DayTrading: Piątek 22.07.2022

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Asset
Gaduła
Gaduła
Posty: 277
Rejestracja: 19 lis 2012, 09:07

Re: DayTrading: Piątek 22.07.2022

Nieprzeczytany post autor: Asset »

andrut pisze:
22 lip 2022, 22:20
Ja bym się nie napalał tak na tego dolara, póki co wróciliśmy do kanału na W
To co wyrysowałeś to prawda. Dolar może osłabiać się jeszcze do środy.
https://www.bloomberg.com/news/articles ... f=ZVajCYcV

Ale pomyśl tak na chłodno, jak ma się dolar osłabiać jeśli:
- stopy procentowe w USA mają dojść do minimum 3,75% w lutym a w Europie chyba już zostaniemy przy 0,25%.
- nikt nie chce Euro przez między innymi ujemny bilans handlu zagranicznego. Produkcja w UE przez drogą energię jest przenoszona na inne kontynenty albo po prostu wygaszana
- Najdalej do września rozpocznie się konflikt z Iranem gdzie zaangażowani będą grubi gracze, co potwierdzają liczne spotkania i zakulisowe ustalenia. Myślicie że po co Finlandia i Japonia tak usilnie chcą wejść nagle do NATO.
- władze UE już oficjalnie przyznają że trzeba będzie zredukować zużycie gazu o 15%. Stawiam, że ograniczą produkcję na peryferiach Europy co wzmocni niechęć do wspólnoty i któryś kraj w końcu głośno zacznie mówić
- z lokalnego podwórka: produkcja budowlana, montażowa i przemysłowa w dół, socjalne rozdawnictwo, drukowanie kasy i wkrótce oficjalna inflacja powyżej 20%, jak dla mnie podadzą że bliżej 30%. Gówno w kraju dopiero zaczyna się rozlewać.

Ja nie widzę innej opcji jak dolar mniej jak 5,80. Zarządzający tą eko-homo-zieloną-szczepionkową komuną muszą to zawalić żeby przejść na system cyfrowego Euro. Ja już dawno chipsy otworzyłem i patrzę jak się to realizuje na naszych oczach.

Awatar użytkownika
dopra
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1002
Rejestracja: 25 wrz 2021, 19:46

Re: DayTrading: Piątek 22.07.2022

Nieprzeczytany post autor: dopra »

Asset pisze:
23 lip 2022, 20:11

- Najdalej do września rozpocznie się konflikt z Iranem gdzie zaangażowani będą grubi gracze, co potwierdzają liczne spotkania i zakulisowe ustalenia. Myślicie że po co Finlandia i Japonia tak usilnie chcą wejść nagle do NATO.
Jeśli to się wydarzy to ropa będzie po 200$

Asset
Gaduła
Gaduła
Posty: 277
Rejestracja: 19 lis 2012, 09:07

Re: DayTrading: Piątek 22.07.2022

Nieprzeczytany post autor: Asset »

dopra pisze:
23 lip 2022, 20:37
Asset pisze:
23 lip 2022, 20:11

- Najdalej do września rozpocznie się konflikt z Iranem gdzie zaangażowani będą grubi gracze, co potwierdzają liczne spotkania i zakulisowe ustalenia. Myślicie że po co Finlandia i Japonia tak usilnie chcą wejść nagle do NATO.
Jeśli to się wydarzy to ropa będzie po 200$
Tak, tyle będzie, a na stacjach minimum 9,99 zł/l

user
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 445
Rejestracja: 27 sty 2020, 18:19

Re: DayTrading: Piątek 22.07.2022

Nieprzeczytany post autor: user »

spok
zejda z tym edkiem nizej moze usrance juz
klasyka :P :P :P tp i sl
https://iv.pl/image/edek.GIqg1sb
drugie
https://iv.pl/image/edek.GIqgYhE
przy ok na dole ski na sp500 zostaja do obiadu dalwj nie wiem
[/quote]
nos mi podpowiada zejście na 1.009 i dopiero wyjście na 1.04-1.05

user
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 445
Rejestracja: 27 sty 2020, 18:19

Re: DayTrading: Piątek 22.07.2022

Nieprzeczytany post autor: user »

zresztą zobaczymy w pn, czy czasem nie otworzą się z luką 1.023-1.026 na eu

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6868
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 22.07.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

user pisze:
23 lip 2022, 23:55
zresztą zobaczymy w pn, czy czasem nie otworzą się z luką 1.023-1.026 na eu
:p
kaizch-j kaiwzoj
xab z tego co ja wiem jest wyrazny het-ro i nie jest zaintrsowany bys mu cokolwiek naciagsal bo pedalstwa nie uznaje
edek
tak jakos
https://iv.pl/image/eurdolary.GIqIB4b
dolary
https://iv.pl/image/usdpl.GIqIKjE
fed w srode i mimo iz w zasadzie wiadomo co zrobi to jak zwykle o jakims kierunku na edku zdecydujwe na dluzej
dalej sredni termin przynajmniej sa spadki ale parytet wyraznie sie jeszcze broni i moim zdaniem jednak sie wybroni :568:
a tym razem to obym sie mylił :P
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

andrut
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1082
Rejestracja: 09 cze 2013, 07:26

Re: DayTrading: Piątek 22.07.2022

Nieprzeczytany post autor: andrut »

Asset pisze:
23 lip 2022, 20:11
andrut pisze:
22 lip 2022, 22:20
Ja bym się nie napalał tak na tego dolara, póki co wróciliśmy do kanału na W
To co wyrysowałeś to prawda. Dolar może osłabiać się jeszcze do środy.
https://www.bloomberg.com/news/articles ... f=ZVajCYcV

Ale pomyśl tak na chłodno, jak ma się dolar osłabiać jeśli:
- stopy procentowe w USA mają dojść do minimum 3,75% w lutym a w Europie chyba już zostaniemy przy 0,25%.
- nikt nie chce Euro przez między innymi ujemny bilans handlu zagranicznego. Produkcja w UE przez drogą energię jest przenoszona na inne kontynenty albo po prostu wygaszana
- Najdalej do września rozpocznie się konflikt z Iranem gdzie zaangażowani będą grubi gracze, co potwierdzają liczne spotkania i zakulisowe ustalenia. Myślicie że po co Finlandia i Japonia tak usilnie chcą wejść nagle do NATO.
- władze UE już oficjalnie przyznają że trzeba będzie zredukować zużycie gazu o 15%. Stawiam, że ograniczą produkcję na peryferiach Europy co wzmocni niechęć do wspólnoty i któryś kraj w końcu głośno zacznie mówić
- z lokalnego podwórka: produkcja budowlana, montażowa i przemysłowa w dół, socjalne rozdawnictwo, drukowanie kasy i wkrótce oficjalna inflacja powyżej 20%, jak dla mnie podadzą że bliżej 30%. Gówno w kraju dopiero zaczyna się rozlewać.

Ja nie widzę innej opcji jak dolar mniej jak 5,80. Zarządzający tą eko-homo-zieloną-szczepionkową komuną muszą to zawalić żeby przejść na system cyfrowego Euro. Ja już dawno chipsy otworzyłem i patrzę jak się to realizuje na naszych oczach.
Wszystko prawda, ale jaka była sytuacja czerwiec/lipiec/sierpień 2008?

Awatar użytkownika
kaiwzoj
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 28 wrz 2020, 18:54

Re: DayTrading: Piątek 22.07.2022

Nieprzeczytany post autor: kaiwzoj »

baxik pisze:
24 lip 2022, 04:20
user pisze:
23 lip 2022, 23:55
zresztą zobaczymy w pn, czy czasem nie otworzą się z luką 1.023-1.026 na eu
:p
kaizch-j kaiwzoj
xab z tego co ja wiem jest wyrazny het-ro i nie jest zaintrsowany bys mu cokolwiek naciagsal bo pedalstwa nie uznaje
edek
tak jakos
https://iv.pl/image/eurdolary.GIqIB4b
dolary
https://iv.pl/image/usdpl.GIqIKjE
fed w srode i mimo iz w zasadzie wiadomo co zrobi to jak zwykle o jakims kierunku na edku zdecydujwe na dluzej
dalej sredni termin przynajmniej sa spadki ale parytet wyraznie sie jeszcze broni i moim zdaniem jednak sie wybroni :568:
a tym razem to obym sie mylił :P
Widze ten twoj głupawy komentarz, ciekawe czy w koncu zrozumiesz, ze pomyliles forum, to jest strefa wolna od lgbt zje*ie.

Awatar użytkownika
kaiwzoj
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 28 wrz 2020, 18:54

Re: DayTrading: Piątek 22.07.2022

Nieprzeczytany post autor: kaiwzoj »

Cblondyn pisze:
23 lip 2022, 10:39
W marcu 2020 cena ropy w jeden weekend spadła z poziomu 42 na 32. czyli ok. 26-28%. Wtedy to Zaor zaliczył bankructwo. Prawdopodobnie zielony podobnie. Bo tez wtedy dobierał L na WTI coraz niżej. Do czego głośno namawiał. I wystarczyło, że lewarował depo kilkukrotnie i po depo pozostało wspomnienie :)
Podobnie było z eurusd gdy cena non stop spadała a on namawiał do brania L. Choćby te legendarne 1,26 (miało być na bank) czy 1,22, 1,18 itd. itd ;)
Ale tak to jest jak się łapie dołki w dodatku lewarująć :)
:lol:
To pokazuje, że ten pajac nie ma pojęcia o rynku.
Otwierał L na górce i dobieral coraz niżej. W okolicy 42$ pisał, że to życiowa okazja... :d :d :d
Tak kończą fraje*rzy.
Ale swojego czasu byl tutaj wysyp cymbałków, co nie wiedzą o czym pisza i tylko czekali aż zielony da im "gotowca", oni też się pochowali. PipsKong razem z nim brał te Lki i przyznał, ze poniósł duża strate i nie wie czy kiedys wróci...

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Piątek 22.07.2022

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

A TY TO PEWNIE KOZAK JESTES
POKAZ COS OD SIEBIE A NIE TYLKO KRYTYKA
A tak sobie mysle ze grales tak jak zielony pisal i teraz wielki zal
Czytaj ale pamietaj graj swoje przemyslenia a do BAXA to CI jeszcze daleko .
Pozdrawiam bez zadnej zlosliwosci .napisalem

Zablokowany