Let's crack on H1

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

Mi się wydaje, że SL czy to wpisany czy w głowie musi być, bo inaczej grasz grasz, aż w końcu przychodzi dzień, że kursy idą nie tam gdzie chcemy i co wtedy ? Czekasz na cud albo DD 100% ? Wtedy pytanie nie czy tylko kiedy.
Bo wydaje mi się, że system jest w miarę ciekawy, tylko musi być jakiś punkt ze SL. Bo jak masz plan w tej sytuacji ?

1to1
Gaduła
Gaduła
Posty: 155
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:02

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: 1to1 »

EA zamyka przy dd 30%.

Przecież było fałszywe wybicie górą, powinien uciekać z pozycji.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Fx Kaleidoscope pisze:
18 sty 2023, 01:27
nie odzywałem się bo sporo się dzieje za kulisami...
......
co może pójść nie tak ?
Ku przestrodze 8)
https://www.thebalancemoney.com/long-te ... is-3306240
LTCM.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

1to1 pisze:
18 sty 2023, 10:53
EA zamyka przy dd 30%
OK, bo widzę że aktualnie jest minus 40% i nic nie zamyka. Czyli inny rachunek bez FF. OK.

Chodzi mi o to, że system fajny tylko wg mnie jakby był ten SL np na 10 % to było by chyba przyjemniej i jednak rachunek by rósł.

1to1
Gaduła
Gaduła
Posty: 155
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:02

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: 1to1 »

DupnySystem pisze:
18 sty 2023, 11:19
1to1 pisze:
18 sty 2023, 10:53
EA zamyka przy dd 30%
OK, bo widzę że aktualnie jest minus 40% i nic nie zamyka. Czyli inny rachunek bez FF. OK.

Chodzi mi o to, że system fajny tylko wg mnie jakby był ten SL np na 10 % to było by chyba przyjemniej i jednak rachunek by rósł.
Wcześniej pisał ze przy 25% robot zamyka wszystko, a pozycje dalej otwarte.

Jak będzie DD 10% to zyski tez będą x3 x4 razy mniejsze.
Nie ma magii, dużo ryzykuje to robi duże procenty.

Fx Kaleidoscope
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 22 lip 2017, 22:28

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: Fx Kaleidoscope »

fajnie, że ktoś obserwuję dziennik...dzięki za posty...
Tak wiem...odwaliłem kawał dobrej roboty, żeby potem łamiąc swoje zasady.....
Video a'la confession https://www.youtube.com/watch?v=tTEZzX7bKs8
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

Fx Kaleidoscope pisze:
18 sty 2023, 20:15
fajnie, że ktoś obserwuję dziennik...dzięki za posty...
Z nudów się patrzy na różne rzeczy. Jakby nie było trading to naprawdę wojna, ale też wojna z samym sobą. Niestety większość patrzy, kibicuje, a ten co gra, wie że w razie przegranej wywołuje uśmieszki.
Dlatego pokazywanie swojej gry to oprócz tej wojny chęć pokazania, że jest się guru. I nie ma co się oszukiwać, każdy trader marzy o poklasku i pokazania jakim się jest fachura. Ja też. Pokazanie swojej gry to już jest coś. Bo gadanie, mądrzenie się, krytyka bez pokazania swojej gry jest śmieszna.
Ale trzeba wytrzymać minimum rok, a żeby wytrzymać rok i zarabiać to tak, coś z kontrolowaniem DD trzeba zrobić. Bo w innym wypadku to będzie pytanie nie czy tylko kiedy.
Tak czy owak walcz .
Sory, może głupoty piszę, ale tak widzę tą wojnę.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

DupnySystem pisze:
18 sty 2023, 20:45
Fx Kaleidoscope pisze:
18 sty 2023, 20:15
fajnie, że ktoś obserwuję dziennik...dzięki za posty...
Z nudów się patrzy na różne rzeczy. Jakby nie było trading to naprawdę wojna, ale też wojna z samym sobą. Niestety większość patrzy, kibicuje, a ten co gra, wie że w razie przegranej wywołuje uśmieszki.
Dlatego pokazywanie swojej gry to oprócz tej wojny chęć pokazania, że jest się guru. I nie ma co się oszukiwać, każdy trader marzy o poklasku i pokazania jakim się jest fachura. Ja też. Pokazanie swojej gry to już jest coś. Bo gadanie, mądrzenie się, krytyka bez pokazania swojej gry jest śmieszna.
Ale trzeba wytrzymać minimum rok, a żeby wytrzymać rok i zarabiać to tak, coś z kontrolowaniem DD trzeba zrobić. Bo w innym wypadku to będzie pytanie nie czy tylko kiedy.
Tak czy owak walcz .
Sory, może głupoty piszę, ale tak widzę tą wojnę.
Nikt się nie śmieje z początkujących czasem piętnuje się dziwne zachowania. Trading to robota jak każda inna. Nie można do niej podchodzić spięty jak baranie jaja - poczucie humoru jest potrzebne bo inaczej to negatywne emocje cię rozwalą.
Co do poklasku to niektórzy tak maja... wystarczy wejść na dział DT :wink: .
Oglądanie czyichś statystyk nic Ci nie da. Jak posiedzisz tutaj kilka lat to zrozumiesz to. Jak chcesz zrozumieć co ktoś inny robi na rynku musiałbyś fizycznie być w jednym pomieszczeniu z ta osobą i to przez długi czas.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

oglądanie innych jednak może coś dać, tak myślę, tylko tych innych nie ma gdzie obejrzeć :) . Choć ja jak cos oglądam to jak mecz, obojętnie.
To, że trading to robota jak każda inna do kompletnie się nie zgodzę. To wielka wojna, a dowodem na to jest to, że 99,999% nie zarabia.
Co do krytyki, to tak, nie ma co krytykować, teraz każda krytyka podchodzi o hejt i strach coś powiedzieć. A tu na forum to już szczególnie zważywszy na to, że nie ma ludzi na forach. A rozmowy na grupach FB to już kompletny szajs i reklama.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

DupnySystem pisze:
20 sty 2023, 12:12
oglądanie innych jednak może coś dać, tak myślę, tylko tych innych nie ma gdzie obejrzeć :) . Choć ja jak cos oglądam to jak mecz, obojętnie.
To, że trading to robota jak każda inna do kompletnie się nie zgodzę. To wielka wojna, a dowodem na to jest to, że 99,999% nie zarabia.
Co do krytyki, to tak, nie ma co krytykować, teraz każda krytyka podchodzi o hejt i strach coś powiedzieć. A tu na forum to już szczególnie zważywszy na to, że nie ma ludzi na forach. A rozmowy na grupach FB to już kompletny szajs i reklama.
Baxik pokazuje i co ? zbiera bęcki za to. Po co to komu aby zaspokoić cudzą ciekawość ??
To z traktowaniem wszystkiego jako hejt to prawda. Możemy klepać po pleckach bo zasadniczo rynek i tak załatwi początkującego kilka razy. Dla mnie to żadna wojna my raczej płyniemy z falą dużych rybek a 99%traci bo z mety źle się zabiera do tej roboty i dziwią się że cos nie działa do tego trzeba czasu - doświadczenia którego ni cholery nie zdobędzie się oglądając czyjeś statemanty czy też ćwicząc na istniejącym wykresie. Z szajsem i reklamą walczymy w innym dziale ale cóż naiwniaków na "szkoleniową" wiedzę nie brakuje
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ