Co każdy Day Trader powinien wiedzieć

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Co każdy Day Trader powinien wiedzieć

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Witajcie
Byłem trochę zajęty ale ale obiecuję Ci Alinoe że od przyszłego tygodnia wrzucę co robię na rynku.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Co każdy Day Trader powinien wiedzieć

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Witajcie
W poniedziałek powiem szczerze rozwaliła mnie zmienność ustawiłem 3 "znaczniki" jako wejście przy SL 25pips wywaliło mnie wiec podziękowałem nie wiedziałem co dzisiaj. Bez trade jutro rano też pasuje moze coś zobaczę po południu...
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ltk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 04 gru 2012, 17:45

Re: Co każdy Day Trader powinien wiedzieć

Nieprzeczytany post autor: ltk »

Alione nie naciskał, żebyś pokazał co robisz na rynku, odpuść, forum lubię przeglądać, gdybym miał coś udowodnić, to pewnie lipa by była, każdy dba o swoje pieniądze, ... Jak zarabiasz schowaj to dla siebie, jak traci to się nie chwal.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Co każdy Day Trader powinien wiedzieć

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

ltk pisze:
01 paź 2022, 17:37
Alione nie naciskał, żebyś pokazał co robisz na rynku, odpuść, forum lubię przeglądać, gdybym miał coś udowodnić, to pewnie lipa by była, każdy dba o swoje pieniądze, ... Jak zarabiasz schowaj to dla siebie, jak traci to się nie chwal.
Dzięki Itk za Twój post ale co tu dużo pisać.. sam dojeżdżam wszystkich szkoleniowców, którzy nie pokazują co potrafią więc Alinoe ma racją abym JA udowodnił co robię na FX. Odpuszczanie w moim przypadku równa się z tym że jestem jednym z tych gamoni co pier...lą głupoty. Absurdalnie taka zmienność zabija moje umiejętności. Ostatnio Kabel notował takie wahania w pandemii a wcześniej lata temu. Proszę o cierpliwość.
"If music is dying musicians are killing it" - MP

ODPOWIEDZ