DayTrading: Piątek 23.09.2022

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6866
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 23.09.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

baxik pisze:
23 wrz 2022, 18:46
pozycje otwarte i juz beze mnie :(
tragedii nie ma
teraz to oczekujace graja
a jak bedzie zobaczymy jak wroce
godz 19.08
https://foto-hosting.pl/img/af/88/37/af ... d8a7e0.png
milutkie sa powroty :P :shock: rynek zamkniety jak widac
to to samo :568:
tylko pokazuje wszystkie pozycje otwarte / łatwo odczytac 14 troche przybylo :P /
https://foto-hosting.pl/img/e1/e5/c0/e1 ... 05ef64.png

https://foto-hosting.pl/img/96/b1/a4/96 ... 6ad732.png
i co tu dodawac oby otwarcie rynku bylo bez szalenstw to raczej zredukuje na maksa wiekszosc pozyccji by nie głowkowac gdyz to nie wszystko a tylko lki na glownym
by bylo bardziej wyraziscie to pierwsza lka z sp500 tak to leci
Kup
USA 500 2022-09-23 18:29
‪1 483,79‬ zł ‎0,85%‎
Zys. / str. netto ‪1 483,79‬ zł
Depozyt obowiązkowy ‪4 500,70‬ zł Depozyt początkowy ‪9 001,41‬ zł
Nocne finansowanie ‪-36,35‬ zł Ilość 10 Kontrakty
Kurs otwarcia 3 679,60 Bieżący kurs 3 710,78
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6866
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 23.09.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

eur/dolar
1wykres tyle mozliwosci na krotko
2wykres
jakos tak po weekendzie
nie wiem czemu nie postawilem oczekujacych nizej/ cos przegapilem wyraznie
bedzie troche dt niestety bo straty
pap
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Online
baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6866
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 23.09.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

gbp/pl
projekcja
II
usd/pl jakos tak
Zaś co do indeksow to juz tak ustawiłem slna tp ze otwazrcie rynku zgasi przynajmniej 80 proc tego co pokazalem u broka gł
gdyz jakos nie bardzo dowierzam w te wzrosty indeksow juz teraz zreszta po az takich spadkach to korekta az sie prosi :idea: pap
usd/index
https://foto-hosting.pl/img/0d/65/0d/0d ... fcd285.png
i jeszcze gbp-usd
https://foto-hosting.pl/img/0d/5e/ca/0d ... d18122.png
tu moga jeszcze ciut pogłebic w dół
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

mjk2000
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: 30 lip 2022, 11:01

Re: DayTrading: Piątek 23.09.2022

Nieprzeczytany post autor: mjk2000 »

Ja też liczę na korektę Baxik, taką kilkudniową od poniedziałku do środy, a później dalsze spadki. Ale tak się zastanawiam do kiedy spadki na indeksach mogą maksymalnie potrwać czy aby na pewno do grudnia tego roku czy może do grudnia następnego roku? Czy w ogóle jest taka techniczna możliwość, żeby (z powodu inflacji, podwyżek stóp procentowych oraz recesji, która po tym wszystkim nastąpi) akcje indeksów mogły spadać przez cały kolejny rok, aż do następnego grudnia? Jeżeli pod kątem inflacji cofnęliśmy się do poziomów z lat 80-90, to czemu ceny indeksów miały by nie spaść do cen z ubiegłego wieku, np. SP500 za 1300-1700 dolarów w grudniu 2023? Oczywiście wykluczając wybuch 3 wojny światowej i tego typu zdarzenia.

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 23.09.2022

Nieprzeczytany post autor: navik »

Zazwyczaj nie jesteśmy w stanie zaplanować i przewidzieć jakie zakupy bedziemy robić w markecie spożywczym w kolejnych dniach , tygodniach. A tym bardziej trudniej przewidzieć jak sie zachowa rynek w perspektywie roku czy dłuższym okresie.
Patrząc na wykres z perspektywy miesięcznej na którym sa tylko średnie ( które i tak niewiele mówią ) to widac ze dość mocno wywindowany jest indeks i średnie mocno rozjechane.
Wniosek taki ze miejsca w dol jest całkiem sporo i wszystko sie moze zdarzyć , choć zejścia do poziomu 1300-1700 to jakoś nie bardzo potrafię sobie wyobrazić.
Na tygodniach zbliżamy sie do sma 200 i jestem bardzo ciekaw jak sie tam zachowa cena.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Piątek 23.09.2022

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

navik pisze:
25 wrz 2022, 10:00
Zazwyczaj nie jesteśmy w stanie zaplanować i przewidzieć jakie zakupy bedziemy robić w markecie spożywczym w kolejnych dniach , tygodniach. A tym bardziej trudniej przewidzieć jak sie zachowa rynek w perspektywie roku czy dłuższym okresie.
Patrząc na wykres z perspektywy miesięcznej na którym sa tylko średnie ( które i tak niewiele mówią ) to widac ze dość mocno wywindowany jest indeks i średnie mocno rozjechane.
Wniosek taki ze miejsca w dol jest całkiem sporo i wszystko sie moze zdarzyć , choć zejścia do poziomu 1300-1700 to jakoś nie bardzo potrafię sobie wyobrazić.
Na tygodniach zbliżamy sie do sma 200 i jestem bardzo ciekaw jak sie tam zachowa cena.
Podkreślone i zgadzam się
wszystkie pozycje zajęte na US500 z wykresu m5
jak można określić że teraz będzie korekta? później spadki ? naprawdę nie wiem :? mało pod to zająć pozycje
Wszystkie pozycje na US500 były realizowane z m5 od początku IX do teraz
zrealizowałem na nim 5% konta
Tak się zastanawiam jak bym miał zajmować z wyższego interwału to czy osiągnął bym większa skuteczność

mjk2000
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: 30 lip 2022, 11:01

Re: DayTrading: Piątek 23.09.2022

Nieprzeczytany post autor: mjk2000 »

navik pisze:
25 wrz 2022, 10:00
Zazwyczaj nie jesteśmy w stanie zaplanować i przewidzieć jakie zakupy bedziemy robić w markecie spożywczym w kolejnych dniach , tygodniach. A tym bardziej trudniej przewidzieć jak sie zachowa rynek w perspektywie roku czy dłuższym okresie.
Patrząc na wykres z perspektywy miesięcznej na którym sa tylko średnie ( które i tak niewiele mówią ) to widac ze dość mocno wywindowany jest indeks i średnie mocno rozjechane.
Wniosek taki ze miejsca w dol jest całkiem sporo i wszystko sie moze zdarzyć , choć zejścia do poziomu 1300-1700 to jakoś nie bardzo potrafię sobie wyobrazić.
Na tygodniach zbliżamy sie do sma 200 i jestem bardzo ciekaw jak sie tam zachowa cena.
Ja na razie zagram na korektę longa do 3972 maksymalnie. I od tego poziomu będę otwierał małe shorty i przetrzymam je do grudnia.

Zablokowany