Pomyje w Ryje.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
FreeWay

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

EUR/USD L Na razie na stracie , sl kwotowy -150 po 200pln zamykam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Hej Freeway
Możesz napisać dlaczego szukasz Lki ? na Edku i kablu ? Bo to mnie zastanawia trend jest mocny i "wyraźny" nie wnikając w dane gospodarcze.
Do tego gdzieś wcześniej szukałes Lki na FW20, przy rosnących stopach ? przecież to klasyka rynków ?
Powiem szczerze nie rozumiem. Pytam bo piszesz że grasz na długi termin...
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2260
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Tak jeszcze przypominasz tego kolesia Isildura:
ogra-bank-jego-w-asn-kas-t32505-20.html
grał Longi na szczycie formacji spadkowej na USD/CAD sam napisał w journalu:"zdecyduję czy to szaleństwo czy geniusz" rynek go zweryfikował.. szacowny Isildur dołączył do pozostałych 24K userów i ty idziesz w tym kierunku
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6615
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

SEROL666 pisze:
23 wrz 2022, 23:39
Hej Freeway
Możesz napisać dlaczego szukasz Lki ? na Edku i kablu ? Bo to mnie zastanawia trend jest mocny i "wyraźny" nie wnikając w dane gospodarcze.
Jak obserwuje cudze zagrania to widze, że zdecydowana większość "graczy" stara się otworzyć pozycje w miejscu gdy kończy się jeden trend a zaczyna nowy. Czyli na samym jego początku. A że szanse na to są bardzo małe pokazuje im topniejący depozyt :)
Gdy mają ustawiony SL to jeszcze pół biedy. Ale są tacy co twierdzą, że "SL to dla małych dziewczynek". Przetrzymanie stratnej pozycji w kontrze do mocnego trendu często kończy się w jeden sposób :)
A gdy im mówisz że mocny "Trend is your friend" to nie robi żadnego wrażenia ;)

Awatar użytkownika
adamkaluza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1021
Rejestracja: 16 kwie 2011, 11:59

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: adamkaluza »

No dokładnie. Jest trend. Wszyscy wiedzą że najłatwiej zarobić grając zgodnie z trendem bo te ruchy są najdłuższe, ale wchodzą przeciwko na złapanie korekty, albo co gorsze szukają miejsca odwrócenia trendu. Jak można celowo z premedytacją zmniejszać swoje szanse 🙂
Każdy interwał ma swojego sponsora

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Skomentowałem te wasze uwagi, ale jakoś post trafił nie tam, gdzie zamierzałem.
Post jest tu:
post1033304.html#p1033304
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

FreeWay

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

SEROL666 pisze:
23 wrz 2022, 23:39
Hej Freeway
Możesz napisać dlaczego szukasz Lki ? na Edku i kablu ? Bo to mnie zastanawia trend jest mocny i "wyraźny" nie wnikając w dane gospodarcze.
Do tego gdzieś wcześniej szukałes Lki na FW20, przy rosnących stopach ? przecież to klasyka rynków ?
Powiem szczerze nie rozumiem. Pytam bo piszesz że grasz na długi termin...
To nie jest tak że ja chce złapać dołek strategia daje sygnał i wchodzę tu nie ma mojego widzimisię ,zaksięgowałem stratę na L EUR/USD już to kiedyś pisałem TREND to nie jest LL czy HH TRENDEM jest to co grają hedge fund , a wyraźnie widać że wychodzą z S w poniedziałek znowu będę ponawiał L EUR/USD wrzucam kilka poglądowych ss czemu gram L lub S

FreeWay

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Dane z 20 lat wyraźnie widać że wtedy gdy linia zielona (hedge fund) przecinała czerwona w górę rynek szedł w L
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

FreeWay

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Kolejny SS perspektywa 3lat wstecz
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

FreeWay

Re: Pomyje w Ryje.

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Nie można od tak sobie złapać dołka bo rynek jest jak rozpędzony samochód zanim wyhamuje minie jakiś czas nim się zatrzyma i ruszy w innym kierunku . Teraz kolejny fakt "rynek dyskontuje przyszłość" obecnie stopa %FED to 3,25% więc prawdopodobne jest że cykl podwyżek nie długo się zakończy lub znacząco zwolni za to EBC dopiera wchodzi w cykl podnoszenia stóp % a rosnące stopy% będą umacniać Euro. AT działa ale w trędzie :D tręd wyznacza smart money. Użytkownik "ninjaproject" kiedyś napisał mi tu uwagę żę gram pozycją stanowczo za małą w stosunku do depozytu więć podniosłem z 00.1-2 na 00..5 gdybm tego nie zrobił nadal byłbym w trejdzie :!:
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2022, 00:48 przez FreeWay, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ