DayTrading: Czwartek 04.08.2022

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: DayTrading: Czwartek 04.08.2022

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Cblondyn pisze:
04 sie 2022, 07:10
SEROL666 pisze:
04 sie 2022, 01:19
. Powiem ci coś, jakie ma znaczenie czy to demo czy real ? Żadne ? Też tak myślę.
Poważnie?
:d :d :d :d :d
Czyli jak szkoleniowiec powie mi to samo to ochoczo mu płace za szkolenie? :d
Teraz wzbiłeś się na wyżyny inteligencji :)
To może wytłumacze. Na koncie demo nie da się zarabiać :)
I kont demo można mieć bez liku i robić na nich CUDA bez żadnych dla siebie konsekwencji ;)
Dopiero co w innym wątku miałeś zastrzeżenia i wątpliwości co do wiarygodności a tu takie rzeczy wypisujesz ;)
I tak poprzez analogie powiem ci, że mam słonia w słoiku a na potwierdzenie swoich słów pokaże ci zdjęcie .... nakrętki od słoika :)
Dobre co?
Co do pokazywania zyskownych pozycji to ci wytlłumacze, że NIE DOWODZĄ NICZEGO :d :d :d
Bo są czymś tak oczywistym jak pozycje stratne. A tym bardziej przy budowaniu gridu :)
A Czy baxik jest szkoleniowcem ??? Sprzedaje kursy ??? Sprzedaje System, wskaźniki, sygnały na FX ??
Jeżeli ktoś sugeruje wejściami innego forumowicza w pewien sposób kopiuje to chyba robi to na własną odp. bez względu czy to demo czy real. Pewnie sprawdził sobie skuteczność jego wejść. Po jakim czasie "widać" czy jest skuteczny
Jedyne co może tu irytować to że są strasznie brzydkie te zrzuty ekranu :lol: :lol:
Też mam dla ciebie historię wiele lat temu był tu zaje trader zajebiste wejścia - rasowy DT po dwóch latach ujawnił ile gra, wszyscy byli zdziwieni. Nikt nie wierzył że tak mało (było to 0,2 do 0,4 lota). Gość się "musiał" wytłumaczył z tego - wszyscy myśleli że gra dziesiątkami lotów
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Czwartek 04.08.2022

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Indeks Dolara lekko nad dolną LT kanału ,odbiją lub przebiją
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 04.08.2022

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
04 sie 2022, 16:51
Cblondyn pisze:
04 sie 2022, 07:10
SEROL666 pisze:
04 sie 2022, 01:19
. Powiem ci coś, jakie ma znaczenie czy to demo czy real ? Żadne ? Też tak myślę.
Poważnie?
:d :d :d :d :d
Czyli jak szkoleniowiec powie mi to samo to ochoczo mu płace za szkolenie? :d
Teraz wzbiłeś się na wyżyny inteligencji :)
To może wytłumacze. Na koncie demo nie da się zarabiać :)
I kont demo można mieć bez liku i robić na nich CUDA bez żadnych dla siebie konsekwencji ;)
Dopiero co w innym wątku miałeś zastrzeżenia i wątpliwości co do wiarygodności a tu takie rzeczy wypisujesz ;)
I tak poprzez analogie powiem ci, że mam słonia w słoiku a na potwierdzenie swoich słów pokaże ci zdjęcie .... nakrętki od słoika :)
Dobre co?
Co do pokazywania zyskownych pozycji to ci wytlłumacze, że NIE DOWODZĄ NICZEGO :d :d :d
Bo są czymś tak oczywistym jak pozycje stratne. A tym bardziej przy budowaniu gridu :)
A Czy baxik jest szkoleniowcem ??? Sprzedaje kursy ??? Sprzedaje System, wskaźniki, sygnały na FX ??
A co to ma do rzeczy? Sprawa wiarygodności. Jeśli ktoś twierdzi (i pokazuje z własnej nieprzymuszonej woli), że zarabia to niech pokazuje wiarygodne źródła a nie jakieś wycinanki itp. duperele. Poza tym jeśli ktoś w te zyski nie wierzy (bo nie musi i ma ku temu podstawy bo ja też nie wierze) niech nie wyzywa od troli. Chyba nie musze tłumaczyć jak łatwo te zyski pokazać na koncie REAL. Bo nie da się na koncie demo cokolwiek zarabiać. A wmawianie bezczelnie komuś tej ściemy to już nie tylko mało eleganckie ale sugerujące, że ktoś jest idiotą.

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Czwartek 04.08.2022

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

EU jak widać się rozpędza ,osobiście stawiam że wyciągną nowy szczyt do piątku a potem realizacja zysków i spadną do 50 %
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Chris.ldn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 831
Rejestracja: 06 lut 2013, 18:21

Re: DayTrading: Czwartek 04.08.2022

Nieprzeczytany post autor: Chris.ldn »

MERLIN pisze:
04 sie 2022, 17:25
EU jak widać się rozpędza ,osobiście stawiam że wyciągną nowy szczyt do piątku a potem realizacja zysków i spadną do 50 %
U mnie podobnie , :564: kabel z opóżnieniem ale za Edkiem :569:
"Nie ważne, że straciłeś lub zarobiłeś mniej, niż mogłeś. Ważne, czego się nauczyłeś".

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 04.08.2022

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

US500 4134 MOO
korekta rozszerzona abc przy wsparciu
GU korekta abc
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: DayTrading: Czwartek 04.08.2022

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

grey622 pisze:
04 sie 2022, 07:23
Nie wazne czy demo czy real wazne ze Bax pokazuje kierunek czesto przed ruchem , a obserwuje go kilka lat i nie ma goscia w necie co by robill takie cuda jak Bax . Pamietam jak byla nagonka na bankierze i tam im sie udalo bo Bax odszedl . Naprawde wielki szacun dla niego ze mu jeszcze sie chce pokazywac Pozdrawiam
OJP :lol: Kolego skoro dla Ciebie nieważne czy demo czy real, to z całym szacunkiem...ale Ty pojęcia nie masz o tych klockach. Niezły debiut odjebałeś, czyżbyś 7 lat nad tym myślał? :lol: Bez urazy :564: .

Gregorio
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 04 cze 2022, 13:52

Re: DayTrading: Czwartek 04.08.2022

Nieprzeczytany post autor: Gregorio »

witam,rownierz mam taka sama opinie odnoscie Baxa,dobre 10 lat temu czesto czytalem jego wpisy i ogladalem wykresy na bankierze,nikt nie dzielil sie wiedza tyle co Bax,a forum na bankierze calkiem zdechlo po atakach,mam nadzieje ze tu sie tak nie stanie bo widze ze jest wiecej osob chcacych sie podzielic wiedza i przemysleniami,wiec czy ktos gra w demo czy w real nie ma najmniejszego znaczenia wobec ilosci wkladanych na forum,pozdrawiam wszystkich

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 04.08.2022

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Gregorio pisze:
04 sie 2022, 19:59
witam,rownierz mam taka sama opinie odnoscie Baxa,dobre 10 lat temu czesto czytalem jego wpisy i ogladalem wykresy na bankierze,nikt nie dzielil sie wiedza tyle co Bax,a forum na bankierze calkiem zdechlo po atakach,mam nadzieje ze tu sie tak nie stanie bo widze ze jest wiecej osob chcacych sie podzielic wiedza i przemysleniami,wiec czy ktos gra w demo czy w real nie ma najmniejszego znaczenia wobec ilosci wkladanych na forum,pozdrawiam wszystkich
Kolego jak przeczytasz początek tego działu dowiesz się co w wątku DT omawiamy a co wręcz jest nawet zakazane.
Nikt nie broni baxikowi dzielic sie wiedzą umiejetnościami i jeszcze czym chce. Natomiast nikt mu nie każe zamieszczać bilansu zyskownych tylko pozycji-to jego dobra wola, ale jak juz to robi niech robi to wiarygodnie, a nie unika i robi śmiech z tego forum, które tez ma tradycje jak Twój bankier.
Co do real i demo to chyba naprawde sie róznimy i nie chce rozwijac tego tematu :)

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6866
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Czwartek 04.08.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

ropa wti lki pozycje zamkniete
to tak zeby JENGLIKOWI sie wieczorem nie nudzilo bo jeszcze popadnie w paranoje ze bax nic nie pokazuje
to o czym on tu wtedy napisze :P
dobrej nocki ha ha haaaa
cel zakladalem pierwszy na 85 chyba a przynajmniej 8x00 bylo 88,xx zalozenie bylo oki :568:
pozycje otwarte to mam sporo elek bo pozycjonuje na odpisie choc 92,xx
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 04 sie 2022, 20:20 przez baxik, łącznie zmieniany 1 raz.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Zablokowany