Let's crack on H1

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Fx Kaleidoscope
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 22 lip 2017, 22:28

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: Fx Kaleidoscope »

XTB w majestacie prawa okrada klientów i im także zależy tylko na tym aby wpłacać depozyty. "Ile osób faktycznie wypłaca? Biznes trochę podejrzany."

Tragizm sytuacji polega na tym, że profesjonalne firmy, fundusze wysyłają jednoznaczny przekaz iż wykręcenie 25% rocznie to mega wynik, natomiast ludzie z pod Żabki i na wszelkiej maści forach nakręcają się na robienie setek procent. Profesjonaliści dają sygnały że się nie da, ale plebs uliczny jest mądrzejszy.
Zanim XTB zaczęło okradać klientów rynek kapitałowy, forex istniał wiele, wiele lat, zanim w Polsce pojawiła się reklama FTMO od lat istniały biura tradingowe....
Zdecydowanie wole handlować w firmach z siedzibą w Londynie niż gdzie indziej, a skoro istnieją tam firmy od setek lat to.... ja nie mam wątpliwości, że jak umiesz handlować to coś uhandlujesz
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Fx Kaleidoscope
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 22 lip 2017, 22:28

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: Fx Kaleidoscope »

Pół roku temu planowałem na przełomie kwietnia przejść na algo-trading. Cel udało się spełnić.
Przez ten okres strategię manualna, której najsłabszym ogniwem jest Trader (zarządzanie ryzykiem) udało się oddać w ręce EA.
Tym samym od jutra zaczynam nowy rozdział w swoim życiu tradera. Wycofałem środki, równowartość depozytu początkowego 1000 GBP i wykupiłem challenge. Skupiam się od teraz głównie na koncie 200k. Celem jest zrobienie 6% a potem 4%. Niemniej plan zakłada pierwszą wypłatę w okolicach czerwca. Sprawdzę wiarygodność i rozwieje wszelkie wątpliwość na temat tego typu firm protradingowych.
Wyniki będę wrzucał na bieżąco- i będą dostępne tutaj https://www.fxblue.com/users/2360254
Screenshot 2023-03-19 at 13.50.41.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

Z punktu widzenia oglądającego nie widzę tych EA, a tym bardziej 140 EA, no ale może gdzieś tam są :) Ogólnie liczy się wynik i wynik rozgrzesza z wszystkiego. :)
Jeśli te firmy naprawdę wywiązują się z obietnic, to barierą praktycznie nie do przejścia jest max DD 5%. I wydaje mi się, że nawet jak ten 1/1000 coś zarobi to na tym DD już się zdyskwalifikuje i praktycznie mają zysk z każdego wpłacającego. Pomijam tych, którzy ogólnie nawet nie zarabiają. No ale z drugiej strony, jeśli wziąć się w garść i zagrać mega bezpiecznie na te kilka %, hm.
Jak dla mnie wyzwanie nie możliwe dla tradera, ale biznes wymyślili fajny :))))

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Hej.
DSystem ma racje sam kiedyś liczyłem i analizowałem warunki brzegowe propów to powiem że mocno wyśrubowane kryteria. Wiec uważaj i powodzenia
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Online
4cyrkles
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:26

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: 4cyrkles »

Dlatego właśnie FTMO jest jedną z lepszych opcji - 10% DD i nieograniczony czas na zrobienie targetu.

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

4cyrkles pisze:
20 mar 2023, 07:31
Dlatego właśnie FTMO jest jedną z lepszych opcji - 10% DD i nieograniczony czas na zrobienie targetu.
no raczej nie, bo jest 30 dni na zrobienie 10%. Ogólnie, jak dla mnie to na 99,99 % to lipa, biznes oparty na wpłacających, a jeśli nawet ktoś przejdzie przez weryfikacje to i tak zrobią wszystko, żeby klienta spławić. Noo ale 0,01 % szansy, że są OK istnieje. Kto kuponu nie skreśli ten w lotto nigdy nie wygra ;)

Fx Kaleidoscope
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 22 lip 2017, 22:28

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: Fx Kaleidoscope »

Handluje tylko Edka i Kabla i właśnie rozpocząłem tę nie równą walkę
https://youtu.be/T-h-kOuhbzM
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

No ciekawe. Bylebyś nie odpadł. Bo jestem ciekaw jak potem i czy w ogóle płacą.

Fx Kaleidoscope
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 22 lip 2017, 22:28

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: Fx Kaleidoscope »

DupnySystem pisze:
20 mar 2023, 22:28
No ciekawe. Bylebyś nie odpadł. Bo jestem ciekaw jak potem i czy w ogóle płacą.
powtórzę się...moim celem jest 5% miesięcznie..co daje nieco ponad 1% tygodniowo....
a na przykład 5% z konta 1 000 000 = 50 000USD
.... każdy z mojego grona najbliższych jest gorąco zachęcany do tego aby pracować nad strategią o właśnie takim zysku...cóż chcieć więcej ?
a co do wypłaty....zobaczymy....może w czerwcu się uda :564:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Online
4cyrkles
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:26

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: 4cyrkles »

DupnySystem pisze:
20 mar 2023, 10:17
4cyrkles pisze:
20 mar 2023, 07:31
Dlatego właśnie FTMO jest jedną z lepszych opcji - 10% DD i nieograniczony czas na zrobienie targetu.
no raczej nie, bo jest 30 dni na zrobienie 10%. Ogólnie, jak dla mnie to na 99,99 % to lipa, biznes oparty na wpłacających, a jeśli nawet ktoś przejdzie przez weryfikacje to i tak zrobią wszystko, żeby klienta spławić. Noo ale 0,01 % szansy, że są OK istnieje. Kto kuponu nie skreśli ten w lotto nigdy nie wygra ;)
30 dni masz na challenge, ale po zatwierdzeniu konta nie ma limitu, dodatkowo nawet jeżeli nie zrobisz 10%, ale skończysz na plus to masz kolejne darmowe próby.

ODPOWIEDZ