Pomyje w Ryje.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Tu trade zyskowny.
EURUSDW1.jpg
Jednakże, z tego co było widać poprzednio, nie widać tu nic innego jak przypadek.
Dwa, trzy razy nie chciało iść w dół, to trzeba dać do góry.
Akurat wyszło.

Wyjaśnienie:
Rzecz jest w tym, że nie widać tutaj żadnej konsekwencji, żadnej regularności.
W poprzednich wypadkach w takich miejscach były Shorty, a tu raptem Long.
Wniosek jest jeden - przypadek, fuks, zwał jak chciał.

No i, zdaje się, że na EURUSD to był ostatni trade i to ten trade zarobił na tej parze.
A, i był jeszcze jeden, ten dobry Short u góry, no to dwa.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

FreeWay

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Napisze w skrócie ty nie rozumiesz czym jest trend , a jaki jest i jak ja go definiuje to napiszę jak będę w domu bo nie mam narzędzi by przez tel to zrobić, do reszty wpisów też postaram się odnieść. Dla mnie trend jest zupełnie czymś innym niż podaje klasyczne podejście AT

FreeWay

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Właściwie to chciałem w tym dzienniku pisać na temat tradingu , mojej strategii i procesie decyzyjnym , ale niestety chyba to zejdzie na drugi plan bo ciągle musze odpierać jakieś zarzuty z dupy osoby która uważa mnie za chama :p a której jedynym celem odpowiedzi na moje posty jest próba zdyskredytowania mnie zrobienia spiskowca płaskoziemcy itp, no sory nie pozwolę żebyś sobie o mnie mordę wycierał. To że nie akceptujesz tego że ktoś może mieć inne zdanie to nie mój problem ale problem dla rozwoju tego forum taki arogant co za wszelką cenę swoje zdanie musi przeforsować i wykrzyczeć ,nie zaśmiecaj mi już dziennika tymi obrazkami jeśli musisz udowodnić innym że jestem chujowym traderem to załóż nowy wątek na temat moich nieudanych transakcji.

XTB i plaforma xstation nie umożliwia podpięcia konta pod myfxbook , nie zaczynałem od 500pln :D wpłat było ok 17kpln i z takiego kapitału został wygenerowany zysk widoczny na pierwszym ss ok 900pln było do zapłaty skarbówce info dla tego dociekliwego :D pita nie wkleję ze względu na dane osobowe . Podobnej wielkości konto mam na IKE i IKEZ ale te konta są zwolnione z podatku. Ja nie żyje marzeniami że bedę zawodowym traderem jachty limuzyny itp.. Pracuje na etacie po pracy jestem rolnikiem świn nie hoduje krów nie doje buraków nie plewie ,ps nie uważam że ludzie którzy to robią sa gorsi. Co sie stanie jak zbankrutuje inwestując? bo i takie sugestie tu sie pojawiły , -nic się nie stanie kilka źródeł dochodu jeszcze nikomu nie zaszkodziło , o wile łatwiej jest handlować bez noża na gardle i presji .

CASH OPERATIONS 1676846 31.12.2006-07.05.2022
31.12.2006 to jest max data od jakiej można pobrać historie , 05.10.2020 15:12:49 To jest data i czas pierwszej wpłaty! dopiero jak pieniądze są na kącie można zacząć handel pierwsza wpłata otwiera historie konta ,myślałem że jest to zajebiście oczywiste ale widzę że nie dla wszystkich.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Ja też jestem rolnikiem, co prawda papierowym, ale zawsze.
A to, że jesteś chamem, to pokazałeś sam swoimi wpisami.
Nawet tytuł twojego tutaj dziennika o tym świadczy.
Dziwię się tylko, że moderatorzy pozwalają na to.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

FreeWay

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Kwestia następna ss z moimi trejdami umieszczone tutaj przez jednego z użytkowników forum ,wejścia i wyjścia mogą się wydawać irracjonalne bo niby sa tam R/S strefy SD i ja sprzedaje na wsparciach i strefach popytowych :D lub odwrotnie > Trend to nie jest HH i HL tylko to co gra smart money HH HL to tylko sekwencja można to nazwać uporządkowaniem wykresu wzrostowym , niby wszystko fajnie ale gdy przeciętny użytkownik wykresu się tego dopatrzy cena jest co najmniej nie atrakcyjna ,zwykle w tym momencie kroi się ponad przeciętna korekta .

Jak zrobić by printscreen wyświetlał się w poście bez klikania duży najlepiej ?nie taki pierd jak z pierwszego postu?

FreeWay

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Inwestowanie a zwłaszcza forex to nie jakiś ekskluzywny butik Versace tylko ciemna i brudna zarzygana brama . To nie jest kolejny dziennik o tym jak klikać na Daxie. Jak najbardziej dopuszczam tu używanie słów powszechnie uważanych za niecenzuralne ,chyba że moderator ma coś przeciwko :mrgreen: , a to co ty o mnie myślisz to zlewam łukiem parabolicznym jeśli jeszcze masz do mnie jakieś żale to proszę napisz w kolejnym poście po czym nie zawracaj mi dupy.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

FreeWay pisze:
08 maja 2022, 00:18
Jak zrobić by printscreen wyświetlał się w poście bez klikania duży najlepiej ?nie taki pierd jak z pierwszego postu?
Dodać jako załącznik.
A każdy sobie kliknie na nim i powiększy.
Są ograniczenia co do maksymalnego rozmiaru obrazka, który jest widoczny.
Ostatnio zmieniony 08 maja 2022, 00:42 przez ninjaproject, łącznie zmieniany 1 raz.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

FreeWay pisze:
08 maja 2022, 00:18
Kwestia następna ss z moimi trejdami umieszczone tutaj przez jednego z użytkowników forum ,wejścia i wyjścia mogą się wydawać irracjonalne bo niby sa tam R/S strefy SD i ja sprzedaje na wsparciach i strefach popytowych :D lub odwrotnie > Trend to nie jest HH i HL tylko to co gra smart money HH HL to tylko sekwencja można to nazwać uporządkowaniem wykresu wzrostowym , niby wszystko fajnie ale gdy przeciętny użytkownik wykresu się tego dopatrzy cena jest co najmniej nie atrakcyjna ,zwykle w tym momencie kroi się ponad przeciętna korekta .
Ameryki nie odkryłeś.
Ale, polowanie na takie "okazje" jest dla większości trejderów zgubne, niestety.
A ty mierzysz innych na wzór siebie i nie rozumiesz, że takich "psychopatów" jak ty jest na tej ziemi stosunkowo mało. I używam określenia "psychopata", ponieważ jest to normalne określenie stanu człowieka w neuropsychologii. Psychopata nie musi nikomu robić krzywdy, a nadal jest psychopatą.
I nie zmienia to faktu, że ty tylko polujesz na taką okazję.
I to, że rygorystycznie umiesz ciąć straty świadczy o tym właśnie.
Pewnie tego nie zobaczę, kiedy złamiesz zasadę i odsuniesz lub usuniesz SL?
Ale, z kolei, jak masz te 17K kapitału i grasz mikrolotami, to o czym tu mówić?

Z resztą, takich "okazji" jest na niskich interwałach całe mnóstwo.
Co najmniej kilka tygodniowo na jednym tylko instrumencie.
I one dokładnie są tam, gdzie ty wchodziłeś w te Shorty na Edku na samych dołkach świec.
Więc sam jesteś niekonsekwentny w tym co tu piszesz, a co robisz.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

FreeWay

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

ninjaproject pisze:
08 maja 2022, 00:33
FreeWay pisze:
08 maja 2022, 00:18
Jak zrobić by printscreen wyświetlał się w poście bez klikania duży najlepiej ?nie taki pierd jak z pierwszego postu?
Dodać jako załącznik.
A każdy sobie kliknie na nim i powiększy.
Są ograniczenia co do maksymalnego rozmiaru obrazka, który jest widoczny.
Ale załączniki po jakimś czasie stają się niedostępne np w dziennikach z przed wielu lat , właściwie to mogło by to wyglądać jak te moje chujowe trejdy co tu wklejasz że klikam i się powiększa :d robię screena wklejam w paint zapisuje i daje jako załącznik tak to ma byc?

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

FreeWay pisze:
08 maja 2022, 00:48
ninjaproject pisze:
08 maja 2022, 00:33
FreeWay pisze:
08 maja 2022, 00:18
Jak zrobić by printscreen wyświetlał się w poście bez klikania duży najlepiej ?nie taki pierd jak z pierwszego postu?
Dodać jako załącznik.
A każdy sobie kliknie na nim i powiększy.
Są ograniczenia co do maksymalnego rozmiaru obrazka, który jest widoczny.
Ale załączniki po jakimś czasie stają się niedostępne np w dziennikach z przed wielu lat , właściwie to mogło by to wyglądać jak te moje chujowe trejdy co tu wklejasz że klikam i się powiększa :d robię screena wklejam w paint zapisuje i daje jako załącznik tak to ma byc?
A po co wklejać w paint?
Robisz screenshot, to się plik gdzieś zapisuje, tak?
No to jak piszesz posta w "Pełny edytor i podgląd" to masz taką zakładkę "Załączniki".
Tam jest "Dodaj plik". Można też przeciągnąć plik i upuścić.
A potem, jak się plik wczyta, to najlepiej kliknąć "Wstaw w tekst".
Wtedy wstawi tam, gdzie jest kursor w polu tekstowym.

A to, że załączniki znikają po latach, to pretensje do adminów serwerów.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ