Smutne życie day tradera

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
FreeWay

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Nie parę tylko 8-10% więc po 10latach masz nawet podwojone konto nie licząc wzrostu kursu❗ Jeśli uważasz że inwestowanie dywidendowe wynalazł Trader 21 to naprawdę jesteś ciemny na umyśle 🙄 , jest na ten temat mnóstwo książek , gdybyś którąś przeczytał zamiast cały dzień gapić się w FUCKTY TVN to byś wiedział. Tłumaczy to niech ci Trader bo on jest autorem artykułu. Link wkleiłem dzięki czemu miałeś gdzie wypisywać swoje bezeceństwa. Jeśli wkleje link do szkoleń Ninjaproject to też będziesz mnie uważał za jego ucznia?😁 Paranoid jesteś i tyle.

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Pamiętacie Przemysława Mućkę co ugrał pod "okiem" Rafała 1,2 M Pln ? Znalazłem takie info od ex-ziomków
https://www.youtube.com/watch?v=5Z8laRk2RSY
Jako przestroga jeżeli to prawda.
A tu Ci sami zawodnicy plotkują o Zaorskim i jego obsuwach kapitału i kolejnych pożyczkach z BigSB
https://www.youtube.com/watch?v=RCHPBmeXVlQ
Ciężko być traderem w tych czasach i trzeba uważać na kolegów :D
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

Jak widać, nie jest łatwo żyć z uzależnieniem od hazardu. A od spekulacji do hazardu bardzo krótka droga.

Co gorsza, raz czy dwa się uda i delikwent może uwierzyć, że to nie kwestia przypadku, lecz umiejętności.

Fakt, jakiś poziom trzeba mieć, ale co z tego, jak niemal z pewnością koniec bywa najczęściej jeden.

Niemniej życzę odkucia się i wydostania się z bagna.

M@rio
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 24 paź 2022, 23:21

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: M@rio »

a Ci zawodnicy to nie ciągną łacha z każdego ? :)

Awatar użytkownika
SEROL666
Maniak
Maniak
Posty: 2259
Rejestracja: 13 sty 2009, 00:04

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: SEROL666 »

Mistyfikator pisze:
24 paź 2022, 17:01
Jak widać, nie jest łatwo żyć z uzależnieniem od hazardu. A od spekulacji do hazardu bardzo krótka droga.
Co gorsza, raz czy dwa się uda i delikwent może uwierzyć, że to nie kwestia przypadku, lecz umiejętności.
Fakt, jakiś poziom trzeba mieć, ale co z tego, jak niemal z pewnością koniec bywa najczęściej jeden.
Niemniej życzę odkucia się i wydostania się z bagna.
Co co zeznają na filmie to EX-Ziomeczki Mućki i Rafała - forma trochę plotkarska - ale pewnie znają się na wylot i do tej pory mają "pogląd" na sytuację. Jeżeli Mućka rzeczywiście grał GRID no to wpadka murowana. Był czas że sprzedawcy sygnałów masowo sprzedawali sygnały z "gridujących" kont.... zresztą bardzo proste EA stosowali walili po kilkadziesiąt instrumentów i podpinali sprzedając po 50-100USD na miesiąc szukając naiwnych. Mućkę zawiodła wiara w system. Co do Rafała to on chba chce skończyć jak Jesse L. - jego ulubiony trader
"If music is dying musicians are killing it" - MP

Mistyfikator
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 05 lip 2021, 20:35

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: Mistyfikator »

Temat tych ziomeczków i formuły tychże filmików pomijam.

Co do reszty, nietrudno się domyśleć, co jest przyczyną w/w stanu rzeczy.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Ja pieerdole. Masakra. Ten Zaor to zwykły oszust i naciągacz. Obejrzyjcie sobie uważnie.
https://www.youtube.com/watch?v=mJxKI7PIKFg

Awatar użytkownika
Magnolia18
Gaduła
Gaduła
Posty: 367
Rejestracja: 03 wrz 2022, 18:34

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: Magnolia18 »

nuuuda.
Wyrażam jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 917
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

Cblondyn pisze:
11 lis 2022, 23:58
Ja pieerdole. Masakra. Ten Zaor to zwykły oszust i naciągacz. Obejrzyjcie sobie uważnie.
https://www.youtube.com/watch?v=mJxKI7PIKFg
Kto to rozdaje te dotacje? Dotacja tu, dotacja tam. Musi być fajne życie na takich dotacjach. :)

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Smutne życie day tradera

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

alinoe pisze:
12 lis 2022, 10:14
Cblondyn pisze:
11 lis 2022, 23:58
Ja pieerdole. Masakra. Ten Zaor to zwykły oszust i naciągacz. Obejrzyjcie sobie uważnie.
https://www.youtube.com/watch?v=mJxKI7PIKFg
Kto to rozdaje te dotacje? Dotacja tu, dotacja tam. Musi być fajne życie na takich dotacjach. :)
RZ i tak jest cienias, w porównaniu z EM.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

ODPOWIEDZ