DayTrading: Piątek 24.06.2022

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 24.06.2022

Nieprzeczytany post autor: navik »

baxik pisze:
24 cze 2022, 16:29
i jak przewidzialem usrance dzis wyszli z bessy ha ha ha
3880 sp500 i graj tu karwa eski chory swiat
na 3896 pokrycie luki :idea:
3924 to 50 fb i zmiana kierunku :idea: :idea: :idea: i o 3500 navika mozna juz zapomniec :P
No jak zapomnieć ? A powiedz mi pod co ma rosnąć w dłuższym terminie ?
3600 to zasieg z RGRa i OB z paniki covidowej o którym trąbie juz od marca , wiec odreagowanie w górę jak najbardziej sie należy. Tym bardziej, że została luka na 3900 do domknięcia, jankesi zostawili wykres ( kasę ) na poziomie 3800 zaraz po fedzie i po nią nie wrócili aż do dzis , no wiec teraz wrócili i domykają luke na 3900. Siłą rozpędu mogą jeszcze zaatakować poziom 4000-4020 i to byłoby na tyle jeżeli chodzi o wzrosty ....wg mnie oczywiście.

Ale ja nie gram, nie mam czasu i problemów cała masa na głowie, wiec to tylko takie moje luźne, bardzo ogólne dywagacje. ( „nie kładę” na to pieniędzy)
Jeszcze raz na koniec zapytam... pod co maja indeksy ciągnąć w górę ? Pod jakie info ? Pod jakie dane ? ....W dłuższym terminie oczywiście ( patrząc na D1) . Wg mnie poziom 3500 jeszcze jest do zrobienia i nie mozna go wykluczyć i broń Boże zapominać o nim.
U mnie dotychczasowy dołek był na 3639 i nie wydaje mi sie ze to koniec , bo to odbicie takie „słabe” jest , odbicie nadające sie na korektę, a nie jest to odbicie , które pokazuje moc i zmienia sentyment na rynku ( na takie czekam ). Wg mnie to tylko korekta i dalej sobie będziemy opadać . Oczywiście mogę byc w błędzie.
Pewne jest tylko to ze jestem poza rynkiem.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

303
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: 07 cze 2022, 07:27

Re: DayTrading: Piątek 24.06.2022

Nieprzeczytany post autor: 303 »

Ciągną ciągną........ do czasu, szybszego niz sie wielu wydaje :) cierpliwosci...

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6868
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 24.06.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

No jak zapomnieć ? A powiedz mi pod co ma rosnąć w dłuższym terminie ?
3600 to zasieg z RGRa i OB z paniki covidowej o którym trąbie juz od marca , wiec odreagowanie w górę jak najbardziej sie należy. Tym bardziej, że została luka na 3900 do domknięcia, jankesi zostawili wykres ( kasę ) na poziomie 3800 zaraz po fedzie i po nią nie wrócili aż do dzis , no wiec teraz wrócili i domykają luke na 3900. Siłą rozpędu mogą jeszcze zaatakować poziom 4000-4020 i to byłoby na tyle jeżeli chodzi o wzrosty ....wg mnie oczywiście.
Jeszcze raz na koniec zapytam... pod co maja indeksy ciągnąć w górę ? Pod jakie info ? Pod jakie dane ? ....W dłuższym terminie oczywiście ( patrząc na D1) . Wg mnie poziom 3500 jeszcze jest do zrobienia i nie mozna go wykluczyć i broń Boże zapominać o nim.

fakt ladnie go na wykresie widac tylko mozna zapytac jesli tam dojda 3500 to czemu nie nizej
oytasz wzrosty jakie info
jedno bardzo wazne---- wzrosty bo -wybory w usa wrzesien :idea:
patrzac na D1 to w zasadzie piatkowy wzrost to moze byc wszystko co mogli
tez na D1patrze u mnie doszli do 23fbo i tyle mogli bo nawet nie przeszli ciut wyzej nawet kilka pipow
takze zobaczymy co da przyszly tydzieb
tez z boku stoję i czekam na spadek :P
a pukam ropke bo jak widac cokolwiek by nie zrobili na otwarciu to i tak ok 3k zarobię / wartosc suma taka sama :568: /
https://iv.pl/image/poz-na-weekropka.GIgx2we
jak ktos nie umie liczyc
to 350 barylek lki i ski tez 350 nara
H4 SP500
https://iv.pl/image/h4-sp500.GIgTX93
z m15 jest wyraznie na razie wzrostowo i tyle
https://iv.pl/image/sp500-m15.GIgTavr
zadnego sygnału na wieksze wzrosty :568: ale 3500 to moze pozną jesienia teraz nie
i tez sie moge mylic :d
a przy okaxji a lki na ropie tez mam :P

jako byk miales chwile bylo 3636 / ja wszedlem ty nie wykorzystales szansy
i moim zdaniem to byla tylko wtedy taka szansa :568:
czy sie myle a to zobaczymy ja bykiem nie jestem / no ok jestem ale gdy mocno spadnie / bobym te lke trzymal jeszcze
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 24.06.2022

Nieprzeczytany post autor: navik »

Nie wykorzystałem szansy bo NIE MAM CZASU siedziec przy kompie tak jak Ty siedzisz 24/24 h !!
A scenariusz bazowy jaki zakładam to zejście na 3500 !!
I tam dopiero będę myślał nad L na dłuższy termin w zależności oczywiście jak bedą wykres rysować.
Ale nie ma co rozpętywać znowu gownoburzy.... szkoda zdrowia .

XAB ...piszesz ze wybory w USA . Ok .
Zobacz na wykres W1 i na świeczkę z wyborów z listopada 2020 . Piękna zielona świeca która nie była NIGDY :!: retestowana . Zamknięcie tej świeczki jest w okolicach 3500 ( jestem w terenie wiec nie mam jak jej dokładnie pomierzyć ) piękny poziom który aż sie prosi o retest :!:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 6868
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Piątek 24.06.2022

Nieprzeczytany post autor: baxik »

navik to co by pasowalo nam rzadko niestety sie sprawdza 3500 czemu nie /3490 mam 50fb na h4
ale w takim razie skoro rynek zamyka wyzej 3900 to moze zdrowiej poszukac ski
a nie czekac na ten twoj poziom bo 400 pipow strzał to tez by nie bylo byle co i warte uwagi
dalej z wszystkiego co wyzej H4 to mamy spadki
pisalem ze na tych poziomach co np dzis nie bede skował ale rynek kusi wiec wszystko byc moze
spokoju w drodze pap
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Piątek 24.06.2022

Nieprzeczytany post autor: navik »

Pewnie ze moze byc 3490 a nawet biorę pod uwagę poziom 3200 bo czemu nie ?!
Chodzi o to ze dopóki nie zaliczą poziomu 3500 to ja nawet nie myśle o eLkach !
Po zaliczeniu poziomu 3500 dopiero będę sie rozglądał czy juz mozna brac L na dłuższy termin , w zależności od tego co bedą rysować na wykresie .
Zasięgi do spadkow z D1 mam do 3494-3497 i dopóki tam nie zejdziemy to nawet nie myśle o eLkach !

Oczywiście ze gdybym siedzial przy kompie to pewnie grałbym na mniejszych interwałach i pewnie łapałbym w piątek eLki pod zamknięcie chociażby tej luki na 3900 . No ale nie mialem czasu na fx i nie zapowiada sie żebym go miał w najbliższych dniach/ tygodniach. ( za dużo problemów na głowie )
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Zablokowany