Let's crack on H1

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Fx Kaleidoscope
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 22 lip 2017, 22:28

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: Fx Kaleidoscope »

1to1 pisze:
10 mar 2023, 12:12
Ile kosztuje twoje EA?
moje EA nie mają ceny... jestem pasjonatem rynków i z przyjemnością udostępnie je osobom, które podobnie jak ja są pasjonatami rynków a zwłaszcza wysokich TF - pod warunkiem że zadadzą sobie trochę trudu, podobnie jak Ty czy Serol i wejdą w polemikę żeby zrozumieć mój styl handlu.
Bo bez wiedzy jak posługiwać się nimi i na czym polega moja metoda to te EA zrobią więcej złego niż dobrego.
Skalping i niskie TF totalnie zaburzają obraz tego jakimi prawami rządzi się rynek.....dlatego mój styl nie jest adresowany do tego typu traderów.
ps. pd poniedziałku ruszam z challenge o konto 200k, a z tego konta które dotychczas prezentuje wypłacam 750£ aby dokonać wpłaty na start-tym samym na rachunku zostaje tylko depozyt pozyskany z rynku.
Wyniki i poczynania nadal będę publikował- ku pamięci
Obrazek

Obrazek

Obrazek

1to1
Gaduła
Gaduła
Posty: 155
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:02

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: 1to1 »

Nowe elektryczne Lamborghini już czeka.

Podepnij myfxbook. :-)

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

1to1 pisze:
12 mar 2023, 13:46
Nowe elektryczne Lamborghini już czeka.
Lambo cudowną ręką lobbingu zostało wyciągnięte z szykowanego przez UE "elektrycznego" piekła. Rozkoszny dźwięk widlastej dwunastki został uratowany dla przyszłych pokoleń.
https://antyweb.pl/ferrari-poprawka-auta-spalinowe-2035
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Fx Kaleidoscope
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 22 lip 2017, 22:28

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: Fx Kaleidoscope »

czekam na wycofanie środków z IC Markets by mieć na wpłatę....
a w międzyczasie próbuje stworzyć strategie na Daxa...narazie szukam metody na wejścia bez MM... co o tym myślicie - nie miałem tu tego wrzucać ale... https://www.youtube.com/watch?v=_RWfvD_TWlY
Obrazek

Obrazek

Obrazek

1to1
Gaduła
Gaduła
Posty: 155
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:02

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: 1to1 »

Fx Kaleidoscope pisze:
13 mar 2023, 16:07
czekam na wycofanie środków z IC Markets by mieć na wpłatę....
a w międzyczasie próbuje stworzyć strategie na Daxa...narazie szukam metody na wejścia bez MM... co o tym myślicie - nie miałem tu tego wrzucać ale... https://www.youtube.com/watch?v=_RWfvD_TWlY
Zapytaj AI ?

"Chat GPT Jak Włączyć i Korzystać Top 5 sposobów Jak Użyć Chat GPT Sztuczna Inteligencja"

1to1
Gaduła
Gaduła
Posty: 155
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:02

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: 1to1 »

SEROL666 pisze:
13 mar 2023, 13:56
1to1 pisze:
12 mar 2023, 13:46
Nowe elektryczne Lamborghini już czeka.
Lambo cudowną ręką lobbingu zostało wyciągnięte z szykowanego przez UE "elektrycznego" piekła. Rozkoszny dźwięk widlastej dwunastki został uratowany dla przyszłych pokoleń.
https://antyweb.pl/ferrari-poprawka-auta-spalinowe-2035
"Oto silnik spalający wodór, który już się ściga i brzmi epicko! Cała Japonia jest przeciw elektrykom"

1to1
Gaduła
Gaduła
Posty: 155
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:02

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: 1to1 »

1to1 pisze:
13 mar 2023, 21:28
Fx Kaleidoscope pisze:
13 mar 2023, 16:07
czekam na wycofanie środków z IC Markets by mieć na wpłatę....
a w międzyczasie próbuje stworzyć strategie na Daxa...narazie szukam metody na wejścia bez MM... co o tym myślicie - nie miałem tu tego wrzucać ale... https://www.youtube.com/watch?v=_RWfvD_TWlY
Zapytaj AI ?

"Chat GPT Jak Włączyć i Korzystać Top 5 sposobów Jak Użyć Chat GPT Sztuczna Inteligencja"
Wskazniki lagują, nie ma tak prosto ze przecięcie dwóch średnich da ci super wejście.

4cyrkles
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:26

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: 4cyrkles »

Fx Kaleidoscope pisze:
10 mar 2023, 20:26
1to1 pisze:
10 mar 2023, 12:12
Ile kosztuje twoje EA?
moje EA nie mają ceny... jestem pasjonatem rynków i z przyjemnością udostępnie je osobom, które podobnie jak ja są pasjonatami rynków a zwłaszcza wysokich TF - pod warunkiem że zadadzą sobie trochę trudu, podobnie jak Ty czy Serol i wejdą w polemikę żeby zrozumieć mój styl handlu.
Bo bez wiedzy jak posługiwać się nimi i na czym polega moja metoda to te EA zrobią więcej złego niż dobrego.
Skalping i niskie TF totalnie zaburzają obraz tego jakimi prawami rządzi się rynek.....dlatego mój styl nie jest adresowany do tego typu traderów.
ps. pd poniedziałku ruszam z challenge o konto 200k, a z tego konta które dotychczas prezentuje wypłacam 750£ aby dokonać wpłaty na start-tym samym na rachunku zostaje tylko depozyt pozyskany z rynku.
Wyniki i poczynania nadal będę publikował- ku pamięci
FTMO challenge, czy jakiś inny prop ?

Fx Kaleidoscope
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 22 lip 2017, 22:28

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: Fx Kaleidoscope »

interesują mnie firmy, które mają ofertę "no limit" na zaliczenie challenge stąd optymalizacja EA pod ryzyko 0.01% na transakcje. Skupiam się na minimalnym zysku i ryzyku ale na maxymalnie dużych kontach...małą łyżeczką ale aby do przodu. Celem jest 5% miesięcznie na koncie 200 000 - i mi starczy :)
Firma, która mnie interesuje obecnie bardzo ładnie skaluje konto up to 10 mln. Jest spora oferta dużo lepszych firm niż cytowane FTMO ja celuje w https://luxtradingfirm.com/
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: Let's crack on H1

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

Ciekawy jestem czy ktoś współpracuje z tego rodzaju firmą i czy faktycznie wypłacają. Fakt faktem, że trzeba grać na mały zysk bo większość dopuszcza mały DD co eliminuje większość. Nie wiem, czy czasem wszędzie chodzi tylko o wpłatę, bo prędzej czy później zanim dojdzie do pierwszej wypłaty każdy osiąga wykluczający DD :) Biznes trochę podejrzany.

ODPOWIEDZ