: Baxik, ja to mam do Ciebie słabość wariacie
Ty, pomijajac demo, nie demo masz talent/fuksa/nosa* ze wsio Ci wlazi.
Ja natomiast mam extra ponad przecietna umiejetnosc stawiania L zamiast S i na odwrot
wlasnie w momencie gdy nastepuje wywrotka.
Tobie cena nawroci jak np wczoraj na WTI a u mnie impas do konca.

Wracajac do zadania, ciekaw jestem jakbys to po prostu rozegral

* niepotrzebne skreslic
Wyrażam jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6863
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 18.11.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

Magnolia18
to czyste zawracanie ty,lka
nie wolno do takich sytuacji dopuscic bo 120 pkt / ska z 3850 to jak np 5pkt lub 7 stratnych na ropie?
ale gdyby to poniewaz ja uwazam ze beda wzrosty to stawialbym lki i zaczal od ceny otwarcia rynku czyli pierwsza 3970
co powiedzmy 20 -30pip w dół wielkosc zalezalaby od mocy depo ale tak by powiedzmy do 3800 spoko moc te lki stawiac
i jakby rynek wyszedl nad 4k cos tam z 30 50 pkt pkt to zgasil wszystki i nie gral na sp500 az zaczne myslec i stawiac slki
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

KubaWatahe
Gaduła
Gaduła
Posty: 104
Rejestracja: 03 lis 2022, 20:11

Re: DayTrading: Piątek 18.11.2022

Nieprzeczytany post autor: KubaWatahe »

baxik pisze:
19 lis 2022, 08:00
MERLIN pisze:
18 lis 2022, 21:14
EU i co teraz ? może się okazać w niedziele wieczorem że otwarcie nastąpi poniżej bandy o ile tak skończą
marlin cel kierunek jest wzrostowy i niestety mnie tez trudno to pojac czemu upierdliwie mimo iz sp500 rosło w sumie rynek dazył do spadku na edku,moze tylko dlatego ze byl to piatek i za duzo osob widzi wzrosty :shock:
mysle ze komentarz zbedny bo wszystko na tacy podane
jest tylko jeden problem kiedy podaza za kierunkiem a to na razie to mozna chyba tylko wrozyc
Może warte odnotowania jest to jak EURUSD zareagował w godzinę po piątkowych danych z USA o sprzedaży mieszkań, a jak SP500. Sprzedaż mieszkań znacznie spadła, i chyba nawet bardziej niż było oczekiwane. Jeden indeks w jedną stronę, a drugi w drugą. Dane mogą z jednej strony świadczyć o zbliżającej się recesji i działać zniżkowo na SP500, a z drugiej strony mogą wpłynąć hamulcowo na FED i działać wzrostowo na EDUARDO. Może coraz więcej będzie takich "dywergencji"... :)

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6863
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 18.11.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

kuba
dlatego ja edka pisze tu juz z 20raz grać nie lubie i dlugo nie potrafię bo oni zrobia ten załozony poziom ale tyle zakretow musza zrobic ze karwicy dostac mozna jak sie na to patrzy
bo patrzac na wykres to nic nie zmieni jak zejda np do 102,8 bo tak to widze i pojda na 1,035 potem czy wywala nad 1,04
ale jesli to raczej juz bezemnie bo ja nizej 1,03 raczej juz elek grac nie chce / bo to moze tez byc punkt zwrotny i tyle :568:
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
wchodze w elki na edku bo zakladam wzrosty w gora dwa dni
a :568: wzrostow nie ma tzn ze zalozenie na krotko jest do dpy
i wycofuje sie na podbiciu pierwszym i zamykam temat edka nawet gdyby te wzrosty potem były
bo w tym ukladzie zejscie do 1,028 jest do przezycia ale kto im zabroni podbic potem do 1,03 i zejsc do 1,025 czy nizej :568: :568: :568:
rynek 1,0324 i raczej ma isc w gore to tyle a ja raczej juz nizej 1,0315 bede kombinował jak z rynku zejsc bez strat
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6863
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 18.11.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

SP500 MOZLIWY ORGR
Linia niebieska to trojkat symetryczny popytowy :arrow:
pierwsze
przynajmniej na dzis projekcja na H4 :568:
klin wzrostowy popytowy kol nieb ale biała to kanał spadkowy / b, mocno wzrostowa formacja :idea:ale nie domknieta /
wiec moze niezle zabujac a linia nieb przerywana to linia trendu :arrow:
z tym ze te czerwone to raczej nie w grudniu nawet i to wyrazna wrozba :idea: na razie/ bo raczej biala linia sporo wyzej :?:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

KubaWatahe
Gaduła
Gaduła
Posty: 104
Rejestracja: 03 lis 2022, 20:11

Re: DayTrading: Piątek 18.11.2022

Nieprzeczytany post autor: KubaWatahe »

EDEK. Może mało techniczne, ale widzicie podobieństwo? Chapnie i odleci? ;p
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 975
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Piątek 18.11.2022

Nieprzeczytany post autor: setka »

a ty co, z banku sie jakiegos urwałes czy z nudy ta zalosna tworczosc ?
idz naganiac na bankier.pl tak jest odpowiednie towarzystwo.
edek jest w cz d i niebawem parytet to bedzie drogo. nie widac ze europa jest do zaorania ?
teatrzyk na wschodnia juz jest, teraz beda kolejne odslony.

KubaWatahe
Gaduła
Gaduła
Posty: 104
Rejestracja: 03 lis 2022, 20:11

Re: DayTrading: Piątek 18.11.2022

Nieprzeczytany post autor: KubaWatahe »

setka pisze:
20 lis 2022, 15:51
a ty co, z banku sie jakiegos urwałes czy z nudy ta zalosna tworczosc ?
idz naganiac na bankier.pl tak jest odpowiednie towarzystwo.
edek jest w cz d i niebawem parytet to bedzie drogo. nie widac ze europa jest do zaorania ?
teatrzyk na wschodnia juz jest, teraz beda kolejne odslony.
Setko, są kraby, są motyle, więc czemu i nie jaszczomby? :)

Zablokowany